Ognisko koronawirusa w drużynie hokejowej. Większość zawodników w pełni zaszczepionych

Hokej.
Hokej - zdj. ilustracyjne. (Fot. Markus Spiske/Unsplash)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
W niemieckiej drużynie hokejowej EHC Red Bull Monachium wykryto aż 22 przypadki zakażenia koronawirusem. Zdecydowana większość zawodników była w pełni zaszczepiona.

16 przypadków zakażenia dotyczy zawodników, a pozostałe sześć – sztabu trenerskiego.

Wszyscy, którzy uzyskali pozytywny wynik testu na COVID-19, zostali skierowani na kwarantannę.

Jak poinformował klub, u trzech pierwszych hokeistów wykryto koronawirusa po meczu Ligi Mistrzów rozgrywanym w Szwajcarii. Reszcie zespołu wykonano testy – wyniki wyszy negatywne.

Po kilku dniach testy powtórzono. Tym razem kolejnych 19 zawodników i członków sztabu uzyskało wynik dodatni.

Łącznie w klubie EHC Red Bull Monachium wykryto 22 przypadki COVID-19. 16 z zakażonych było w pełni zaszczepionych.

Tygodniowy raport. Prawie 36 proc. zakażonych i ponad 23 proc. zgonów na COVID-19 to w pełni ZASZCZEPIENI

7 KOMENTARZE

  1. Każdy inteligentny człowiek widzi, że akcja szprycowania nie chroni przed modnym wirusem, można wręcz wnioskować, że osoby zaszczepione są rozsadnikiem różnych złośliwszych mutacji, dlatego starsze schorowane zaszczepione osoby powinny unikać zaszczepionych osób młodych, które się więcej przemieszczają łapiąc różne mutacje od innych zaszczepionych, co tłumaczy wzrost zakażeń w regionach licznie wyszprycowanych i mobilnych.

  2. A gdzie komentarz dyżurnego wyszczepa, który zarabia w pocie czoła szekle, promując szpryce i obrażając myślących ludzi? Gdzie ta gnida szczepacka?

  3. Może byście dali spokój z „newsami” o tym mitycznym koronawirusie? Przecież pełno jest tego wszędzie — i naprawdę nie ma powodu, żeby i tutaj nam tę ciemnotę wciskano.

    • Jak się wierzy nicniwartym testom to tak właśnie jest i zdrowych ludzi, bez żadnych objawów choroby zamyka się w areszcie. Pomijam już, że zaszczepieni, testy są em samym w sobie, bo są podwaliną tej plandemii.

Comments are closed.