Szprycowanie dzieci poniżej 12. roku życia. Wstępnie wiadomo, kiedy ruszy w Polsce

Szczepienie dziecka.
Szczepienie dziecka - zdj. ilustracyjne. (Fot. Unsplash)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Nadchodzą szczepienia przeciwko COVID-19 dla dzieci w wieku od 5 lat. Wiceminister zdrowa Anna Goławska zdradziła, kiedy realnie dzieciaki pójdą pod igłę.

„Jeśli chodzi o badanie szczepionki dla dzieci od 5. roku życia, to badania zostały zakończone. EMA (Europejska Agencja Leków – PAP) od połowy października weryfikuje te wyniki badań i planowane dopuszczenie jest na połowę grudnia” – powiedziała wiceminister.

Goławska dodała, że firma Pfizer zadeklarowała pierwszą partię szczepionek w grudniu.

„Dzisiaj dostaliśmy od firmy Pfizer wstępną deklarację, że już w grudniu pierwsza partia szczepionek powinna pojawić się w Polsce. Tak że druga połowa grudnia to jest ten realny termin, kiedy zaczniemy szczepić młodsze dzieci” – dodała.

Obecnie w Polsce szczepi się dzieci powyżej 12 lat. Otrzymują dwudawkową szczepionkę Comirnaty firmy Pfizer albo szczepionkę Spikevax Moderny.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z zapowiedziami wiceminister Goławskiej, szczepienia dla dzieci powyżej 5. roku życia ruszą w połowie grudnia.

Wyciekły tajne umowy rządów z Pfizerem. Brak odpowiedzialności i specjalne przywileje

20 KOMENTARZE

  • Dlaczego nikt nie broni dzieci? Wieloródki biorą 500+, i inne przywileje.
   Ojcowie są tylko do zapładniania. A dzieci od niemowlaka do szprycowania. I tak się to kręci…

 1. Jak mogły zostać zakończone, gdy Pfizer twierdzi, że kończy badania w 2023 r., i co to za badania tzw. szczepionek w ciągu kilku mies. kpina nie badane, zwłaszcza, że dla dzieci C19 nie jest zagrożeniem i nadal zwolnienie z odpowiedzialności producentów. Tych zbrodniarzy tylko szubienice powstrzymają.

 2. Wiceminister Goławska prosi się o więzienie. Będzie dożywocie z uwagi na skalę zjawiska: specyfik jest w fazie eksperymentalnej, nie są zakończone testy na dorosłej populacji, więc skierowanie tego czegoś do dzieci, i to jeszcze zdrowych dzieci = kryminał na bank.

  I nie ma żadnego „dopuszczenia” przez EMA, ani „zakończenia badań”. Urzędnik Anna Goławska wprowadza w błąd.

 3. Do rodzicow: jesli beda wymagac tych zastrzykow w szkolach i przedszkolach jako warunku uczestnictwa w zajeciach, zacisnijcie zeby i nie posylajcie tam dzieci. Za zadne skarby swiata.

 4. Co za peepa! „Jeśli chodzi o badanie szczepionki dla dzieci od 5. roku życia, to badania zostały zakończone.” A badania preparatu dla dorosłych zakończą się w grudniu 2023. Ciekawe… Ktoś tu jest kretynem. I na pewno nie jestem nim ja.

 5. TO SIE NAZYWA EKSTERMINACJA. No nie ma wyjscia – trzeba chwycic co kto ma i nap ier dalać tych szprycowników , bo wykończą w męczarniach was i wasze dzieci.

Comments are closed.