Doradca WHO komentuje lockdown dla niezaszczepionych: „Szaleństwo, absolutny obłęd”

Kwarantanna, izolacja.
Kwarantanna, lockdown - zdj. ilustracyjne. (Fot. Josh Hild/Unsplash)
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Jesteśmy świadkami postępującej segregacji sanitarnej m.in. we Francji czy Włoszech, a Austria jako pierwsza w Europie wprowadziła lockdown wyłącznie dla niezaszczepionych. Brytyjski profesor Karol Sikora stwierdził, że to kompletne szaleństwo. Nieuzasadnione.

Od 15 listopada w Austrii wszyscy niezaszczepieni powyżej 12. roku życia zostaną poddani lockdownowi.

Lockdown dla niezaszczepionych oznacza, że nie mogą oni nie opuszczać domów za wyjątkiem sytuacji, gdy idą do pracy, na niezbędne zakupy lub do lekarza/apteki.

Zapowiedziano, że policja będzie prowadzić wyrywkowe kontrole, by sprawdzić, czy niezaszczepieni przeciwko COVID-19 rzeczywiście siedzą w domach.

To prawdopodobnie nie koniec korona-szaleństwa. Pojawiają się już zapowiedzi, że jeśli covidowe zakażenia i hospitalizacje nie spadną w najbliższym czasie, to Austria wprowadzi godzinę policyjną – tym razem dla wszystkich. Zarówno zaszczepionych, jak i niezaszczepionych.

Lockdown dla niezaszczepionych. Szaleństwo, absolutny obłęd

Sytuację w Austrii, która jako pierwsza zdecydowała się na tak drastyczny segregujący i dyskryminujący krok, skomentował prof. Karol Sikora.

„Wdrożenie w Austrii pełnego lockdownu dla osób niezaszczepionych to szaleństwo. Jestem potrójnie(!) zaszczepiony, lecz wiem, że mogę się zakazić i rozprzestrzenić wirusa. Jak u licha ma to zadziałać? Absolutny obłęd” – napisał prof. Sikora.

Prof. Sikora to brytyjski lekarz specjalizujący się w onkologii, uważany jest za światowy autorytet w dziedzinie nowotworów. W latach 1997-99 był dyrektorem programu WHO ds. walki z rakiem, pozostaje doradcą WHO i kieruje programem dawstwa leków przeciwnowotworowych w Afryce. Opublikował ponad 300 artykułów naukowych i napisał lub zredagował 20 książek z zakresu tematyki medycznej.

12 KOMENTARZE

 1. To nie szaleństwo.To poligon doświadczalny dla szerszego wprowadzenia w większych pod względem liczebności krajach i dalsza eskalacja zamordyzmu , któremu nie sprzeciwia się skutecznie społeczeństwo.Nie rządzą nami szaleńcy tylko cyniczni,,wyrachowani , bezwzględni i psychopatyczni zbrodniarze w białych kołnierzykach.

 2. Kontrola pod sklepem w Graz wyglądała dziś tak: dwóch policjantów zapytało nas czy jesteśmy zaszczepieni. Jedna z osób, a było nas czworo, odparła że tak. Policaje pożyczyli miłego dnia, i poszli sobie. Nikt nic nie sprawdzał.

   • nawet gdyby tak było
    trzeba mieć świadomość że siły które za tym stoją zwielokrotniają swoje środki finansowe a to jest potężne narzędzie oddziaływania
    ponadto zdobyli przyczółki
    kto wie czy możliwe do odbicia
    w postaci uwikłania polityków i instytucji
    więc do kolejnej batalii przystąpią mądrzejsi i silniejsi
    lud niestety pozostanie stadem prowadzonym na rzeź

 3. Segregacja na zaszczepionych brudną berbeluchą zwiększącą powikłania po zakażeniu modnym wirusem i na osoby czyste od GMO oraz zdrowym systemie odpornościowym.

 4. Duch pewnego austriackiego akwarelisty wiecznie żywy. Opaskę z gwiazdą kowida trzeba już tam nosić, czy jeszcze nie?

  • Eeee, czekaj, a ten nasz Narodowy znaFca od wirusa, jak mu tam, Fiołek -Fiałek, to jaką specjalnością może się pochwalić ?

Comments are closed.