„Aj giw ju cigaret Pall Mall… Zajebisie?” Pijani i uzbrojeni białoruscy żołnierze na granicy [VIDEO]

Białoruski żołnierz pod wpływem chciał się wymieniać na papierosy z Polakami. Foto: MON
Białoruski żołnierz pod wpływem chciał się wymieniać na papierosy z Polakami. Foto: MON
Prenumerata Najwyższego Czasu!

W mediach społecznościowych Ministerstwo Obrony Narodowej poinformowało, że służbę na granicy pełnią pijani Białorusini pod bronią. „To nie pierwszy taki przypadek, z którym spotkali się nasi żołnierze”

– dodano.

„Pijani Białorusini pod bronią pełnią służbę na granicy. To nie pierwszy taki przypadek, z którym spotkali się nasi żołnierze” – napisano w mediach społecznościowych MON.

Do wpisu został dołączony krótki film. Białoruski żołnierz chwiejąc się na nogach chciał się wymieniać z Polakami na papierosy.

Faktycznie jego zachowanie może wskazywać na spożycie alkoholu. Na szczęście najwyraźniej upija się na wesoło…

– Cigarette Pall Mall… I give you cigarette belarusian Pall Mall, andu you give me cigarette Pall Mall Poland. Zajebisie? – dukał Białorusin.

– Ja nie palę – odpowiedział polski funkcjonariusz.

Od 2 września w związku z presją migracyjną w przygranicznym pasie z Białorusią w 183 miejscowościach woj. podlaskiego i lubelskiego obowiązuje stan wyjątkowy. Został on wprowadzony na 30 dni na mocy rozporządzenia prezydenta Andrzeja Dudy, wydanego na wniosek Rady Ministrów. Sejm zgodził się na przedłużenie stanu wyjątkowego o kolejne 60 dni.

Do połowy przyszłego roku na odcinku granicy z Białorusią stanie stalowy płot zwieńczony drutem kolczastym i wzbogacony o urządzenia elektroniczne. Zapora o długości 180 km i 5,5 m wysokości powstanie na Podlasiu. Wzdłuż granicy zamontowane będą czujniki ruchu, kamery dzienne i nocne. Na Lubelszczyźnie naturalną zaporą jest Bug.

Źródł: (PAP)

12 KOMENTARZE

  1. Jak bzdety? dwa samoloty wleciały w wtc to bzdety? wszyscy widzieli, nawet dziurę w pentagonie widzieli, bzdety, i Colin Powell, wąglika w onz pokazał, bzdety, też coś!

  2. Myślę, że zwykli Białorusini to pozytywni ludzi z dobrym nastawieniem do Polaków. W drugą stronę zresztą jest podobnie. Polityka to inna bajka.

    • masz rację, problem jest bardzo złożony i jak pisał R. Dmowski, że „…niektórzy bardziej nienawidzą Rosji niż kochają Polskę…”, ale chodzi o „grunt – na nowe coś”- F. Koneczny, „Cywilizacja żydowska”, i jest potrzebna „ruchawka”.
      Może i są-byli pijani, a wy pewnie jesteście zaszprycowani, oni wytrzeźwieją, a wy się nie odszprycujecie.

  3. Białorusin komunikuje się z Polakami po angielsku? Naprawdę? A świstak siedzi i zawija to w te… Doskonale się można z nimi dogadać używając swoich rodzimych języków. Nie potrzeba angielskiego.

  4. Oczywiscie beka, ale ta Bialorus, to serio kraj ktory nadal tkwi w ciezkiej komunie mentalnej xd najebani zolnierze z kalachami na granicy, grubo

Comments are closed.