Tak będą wyglądać obowiązkowe szczepienia. Gigantyczne kary nawet za nieprzyjęcie trzeciej dawki

Szczepionka. Obrazek ilustracyjny. Źródło: pixabay
Szczepionka. Obrazek ilustracyjny. Źródło: pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Austria zapowiedziała obowiązkowe szczepienia przeciwko COVID-19 dla wszystkich od lutego 2022 roku. W projekcie przewidziano także wysokie kary finansowe dla tych, którzy nie przyjmą trzeciej dawki szczepionki.

W Austrii już latem zaordynowano segregację sanitarną – bez paszportu covidowego nie można chodzić do restauracji, kin, teatrów itd.

Później zasady te stopniowo zaostrzano. Najpierw zasadę 3G zmieniono na 2G, czyli negatywny test na koronawirusa nie był już brany pod uwagę. By korzystać z życia publicznego trzeba było przedstawić zaświadczenie o zaszczepieniu lub ozdrowieniu.

Następnie wprowadzono lockdown tylko dla niezaszczepionych, a od poniedziałku 22 listopada lockdown obowiązuje już wszystkich. Covidowe zakażenia, hospitalizacje i zgony w Austrii wciąż bowiem rosną. Wirus nic nie robi sobie z obostrzeń, restrykcji, nakazów i zakazów.

To nie koniec. Austriacki rząd zapowiedział, że od lutego 2022 roku wszyscy będą musieli zaszczepić się przeciwko COVID-19.

Nie dzielić ludzi. Chorwaccy biskupi apelują o poszanowanie człowieka i niewprowadzanie segregacji. A polscy?

Jak obowiązek ten ma być egzekwowany? Tamtejszy rząd przedstawił projekt ustawy. Wynika z niego, że ci, którzy nie przyjmą szczepionki, zostaną ukarani grzywną w wysokości 3600 euro.

Przewidziano także karę dla tych, którzy nie przyjmą trzeciej dawki szczepionki. Ta będzie blisko 2,5-krotnie niższa – 1 450 euro.

Ponadto w projekcie przewidziano, że paszport covidowy będzie miał krótszy okres ważności. Przepustka sanitarna będzie obowiązywać przez siedem miesięcy od pełnego zaszczepienia. Dotychczas obowiązywała przez dziewięć miesięcy.

Gorąco w Wiedniu. Doszło do starć z policją. Ludzie nie chcą obowiązku szczepień i locdownu [VIDEO]

Źródło: heute.at/NCzas

40 KOMENTARZE

 1. Znaczy Austrię należy omijać szerokim łukiem. Zapraszamy, rzecz jasna, naszych rodaków z powrotem – „lepszy na wolności kąsek byle jaki aniżeli w niewoli przysmaki”.
  Polska nie ma tradycji totalitarnych.

 2. Wladze Austrii , media , zdecydowana wiekszosc lekarzy i tzw naukowcow, rowniez zdecydowana wiekszosc duchownych , popelnili wielka zbrodnie na swoich obywatelach. Jedynym sposobem na zatarcie dowodow tej zbrodni jest zmuszenie wszystkich do szczepienia .Jesli nie , to niezaszczepieni ,nie majacy problemow ze zdrowiem w przeciwienstwie do zaszczepionych, beda swiadectwem zbrodni.

  • raz w tygodniu kara 3600?…zajmują ci lokum, biorą wszystko…dalej fikasz to do getta i to nie są żarty, to jest plan (wszystko się zgadza z tym co pisał Kanadyjczyk rok temu)

 3. Czy ludzie w Kraju Akwarelisty na prawdę nie widzą, że to czysty faszyzm? Pracuję w strefie EU ale nawet tej niższej kary nie byłbym w stanie zapłacić (nie mówiąc o tym, że nie zamierzałbym). I co wtedy? Mieszkanie socjalne mam – czyli kto za nie zapłaci, jak komornik siądzie na koncie? Mam iść na ulicę? Pójdę, jeśli trzeba. Tylko co to zmieni. NIGDY się nie zagrafenję, bo to wg mojego sumienia grzech przeciw Bogu Ojcu i mojemu ciału.

  • Jasne, że nie widzą. W Polsce przecież większość też nie widzi, że jest bydłem (traktowana jak zwierzę, bydło). Oswojono ludzi . Np. poprzez przymus zapinania pasów bezpieczeństwa we własnym samochodzie i inne takie przymusy (dla mojego dobra, w trosce o mnie), których przecież większość nie traktuje jako coś złego.

   • Czy ja się pytam mojego kota o to czy chce być wyszczepiony? Biorę i szczepię, kot nic nie ma do miauczenia. Podobnie bydło ludzkie. Rada Mędrców ustali czym musisz się wyszczepić. A rząd dopilnuje, że się wyszczepisz. I to w podskokach! To wszystko dla twojego dobra oczywiście. Podobnie jak te pasy w samochodzie.

 4. kedyś było coś takiego jak austro-węgry i to coś okupowało kawał europy, nawet duży fragment Polskie, teraz taki knypek jak austria okupuje sam siebie, cóż kto tam siedzi ma klucusza, żeby pisDZIORY czasem w kaczokracji tego nie zrobili!

  • Austro-Węgry to była wolność w porównaniu z tym co teraz. [Nawet w porównaniu z tym co jest teraz w Polsce]. Gdyby miało wrócić urządzenie życia z XIX wiecznych Austro-Węgier to biorę bez wahania. Monarchia z Austro-Wegier to nie była doskonałość, ale to nie to co XX -wieczne i XXI -wieczne tyranie większości, czyli najlepsze z ustrojów, które teraz właśnie zaczynają wydawać owoce w pełni dojrzałe.

   • Zgadza się. Obecna tzw. demokracja,kontrolowana przez korporacje,banki,masonerię i różne inne globalistyczne siły, już się całkowicie skompromitowała i zmieniła w totalitaryzm.

  • Niestety jest to wizja pochodząca z uznawanej za świętą księgi pochodzącej od nomadów eskimoskich jej „nowa” część rozpowszechniona poza Azją i Afryką nie traktuje ludzi lepiej ani o włos.

 5. Uznanie dla Redakcji za zaopatrzenie „zajawki” tekstu znacznikiem „Austria”. Dla czytającego od razu jest jasne, a jak ktoś zainteresowany to przeczyta. Brawo!

 6. no a jak z wyszczepianiem tych z socjalu??? przecież oni wcale nie chcą przyjmować tego
  cudownego preparatu,co z nimi??? dlaczego o nich cisza???!!!

  • Racjonalizm zwycięża, szabatowi słudzy są potrzebni, tak i z nieszczepioną Afryką.
   Sługę łatwo odróżnić to potrzeba niebanalna, jak inaczej sługę od pana oddzielić?

 7. no to mają tylko jedno wyjście: ulica bo jak się wyszczepią to mogą ich zamordować szczepionkami lub NOP a na ulicy mogą wywalczyć wolność, ryzykując tylko życiem. Życie z NOP np w Polsce już jest powolnym mordem bo władza cwanie n ie bierze odpowiedzialności za skutki szczepienia mimo że zmusza ludzi do niego.

 8. To już jest czysty totalitaryzm i jawne mordowanie własnych obywateli.Jak najszybciej trzeba uciec z tego eurokołchozu i wprowadzić polski rząd narodowy. Uwolnić więźniów politycznych Olszańskiego i Osadowskiego!

 9. szczeku szczeku, ale chyba nie pamiętacie, że długopis podpisał dwa lata temu ustawę o przymusie szczepień i karach.
  Mamy taką samą patologię, tylko w obecnej chwili boją się tego wyciągnąć.

 10. Adolf ma godnych następców.

 11. A po otrzymaniu mandatu ( nie trzeba zaraz leciec i placic, mozna sie sadzic, bo sprawa jest kontrowersyjna) to na jak dlugo ma sie spokoj od nastepnego mandatu? Nic o tym nie ma. Czy po dostaniu mandatu jak przejde ulice dalej i mnie zlapia to znowu mi wtrynia mandat, czy juz tamten zalatwia sprawe omandatowania za brak igly?

  • Tak mi coraz bardziej swita, to z ta Austria, to zemsta szytoffSSka za wydanie Adolfa na swiat.Przewrotnosc taka. Teraz my wam zorganizujemy „polski oboz zaglady”,

 12. To nie żadna 4 fala , tylko skutki działania szczepionki, o których naukowcy mówili od dawna. A przymus szczepień zostanie wprowadzony i w Polsce, ,bo taka jest logika depopulacyjna tej plandemii i wielkiego resetu, jeżeli jednostki i społeczeństwo nie będą umiały skutecznie położyć kresu tej zbrodni.

 13. Australia przetarła szlak, władcy australijscy( zachęceni przez żydowskich władców finansowych) pokazali jak można i należy traktować mniej wartościowy naród tubylczy. Austria idzie w ślady Australii, za Austrią pójdą inne kraje UE, to tylko kwestia czasu.

 14. Za okaleczenie szczepionką ziomale niespełnionego malarza powinni rządać od swojego rządu milionowych odszkodowań!!!

Comments are closed.