Protesty przeciw covidowym restrykcjom. Manifestanci ostrzelali służby bezpieczeństwa [VIDEO]

Protesty na Martynice. / foto: screen Twitter: @aginnt/@Kaala_Nag (kolaż)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
We francuskim departamencie zamorskim Martynice ostrzelano z broni palnej służby bezpieczeństwa i strażaków – przykazały służby bezpieczeństwa publicznego we wtorek.

Do zdarzenia doszło w związku z protestami przeciw restrykcjom związanym z Covid-19. Nie odnotowano żadnych ofiar – dodano.

Incydenty miały miejsce kilkukrotnie w nocy z poniedziałku na wtorek w stolicy wyspy Fort-de-France. „Interweniowaliśmy w związku z palącymi się śmietnikami, pomagając strażakom w dzielnicy Sainte-Therese około 23.30. Ostrzelano nas. Około 1.45 (w nocy) podpalono inne śmietniki i samochody. To właśnie w tym momencie doświadczyliśmy wielokrotnego ostrzału z broni o kalibrze 9 mm”.

Na dwóch karaibskich wyspach – departamentach zamorskich Francji, Martynice i Gwadelupie, od tygodnia trwają gwałtowne protesty związane z surowymi obostrzeniami mającymi na celu opanowanie pandemii Covid-19.

Czytaj więcej: Protesty przeciwko covidowej polityce. Sytuacja „wybuchowa”. Zajęto ratusz, przejęto broń [VIDEO]

Źródło: PAP

14 KOMENTARZE

 1. „Około 1.45 (w nocy) podpalono inne śmietniki i samochody. To właśnie w tym momencie doświadczyliśmy wielokrotnego ostrzału z broni o kalibrze 9 mm”

  Czyżby „Pożary Taktyczne”… (?)

  Rozlokowanie strzelców wokół terenu planowanych podpaleń – Podpalenia i oczekiwanie na przyjazd służby bezpieczeństwa i strażaków.

 2. „Wczoraj w Słowenii Wybuchł Wielki Skandal, a Dziś Cała Słowenia Mówi o Szczypawkach”

  Naczelna pielęgniarka Uniwersyteckiego Centrum Medycznego, ośrodka klinicznego w Lublanie, która zajmuje się przyjmowaniem butelek i wszystkim zarządza, zrezygnowała, wyszła przed kamery i wyjęła butelki szczepionek. Pokazywał ludziom kody na butelkach, z których każda zawiera 1, 2 lub 3 cyfry w kodzie, a następnie wyjaśnił znaczenie tych liczb.

  • Numer 1 to placebo, sól fizjologiczna. Numer 2 to klasyczna butelka RNA. Numer 3 to pałeczka RNA zawierająca gen onc, powiązany z adenowirusem, który przyczynia się do rozwoju raka. W przypadku tych butelek liczba 3 mówi, że osoby, które otrzymały je w ciągu 2 lat, będą miały raka tkanek miękkich.

   Mówi, że osobiście był świadkiem szcze_pień wszystkich polityków i potentatów i wszyscy otrzymali preparat nr.1

Comments are closed.