Austriacka policja kontrolująca paszporty covidowe oraz łapiący się za głowę Hitler/Fot. screen Twitter/gifimage.net (kolaż)
Austriacka policja kontrolująca paszporty covidowe oraz łapiący się za głowę Hitler/Fot. screen Twitter/gifimage.net (kolaż)
REKLAMA
Sanitaryści w Polsce utyskują, że paszporty covidowe są w naszym kraju w zasadzie bezużyteczne. Tymczasem postępowa Europa funduje swoim obywatelom segregację sanitarną oraz naloty policji, nawet w McDonald’s.

Konfederacja udostępniła nagranie z Austrii. Widać na nim funkcjonariuszy policji kontrolują paszporty covidowe klientów McDonald’s.

Nie jest jednak wykluczone, że podobne sceny mogą rozgrywać się także w Polsce. PiS usiłuje wprowadzić segregację sanitarną – nie tylko pracowników. W projekcie przedstawionym przez posła PiS Czesława Hoca jest bowiem m.in. założenie, że jeśli „przedsiębiorca wykaże, że wszyscy pracownicy są zaszczepieni i będą obsługiwali zaszczepionych klientów – to firma mimo możliwych obostrzeń będzie zwolniona z limitów i restrykcji”. Więcej szczegółów w artykule poniżej.

REKLAMA

Szokujące szczegóły SEGREGACJI SANITARNEJ według PiS. Zaszprycowani będą obsługiwać tylko zaszprycowanych albo lockdown

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Na dzisiaj na godz. 12.00 marszałek Sejmu Elżbieta Witek zaplanowała spotkanie z opozycją w sprawie „wyjścia ponad podziałami z projektem dot. możliwości weryfikacji szczepień pracowników przez pracodawców”, czyli powyższego projektu.

Sprzeciw wobec sanitaryzmu deklaruje tylko Konfederacja. Zarówno Lewica, jak i PSL oraz KO chcą wprowadzenia segregacji.

Spotkanie u Witek ws. SEGREGACJI SANITARNEJ Polaków: Próba przeforsowania projektu rękami Lewicy

„Czy takie sceny będziemy widzieć także w Polsce?! Jako jedyni mówimy głośnie NIE covidofaszyzmowi reprezentowanemu przez PiS, KO, Lewicę, PSL i Polskę2050!” – napisała Konfederacja, nawiązując do nagrania z Austrii.

REKLAMA