Demony akwarelisty nad Austrią. Dantejskie sceny w lokalach gastronomicznych. „Czy będziemy je widzieć także w Polsce?!” [VIDEO]

Austriacka policja kontrolująca paszporty covidowe oraz łapiący się za głowę Hitler/Fot. screen Twitter/gifimage.net (kolaż)
Austriacka policja kontrolująca paszporty covidowe oraz łapiący się za głowę Hitler/Fot. screen Twitter/gifimage.net (kolaż)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Sanitaryści w Polsce utyskują, że paszporty covidowe są w naszym kraju w zasadzie bezużyteczne. Tymczasem postępowa Europa funduje swoim obywatelom segregację sanitarną oraz naloty policji, nawet w McDonald’s.

Konfederacja udostępniła nagranie z Austrii. Widać na nim funkcjonariuszy policji kontrolują paszporty covidowe klientów McDonald’s.

Nie jest jednak wykluczone, że podobne sceny mogą rozgrywać się także w Polsce. PiS usiłuje wprowadzić segregację sanitarną – nie tylko pracowników. W projekcie przedstawionym przez posła PiS Czesława Hoca jest bowiem m.in. założenie, że jeśli „przedsiębiorca wykaże, że wszyscy pracownicy są zaszczepieni i będą obsługiwali zaszczepionych klientów – to firma mimo możliwych obostrzeń będzie zwolniona z limitów i restrykcji”. Więcej szczegółów w artykule poniżej.

Szokujące szczegóły SEGREGACJI SANITARNEJ według PiS. Zaszprycowani będą obsługiwać tylko zaszprycowanych albo lockdown

Na dzisiaj na godz. 12.00 marszałek Sejmu Elżbieta Witek zaplanowała spotkanie z opozycją w sprawie „wyjścia ponad podziałami z projektem dot. możliwości weryfikacji szczepień pracowników przez pracodawców”, czyli powyższego projektu.

Sprzeciw wobec sanitaryzmu deklaruje tylko Konfederacja. Zarówno Lewica, jak i PSL oraz KO chcą wprowadzenia segregacji.

Spotkanie u Witek ws. SEGREGACJI SANITARNEJ Polaków: Próba przeforsowania projektu rękami Lewicy

„Czy takie sceny będziemy widzieć także w Polsce?! Jako jedyni mówimy głośnie NIE covidofaszyzmowi reprezentowanemu przez PiS, KO, Lewicę, PSL i Polskę2050!” – napisała Konfederacja, nawiązując do nagrania z Austrii.

39 KOMENTARZE

  • Ja po przeczytaniu tej ksiazki zaraz skojarzyłam, ze scenariusz C-19 oparty jest scisle wedlug tej historii. Wypisz wymaluj tak wlasnie to lecialo tam. Inny kraj, inna sceneria, motywy i zleceniodawcy dopasowane idealnie.

 1. Właśnie dlatego, że walczymy z zarazą śmiało i bezkompromisowo, właśnie dlatego, że wysnuliśmy nie połowicznie, lecz do końca wnioski z klęski wiosny 2020 r., naród nasz, w ostatecznym rachunku wygra wojnę z wirusem, wygra wojnę z szurniętymi sceptykami i wygra wojnę ze zgnilizną konfederacką, z rakiem putinowskiego wstecznictwa, który toczy zdrowy organizm narodu i doprowadza go do klęski!

 2. „Szkoła Klausa Schwaba Dla Dyktatorów Covid” – (23-11-2021)

  Jak to się dzieje, że ponad 190 rządów z całego świata wprowadzało te same obostrzenia kowidowe?
  Odpowiedź może leżeć w szkole Young Global Leaders, która została założona i zarządzana przez Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego.

  • Krytykowana wiele razy tzw. demokracja, została po cichu anulowana. Wielkimi krokami na arenę widoczną już dla wszystkich, wkracza korporacjonizm.
   Do tej pory wiele rzeczy robili za kurtyną. Dzisiaj mamy bardzo dużo informacji, które wyraźnie wskazują, że państwa zamieniono w korporacje. Politycy szkoleni są przy użyciu prywatnych funduszy. Cały świat zamienił się w korporacjonizm.

 3. …w PL nic z tego nie będzie bo jak stopy procentowe wzrosną do 5-8% to temat koronawirusa pójdzie w odstawkę …..i zastąpi temat pomocy dla kredyciarzy złotówkowych

 4. Oprócz tego, że politycy dostają wytyczne, co i jak robić, to jeszcze wielu z nich przeszło szkolenie w Young Global Leaders.

  Niemiecki ekonomista, dziennikarz i autor Ernst Wolff, ujawnił kilka faktów na temat tej szkoły.

  • Obecnie jest około 1300 absolwentów tej szkoły. Czterech z nich to byli ministrowie zdrowia Niemiec, w tym Jens Spahn, który jest federalnym ministrem zdrowia od 2018 r. Philipp Rösler, który był ministrem zdrowia od 2009 do 2011 roku. Został mianowany dyrektorem zarządzającym WEF przez Schwaba w 2014 roku.

   • Ale szkolna lista absolwentów nie ogranicza się tylko do przywódców politycznych.

    Znajdujemy tam również właścicieli korporacji, w tym:

    Billa Gatesa z Microsoftu.
    Jeffa Bezosa z Amazon.
    Richarda Bransona z Virgin.
    Chelsea Clinton z Clinton Foundation.

    • Inne nazwiska w wykazie szkoły to:

     Jacinda Ardern, premier Nowej Zelandii.
     Emmanuel Macron, prezydent Francji.
     Sebastian Kurz, do niedawna był kanclerzem Austrii.
     Viktor Orbán, premier Węgier.
     Jean-Claude Juncker, były premier Luksemburga i przewodniczący Komisji Europejskiej.
     Annalena Baerbock, lider niemieckiej Zielonej.
     Gubernator Kalifornii Gavin Newsom.
     Były kandydat na prezydenta i obecny sekretarz transportu USA Peter Buttigieg.

 5. McDonald’s, jakże by inaczej :). Czekam na mandaty za zbyt duża ilość soli i za przekroczenie dopuszczalnej ilości kalorii. Troska państwa o zdrowie aż mnie wzrusza do łez.

  • no przecież nasz pinokio właśnie jest u Angeli, zamawia tabliczki na urzędy, poczty, sklepy, tramwaje,pociągi, autobusy itd. Opaski to już mamy gratis, w Oświęcimiu i innych FEMA.

 6. Adi przynajmniej umiał malować a ci nasi co potrafią? Nic! Co kiedy wprowadzać, jak i kiedy podnosić waluty, ceny paliw, terroryzm Polakom zwany pandemią, itd dostają ze Światowego Forum Ekonomicznego na co półrocznych spędach bydła. Jak się sprawią to nieliczni pociumkają adrenochromu w jakiś pieczarach zamku np w Hiszpanii czy Francji i won, do roboty.

 7. na razie zamiast losowania hyjalnog, władza podpuszcza że da 600zł za szprycę. Nisko władza ceni życie POLAKA!!!Niestety to nie wystarczy nawet na trumnę więc chętnych brak. Śpieszmy się kochać wyszczepionych- tak szybko odchodzą.

 8. Ustawki medialne, jak trumienki z Bergamo. Ma być yebane obrazem po oczach, to i jest yebane. Wiedeń to 2 mln ludzi, a taki focus o niczym nie świadczy. Trwa pranie mózgów.

Comments are closed.