Pod prąd korona-zamordyzmu. Gubernator Tennessee zatrudni nieszczepionych policjantów z innych stanów

Donald Trump i Bill Lee Źródło: Wikimedia
Donald Trump i Bill Lee Źródło: Wikimedia
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Podczas, gdy w jednych stanach odmawia się prawa do pracy funkcjonariuszom, którzy nie zaszczepili się na Covid, to na południu USA wciąż panuje wolność. Gubernator Tennessee zadeklarował, że zatrudni nieszczepionych policjantów z innych stanów.

Gubernator Tennessee Bill Lee ogłosił, że zatrudni nieszczepionych policjantów z innych stanów w drogówce w jego regionie. Donosi o tym agencja informacyjna Prensa Latina.

– Nasza drużyna jest jedną z najbardziej profesjonalnych w kraju – powiedział Lee w filmie opublikowanym w zeszłą środę. – I nie będziemy stać między tobą a twoim lekarzem.

W przekazie kierowany do policjantów z demokratycznych stanów na północy USA, wolnościowiec z Partii Republikańskiej zadeklarował, że jego stan pokryje nawet koszty relokacji dla tych, którzy dołączą do jego jednostki policyjnej. Poprosił zainteresowane osoby o złożenie wniosku online.

– Uważamy, że bardzo dobrze pasowałbyś do naszego stanu – zachęca gubernator.

Polityk wymienia też kolejne argumenty za tym, by przeprowadzić się do Tennessee: piękno kraju, niskie koszty utrzymania, brak podatku dochodowego i pełne wsparcie w egzekwowaniu prawa.

– Będę pracował nad tym, aby zapewnić ochronę waszych wolności –
dodał. – Stoimy przy naszych organach ścigania i stoimy przy was.

Źródło: laprensalatina.com

10 KOMENTARZE

 1. Ach ci „prawicowcy” w Stanach.
  W ciemno zakładam, ze „prawicowy” pan gubernator, uwielbia Izrel do kwadratu (przy gubernatorach Teks i Flor, się sprawdziło), co – moim skromnym zdaniem – jest średnim krokiem/przejawem/prognostykiem wolności. A teraz sprawdzę

  • Sprawdziło się co do joty. Jakież to sztampowe.
   Jakaś ży-muna, propagująca multi kulti, go atakuje:
   „Governor Bill Lee shared his unequivocal support for Israel and their recent aggressions. Lee i…suggested that he spoke for the whole state of Tennessee. We want Palestinians to know that Governor Lee does not speak for Tennessee and we stand in solidarity with you.”

Comments are closed.