Segregacja w Costa Coffee, Warszawa Źródło: NCzas, PAP, collage
Segregacja w Costa Coffee, Warszawa Źródło: NCzas, PAP, collage
REKLAMA
Segregacja sanitarna rozwija się w Polsce. Zdaje się, że prym wiodą tutaj lokale warszawskie. Jak dowiaduje się NCzas.com – kolejne miejsce na mapie Warszawy dołączyło do tego głupiego trendu.

Mowa o kawiarni należącej do popularnej w Polsce sieci Costa Coffe.

Lokal, który znajduje się w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego postanowił zakazać korzystania z miejsc siedzących osobom niezaszczepionym.

REKLAMA

Wychodzi na to, że każdy może kupić kawę, każdy może stać z kubkiem i popijać ulubiony napój, ale tylko niezaszczepiony nie może usiąść.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Abstrahując od tego, że niezaszczepieni roznoszą wirusa tak samo jak zaszczepieni, jest to samo w sobie wyjątkowo głupie.

Costa Coffee. Dla niezaszczepionych nie ma miejsc siedzących. Foto: nczas.com
Costa Coffee. Dla niezaszczepionych nie ma miejsc siedzących. Foto: nczas.com

Niestety segregacja sanitarna staje się przykrym trendem w polskiej stolicy. Niedawno pisaliśmy o warszawskim restauratorze, który chwali się w mediach tym, że segreguje ludzi, bo według niego „robi tak cały cywilizowany świat”.

To, że w Warszawie zaczyna się segregowanie obywateli na zaszczepionych i niezaszczepionych zauważają – i doceniają – także przedstawiciele aparatu władzy:

Miejmy nadzieję, że warszawski trend nie rozleje się na resztę Polski, bo będziemy oglądać tak przykre obrazki, jak te znane m.in. z Australii.

Źródło: NCzas

REKLAMA