Tak kłamią Morawiecki z Niedzielskim. Jeszcze niedawno mówili TO o szprycy [VIDEO]

Adam Niedzielski i Mateusz Morawiecki/Fot. PAP
Adam Niedzielski i Mateusz Morawiecki/Fot. PAP
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej „minister pandemii” Adam Niedzielski zapowiedział obowiązek szprycowania – na razie dla trzech grup. W związku z tym przypominamy, co jeszcze niedawno mówili Niedzielski i premier rządu warszawskiego Mateusz Morawiecki na temat dobrowolności szprycowania w Polsce.

Niedzielski zapowiedział, że od 1 marca ma wejść w życie obowiązek szczepień dla nauczycieli, medyków i służb mundurowych. – Idziemy drogą Austrii i Niemiec – oświadczył „minister pandemii”. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

„Dobrowolność” szprycowania

Jeszcze pod koniec października Niedzielski zapewniał, że szpryca „to zawsze będzie dobrowolny wybór, dobrowolna decyzja”.

– Ale jak państwo widzicie, patrząc chociażby na dzisiejsze wyniki i porównując je z wynikami sprzed roku, ten efekt szczepień dla zdrowia publicznego jest zauważalny – powiedział.

Z kolei na początku sierpnia „minister pandemii” oświadczył, że „nie będzie zmian w zakresie obowiązkowych szczepień dla nauczycieli”. Twierdził, że decyzja o obowiązkowym szprycowaniu nauczycieli będzie uzależniona od liczby pozytywnych wyników testów na koronawirusa.

Warto też przypomnieć słowa premiera rządu warszawskiego Mateusza Morawieckiego wypowiedziane przed rokiem – na początku grudnia 2020 roku.

– Raz jeszcze z całą mocą chcę podkreślić: szczepionka będzie dobrowolna. Pan minister wyraził nasze wspólne życzenie, że chcielibyśmy żeby cała dorosła populacja, a także ta młodzież, wobec której zaleca się szczepienia od 12. Do 14. roku życia, żeby się szczepiła, ponieważ wtedy szybciej przetniemy łańcuch zakażeń – twierdził Morawiecki.

Później premier rządu warszawskiego zaznaczył, że szpryca w pierwszej kolejności będzie dostępna dla medyków, później dla seniorów – DPS-ach i tych, którzy „chcą być zaszczepieni”.

Szczepionka będzie jak najbardziej dobrowolna i mogę to z całą mocą podkreślić – dodał.

Ku niczyjemu zaskoczeniu powyższe słowa były tylko wyrazem „mądrości etapu”, nie zaś wiążącą obietnicą.

Źródła: dziennik.pl/niezalezna.pl/NCzas

32 KOMENTARZE

 1. Morawiecki i Niedzielski, to ludzie bez twarzy i bez honoru, więc nie spodziewajmy się od nich prawdy i uczciwego zachowania.

  • Morawiecki i Niedzielski to tylko pan od historii, a drugi to mały księgowy.
   Bez pojęcia o tym co się w koło nich dzieje.
   Jak swego czasu pewien malarz kominów.

   Takich najłatwiej używać do swoich celów.
   Zrobią wszystko, co im się każe.

 2. Przecież oni nie mają nic do gadania. Już nawet nie próbują ukryć, że spełniają tylko rozkazy z zewnątrz. Banda łajdaków.

 3. Tylko kompletnie durny król wydaje rozkazy, które NA PEWNO nie będą wykonane.
  Bo nie mam watpliwosci, ze przymus przyjmowania nadal testowanych preparatow JEST antykonstytucyjny.
  I co wtedy? Jak np. policja albo lekarze staną okoniem?
  I d…a blada, panie ziemianinie Morawiecki i akwizytorze Niedzielski!

  • Wedle tego co wiem 90% lekarzy się wyszczepiło. Na pewno zatem „staną okoniem”. Wiem, bo jestem lekarzem jeszcze, do marca. Nie zamierzam się wyszczepić choćbym miał przestać zarabiać czy nawet pójść siedzieć. I nie jestem kupiony. Wolności się nie sprzedaje.

  • A tak na marginesie.Szpryca została dopuszczona warunkowo na jeden rok i ten rok właśnie upływa.Po 21 grudnia szpryca będzie nielegalna.Czyżby Nasz Premier Obszarnik przeoczył tą drobnostkę czy też ma w premierowskim tyłku prawo i sprawiedliwość?

  • Lekarze nie staną, co do policji – nie byłbym taki pewien. Policjanci są lepiej poinformowani o tym co się dzieje niż reszta społeczeństwa. Ci „chodnikowi” to wiadomo, ale też niemało innych tam pracuje. Owszem, mogą ciągnąć na lewych zaświadczeniach.
   Policjant wie, że musi się co nieco „przypodobać” i żyć w „zgodzie” z obydwoma stronami – społeczeństwem i władzą. Jest między młotem a kowadłem i kombinuje jakby roboty nie stracić, ale też zbytnio sobie nie zaszkodzić i nie palić mostów.

 4. ach te przedstawiciela handlowe obcych korporacji….fe, a inflacja wali, prądu i gazu też w „ełrokołchozie” braknie a te ciągle swoje oczy mydlom…

 5. Mądrość etapu zmieniła się, na wcześniejszym etapie można było gawędzić o dobrowolności, na tym etapie już mamy surowość. Poczekajmy na terror, cierpliwości.

 6. No…..tylko krowa nie zmienia zdania……czy też poglądów.
  W imię …., dla dobra….., z troski…., ponagleni wyższą koniecznością wyższą ….wzorując się na Austrii i Niemczech … wzorowo , potulnie i dobrowolnie kładę kark w dyby !!!!!!
  To, co ja o tym myślę, nie nadaje się do publikacji!!!!

 7. Nie łżyj pajacu, nie testujecie szczepów, to skąd niby możecie wiedzieć jaki jest realny spadek? To raczej pokazuje, że wśród nieszczepionych (grupa testowana identycznie jak rok temu) spada liczba tych tzw. zakażeń. Obowiązek a przymus już z daleka śmierdzi haczykami prawnymi, konsultacje musieli zlecić. Do celi razem z Szumowskim, zabrać majątki

 8. Nie lubię używać mocnych słów, ale poziom hipokryzji, zakłamania i bezczelności to już na prawdę przekracza wszystkie granice. Banda złodziei, kłamców i niestety potencjalnych morderców.

  • A dlaczego potencjalnych? To są zbrodniarze. Dzięki ich decyzjom umarło ponad 200 tys. osób – „miarowe” i nadmiarowe. „Miarowych” byłoby może ze 3 tys., gdyby rzeczywiście leczenie było im na sercu.

 9. Niedzielski i inni:ponieważ nie wywiazujecie się z obowiązku leczenia chorych ja odmawiam wykonania obowiązku zaszczepienia się. Poza tym nie wierzę w skuteczność i bezpieczeństwo preparatu.Brzmi znajomo? Dopóki nie zaczniecie wywiązywać się ze swoich obowiązków nie oczekujcie tego od Polaków.A jeśli przypadkowo nie znacie skutecznych!!!metod leczenia i zapobiegania zachorowaniu na Covid,to internauci wam natychmiast podrzucą gotowe schematy,wykorzystywane przez prawdziwych lekarzy.

 10. Chcesz rozebrać państwo? Znacznij od służb mundurowych, medyków i nauczycieli. Niepokorni odejdą, państwo przestaje działać i budujesz w jego miejsce swoje, totalitarne. Masz wiernych żołnierzy, policjantów, nauczyciele uczą tego, co mają uczyć. A lekarze nie mają skrupułów by leczyć tylko pokornych. Akwarelista byłby dumny.

 11. Panie pośle Braun, tylko wy możecie wyprowadzić ludzi na ulice w walce o nasze życie !!!!!! Nie bójcie się !!!!!!!!!!!!

 12. Uwaga bardzo ważne – zapoznaj się i przekaż dalej – Dr. Andreas Noack opublikował wideo prezentację. 4 dni po tym nagle zmarł.
  Skrót: on był chemikiem, ekspertem od technologii grafenu. W szczepionkach CV jest hydroksyd grafenu. Te cząsteczki są ekstremalnie trwałe i ich wymiary (długość około 50nm, grubość 0,1nm) sprawiają, że wstrzyknięte do żył człowieka działają jak żyletki i to jest przyczyna nagłych zgonów, skrzepów, zawałów, wylewów
  https://www.bitchute.com/video/Ervbi96YgrzG/

 13. To na razie „zapowiedź” – straszenie i skanalizowanie tej histerii mediów. Aby to weszło, musi przejść ustawa, w dodatku podpisana przez prezydenta. U tu dowiemy się, czy słowo Dudy coś znaczy.

 14. Oni za daleko zaszli, mogliby to skończyć chwila moment poprzez likwidację tele-porady i skuteczne leczenie od razu, a nie po 10 czy 14 dniach. Ale wtedy ktoś zada pytanie – a nie dało się tak od razu? I co powiedzą, że wykończyli tysiące ludzi bez sensu? Oni są w tragicznym położeniu ale to nie znaczy, że mamy im współczuć – mieli szansę wiele razy podjąć inne decyzje.

  • Już Ty ich nie bierz w obronę, dorośli są. Od początku wiedzieli w czym biorą udział. Teatr pozorów.

 15. Ja pppp…!!!
  kacety też są z Niemiec i Austrii!!! Kochana władzuchno! DLA NASZEGO DOBRA: BUDOWAĆ, BUDOWAĆ, BUDOWAĆ!!!

Comments are closed.