Nastolatek z Kenosha Kyle Rittenhouse uniewinniony.
Kyle Rittenhouse został uniewinniony ze wszystkich zarzutów. (Fot. Fox News/screen)
REKLAMA
Szczeciński oddział Konfederacji organizuje w niedzielę zawody strzeleckie. Patronem imprezy będzie nastolatek, który obronił się przed przestępcami z Black Lives Matatters – Kyle Rittenhouse.

Już w niedzielę o 16 na strzelnicy Delve GT przy ul. Stefana Czarnieckiego 8 w Szczecinie odbędą się organizowane przez szczecińską Konfederację zawody strzeleckie im. Kyle’a Rittenhouse’a.

Zawody podzielone będą na trzy kategorie: pistolet, rewolwer i pistolet maszynowy. Na zwycięzców każdej konkurencji czekają atrakcyjne nagrody.

REKLAMA

Lewicowcy oburzają się, że patronem imprezy będzie Kyle Rittenhouse. Z dzielnego młodego człowieka próbują zrobić mordercę, choć sąd przyznał rację tym, którzy mówili, że Kyle bronił się przed groźnymi przestępcami.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem
Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

25 sierpnia 2020 r. Kyle Howard Rittenhouse, 17-latek z Antioch w stanie Illinois, zastrzelił dwóch mężczyzn i zranił innego w Kenosha w stanie Wisconsin w obronie własnej. Znalazł się tam, by przeciwstawić się grabieży mienia. Okazało się, że wśród mężczyzn, których postrzelił, byli m.in. pedofil i domowy kat.

Choć sąd potwierdził, że Rittenhouse jest niewinny, to chłopak wciąż jest prześladowany i szykanowany przez lewicowców. Musiał m.in. zrezygnować ze studiów w obawie przed lewackimi bojówkami, które przysięgły, że pomszczą bandytów, których zneutralizował.

Ktoś, kto potrafił wykorzystać broń w dobrym celu i skutecznie obronił się przed bandytami, jest na pewno dobrym patronem zawodów strzeleckich.

Źródło: nCzas

REKLAMA