Nastolatek z Kenosha Kyle Rittenhouse uniewinniony.
Kyle Rittenhouse został uniewinniony ze wszystkich zarzutów. (Fot. Fox News/screen)
Szczeciński oddział Konfederacji organizuje w niedzielę zawody strzeleckie. Patronem imprezy będzie nastolatek, który obronił się przed przestępcami z Black Lives Matatters – Kyle Rittenhouse.

Już w niedzielę o 16 na strzelnicy Delve GT przy ul. Stefana Czarnieckiego 8 w Szczecinie odbędą się organizowane przez szczecińską Konfederację zawody strzeleckie im. Kyle’a Rittenhouse’a.

Zawody podzielone będą na trzy kategorie: pistolet, rewolwer i pistolet maszynowy. Na zwycięzców każdej konkurencji czekają atrakcyjne nagrody.

Lewicowcy oburzają się, że patronem imprezy będzie Kyle Rittenhouse. Z dzielnego młodego człowieka próbują zrobić mordercę, choć sąd przyznał rację tym, którzy mówili, że Kyle bronił się przed groźnymi przestępcami.

Michalkiewicz. The Movie

25 sierpnia 2020 r. Kyle Howard Rittenhouse, 17-latek z Antioch w stanie Illinois, zastrzelił dwóch mężczyzn i zranił innego w Kenosha w stanie Wisconsin w obronie własnej. Znalazł się tam, by przeciwstawić się grabieży mienia. Okazało się, że wśród mężczyzn, których postrzelił, byli m.in. pedofil i domowy kat.

Choć sąd potwierdził, że Rittenhouse jest niewinny, to chłopak wciąż jest prześladowany i szykanowany przez lewicowców. Musiał m.in. zrezygnować ze studiów w obawie przed lewackimi bojówkami, które przysięgły, że pomszczą bandytów, których zneutralizował.

Ktoś, kto potrafił wykorzystać broń w dobrym celu i skutecznie obronił się przed bandytami, jest na pewno dobrym patronem zawodów strzeleckich.

Źródło: nCzas