Znicze - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pexels
Znicze - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pexels
Włoskie media donoszą o nagłych zgonach 40-latków. 2 stycznia 46-letni Leonardo Della Nave zmarł podczas motocyklowej wyprawy. Z kolei 4 stycznia 2022 roku we włoskim mieście Piacenza upadł i zmarł nagle trener piłki wodnej, 40-letni Vincenzo Di Grande z Augusty.

46-letni motocyklista Leonardo Della Nave jechał po leśnej ścieżce, gdy nagle zasłabł i zmarł. Próby reanimacji nie przyniosły żadnego skutku. – Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Leonarda, którego znałem od dzieciństwa. Leonardo i jego rodzina są bardzo dobrze znani w Bagno a Ripoli, a w szczególności w Osteria Nuova, gdzie od lat prowadzą sklep (rolniczy) Agraria dell’Osteria civaie. Całe miasto Osteria, ja i wielu przyjaciół Leonarda przesyłamy rodzinie wyrazy miłości – mówi burmistrz Francesco Casini.

Z kolei dwa dni później, również nagle, zmarł Vincenzo Di Grande. Drugi sezon był trenerem drużyny seniorów oraz dyrektorem technicznym młodzieżowej drużyny Piacenza Pallanuoto 2018, która gra w Serie B. Pracował na pozycję cenionego trenera w regionie Emilia-Romania i na Sycylii. Di Grande jako zawodnik Ortigii w Syrakuzach był także w krajowej czołówce.

Kolejny dramat na boisku. Nagły atak serca 32-letniego piłkarza podczas meczu [VIDEO]

Michalkiewicz. The Movie

Źródła: quiantella.it/lagazzettaaugustana.it/Twitter