Niedzielski do dymisji? Senator PiS ujawnia nastroje

Minister zdrowia Adam Niedzielski. Foto: PAP
Minister zdrowia Adam Niedzielski. Foto: PAP
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Pozycja Adama Niedzielskiego z dnia na dzień słabnie. Niewykluczone, że niedługo zostanie zdymisjonowany.

O niechęci coraz większej części środowiska PiS do aktualnego ministra zdrowia otwarcie powiedział senator Jan Maria Jackowski.

W rozmowie z „Super Expressem” ujawnił, że „w środowisku PiS dojrzewa przekonanie, że minister Adam Niedzielski nie sprawdza się w swojej funkcji”.

Ponadto – według słów Jackowskiego – wiele osób w PiS-ie ma dość Rady Medycznej.

Ta niejako wyszła naprzeciw oczekiwaniom wkurzonych covidową polityką rządu. Zdecydowana większość członków podała się do dymisji.

Niewykluczone, że kolejnym, który poleci ze stołka, będzie minister Niedzielski.

Minister Niedzielski swoimi wypowiedziami quasi-politycznymi, próbując prowadzić własną politykę, występuje często przeciwko części własnego zaplecza politycznego w Sejmie pokazuje, że nie ma kwalifikacji politycznych do pełnienia tej funkcji – dodał senator Jackowski.

Pytany o to, czy należy spodziewać się dymisji Niedzielskiego, senator podkreślił, że „trzeba mieć uszy i oczy szeroko otwarte”.

Decydujące znaczenie będzie miała wola kierownictwa naszego obozu. Sytuacja jest trudna – zaznaczył.

Niedzielski o końcu pandemii i swoim. Wtedy „na pewno” nie będzie ministrem

 

55 KOMENTARZE

 1. Nie zdziwię się jak zaczną po kolei usuwać z tego świata wszystkich funkcjonariuszy rządowych… Zrobili swoje, teraz muszą zacząć zacierać ślady…

 2. No ale my pamiętamy nazwiska funkcjonariuszy i się ich z pewnością w odpowiednich okolicznościach dojedzie. Myślę że niedziele już do sklepu po bułkę nie dojdzie bez opierolu lub wpierolu :)

 3. wszyscy won czerwone żydowskie qrwy z pis potem dożywocie bez prawa łaski łącznie z żydem dudą kelksteinem morawieckim ziobrą i resztą bandy z przystawkami

 4. Nie wiem do końca z jakiego powodu chcą go wywalić więc trudno ocenić czy to dobrze czy źle? Za opieszałość we wprowadzaniu zamordyzmu czy odwrotnie? Czyżby rząd PiS się kończył i chcą oddać władzę zamordystom bez skrupułów? Trudno powiedzieć a może PiS-owi spadają słupki nie ma już pieniędzy kraj się sypie a odpowiadać nikt za ten stan nie chce.

 5. „w środowisku PiS dojrzewa przekonanie, że minister Adam Niedzielski nie sprawdza się w swojej funkcji”

  No nie może być. Ekonomista nie sprawdził się w roli eksperta od spraw zdrowotnych. Niewiarygodne (sarkazm) ;)

 6. to GRA pisiolow czerwonych pokolow pslow WSZYSTKICH WON –czerwona kartka i czarna lista WYBORCZA poza BRAUNEM -ktory to co mysli i jest prawda!!

 7. To tylko cyrk
  Taki teatr dla łosi
  Kasa jest naszą bronią. Jak położymy jeden bank i sieć sklepów wtedy jako społeczeństwo przejmiemy władzę

Comments are closed.