Niedzielski do dymisji? Senator PiS ujawnia nastroje

Minister zdrowia Adam Niedzielski. Foto: PAP
Minister zdrowia Adam Niedzielski. Foto: PAP
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Pozycja Adama Niedzielskiego z dnia na dzień słabnie. Niewykluczone, że niedługo zostanie zdymisjonowany.

O niechęci coraz większej części środowiska PiS do aktualnego ministra zdrowia otwarcie powiedział senator Jan Maria Jackowski.

W rozmowie z „Super Expressem” ujawnił, że „w środowisku PiS dojrzewa przekonanie, że minister Adam Niedzielski nie sprawdza się w swojej funkcji”.

Ponadto – według słów Jackowskiego – wiele osób w PiS-ie ma dość Rady Medycznej.

Ta niejako wyszła naprzeciw oczekiwaniom wkurzonych covidową polityką rządu. Zdecydowana większość członków podała się do dymisji.

Niewykluczone, że kolejnym, który poleci ze stołka, będzie minister Niedzielski.

Minister Niedzielski swoimi wypowiedziami quasi-politycznymi, próbując prowadzić własną politykę, występuje często przeciwko części własnego zaplecza politycznego w Sejmie pokazuje, że nie ma kwalifikacji politycznych do pełnienia tej funkcji – dodał senator Jackowski.

Pytany o to, czy należy spodziewać się dymisji Niedzielskiego, senator podkreślił, że „trzeba mieć uszy i oczy szeroko otwarte”.

Decydujące znaczenie będzie miała wola kierownictwa naszego obozu. Sytuacja jest trudna – zaznaczył.

Niedzielski o końcu pandemii i swoim. Wtedy „na pewno” nie będzie ministrem

 

55 KOMENTARZE

 1. Ponad PÓŁ MILIONA zgonów Polaków w 2021 , rekord od 2 wojny światowej , co jeszcze trzeba aby pokazać NIEUDOLNOŚĆ tego ekonoma ??? drugie PÓŁ MILIONA Polaków zabitych na ołtarzu niekompetencji???

  • Właśnie! Co ten kolejny obcy spadochroniarz, nie mający nic wspólnego z Narodem Polaków i NASZYM! krajem robi u nas i na jakich zasadach? Ten/ci kto wydał zgodę na kolejnego kreta w Polsce też powinien ponieść odpowiedzialność i dotkliwą karę!

  • Czyli wg. ciebie, każdy obcy ma prawo do wolności i spokojnego życia, wpierw działając na szkodę Narodu Polski i naszego kraju? Może jeszcze sowitą odprawę pieniężną mu dać żeby wystarczyło na utrzymanie dla niego i jego rodziny na kilka pokoleń do przodu!? My u pobratymców Niedzielskiego też tak możemy robić?

 2. Bardziej mnie interesuje kto po nim otrzyma tekę Ministra Chorób i jaką politykę będzie realizował. Obym się mylił, ale jest takie prawdopodobieństwo, że jeszcze zatęsknimy za Min. Niedzielskim.

 3. Niedzielski to człowiek Morawieckiego. Morawiecki to kochaś prezesa. Dopuki Morawiecki nie zdecyduje sie rzucic Niedzielskiego na pożarcie tłumowi to nic sie nie stanie.

  • Za nic nikt nie odpowie Panie „Anubisie”…Ciągłość żydokomuny trwa w Polsce od 1945 roku…Polakom rządy żydokomuny bardzo się podobają i Polacy są tymi rządami zachwyceni, no a poza tym Polacy uwielbiają, żeby się ktoś o nich troszczył i dawał pieniądze. Ponieważ żydokomuna o tym wie to daje…i za mordę trzyma…

 4. Niech zostanie osobistym lokajem kaczora- będzie mu doradzał kiedy wziąć następną szprycę czy posprzątać kuwetę po kocurku.

 5. Jakby co to będzie kozłem ofiarnym. Ale ludzie powinni dopilnować żeby było mu trudno oszacować tą ofiarę. Myślę że powinno się go posłać do więzienia a potem pod most.

 6. Albo projekt p.t. Pladnemia powoli się kończy (cele osiągnięte) i czas na ewakuację, w tym ekspertów z rady medycznej. Albo będzie nowe rozdanie i decyzje na szybko i na ostro.

 7. Czyli drugiego do szafy schowają swoje zarobił to może odejść na emeryturę. A następny też będzie chciał się pokazać i może jeszcze większą ch.. ą wezmą?! A plebs siedzi i łyka to jak pelikan.

Comments are closed.