Niedzielski skomentował dymisję większości Rady Medycznej

Adam Niedzielski/Fot. PAP
Adam Niedzielski/Fot. PAP
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Minister zdrowia Adam Niedzielski wydał krótki komunikat po dymisji 13 z 17 członków Rady Medycznej doradzającej premierowi Mateuszowi Morawieckiemu w kwestii walki z COVID-19. 

W piątek, 14 stycznia trzynastu z siedemnastu członków Rady Medycznej zrezygnowało z doradzania rządowi w sprawie epidemii.

W oficjalnym oświadczeniu poinformowali, że decyzja zapadła z uwagi na „brak wpływu rekomendacji na realne działania” i „wyczerpanie się dotychczasowej współpracy”.

Centrum Informacyjne Rządu zapowiedziało, że w związku z decyzją części członków Rady Medycznej, formuła doradcza tego gremium zostanie zmieniona.

„Zadanie wypracowania nowej formuły zostało przekazane przez prezesa Rady Ministrów ministrowi zdrowia” – podało CIR.

Głos w sprawie w piątek po południu zabrał na Twitterze minister Adam Niedzielski.

„Dziękuję za współpracę wszystkim członkom Rady Medycznej przy Premierze RP, którzy dziś złożyli rezygnację. Ta decyzja, zgodnie ze wspólnymi deklaracjami na posiedzeniu RM, na pewno nie kończy naszych kontaktów. Szerszy komentarz w poniedziałek” – napisał Niedzielski.

CZYTAJ TAKŻE:

 

34 KOMENTARZE

 1. Szczepienia na froncie – Niepotrzebne

  ROSJA ROZPOCZYNA MASYWNY CYBER ATAK NA UKRAINĘ

  Wideo 14-01-2022 (j.angielski)

  „WW3 UPDATE, RUSSIA LAUNCHES MASSIVE CYBER ATTACK ON UKRAINE!! SITUATION WITH NATO DETERIORATING FAST”

  • Co mnie obchodzą ci z kraju U, jeśli są u siebie? Mam nadzieję, że Rosjanie zrobią w końcu porządek w tej swojej byłej republice, bo już ich mam dość! Bardziej interesuje mnie temat: jakim prawem w Polsce jest podstępnie prowadzona ukrainizacja NASZEGO! kraju? Co to ma znaczyć, że: „Język ukraiński w polskich szkołach. Ukraińska wersja historii i geografii. Rozmowy już się toczą” – kolejni nasi wrogowie u nas się panoszą a Polacy śpią!?

   • Do @tutejsza. Zgodzę się że nie można pozwolić na ukrainizacje Polski, ale musimy się wspierać z Ukrainą (szczególnie w sprawach wojskowych) . Jeśli oni padną, to możemy powiedzieć pa pa państwom bałtyckim a później ruskie wchłoną Polskę. Na NATO bym nie liczył. Mieliśmy już sojuszników z zachodu i wiemy jak to się skończyło…

    • Z kim mam się wspierać!? Z mordercami Polaków na Wołyniu czy z tym nowym narybkiem czczącym Banderę!? Moi wrogowie jak najbardziej mnie interesują i wróg mojego wroga, to jest mój przyjaciel! Ty mnie „ruskimi” nie strasz, bo już od 30 lat na nas napadają (wg. różnych agentur i zadymiarzy) i napaść nie mogą!? Wolne żarty!

    • Ps. no i nie zapominaj o tym, że Polskę ZAWSZE! inni – obcy dla nas – albo przehandlowali Polskę, albo zdradzili i współpracowali z każdym naszym zaborcą! Nie przypominam sobie z historii, żeby kiedykolwiek Rosjanie wchłonęli nasz kraj bo tak chcieli. Po co im teraz Polska? Chcą ukraść Rosjanie te obce markety i inne biznesy a może biedę Polaków!?

     • Racja. Ci „ruscy” tacy niby straszni a jakoś realnego zagrożenia z ich strony nie ma. Polska ciągle ma jakieś wąty do nich. Żeby nie to, to w ogóle byłoby nieźle. A ukraińcy to żadni przyjaciele.

  • Śmiem wątpić! Po 1-sze służby górali z jednego wzgórza ochraniają swoich i wszędzie się u nas panoszą jak u siebie. Po 2-gie co za pożytek z wisielca? Powinien łącznie ze wszystkimi pociotkami odpowiedzieć w każdy możliwy sposób za krzywdy wyrządzone Polakom i Polsce, tak samo jak i inni jemu podobni od 1989 roku!

 2. Po co rada jak jest niedzielski?
  Ciężko powiedzieć czy zagrywka, czy wolą się wycofać, ale można odnotować mały plusik.

  • To że towarzystwo interesowne nie oznacza że głupie.
   Można i po grząskim gruncie stąpać ale gdy woda przez cholewki do butów się wlewa lepiej się wycofać zawczasu, w razie czego, można wariata strugać.

 3. zakazać tego syfiastego preparatu, cała moja rodzina choruje a lekarze nie chcą słyszeć że to przez preparat, leczcie lekami, które mamy bo certyfikat nie da nam wolności

 4. Mam nadzieję, że uciekinierzy z rady nie uciekną przed narodem i zasłużoną karą. Powinni zasiąść na ławie oskarżonych z Niedzielskim.

 5. Szczury sieprzaja bo widza , ze ich cala narracja wali sie na leb i na szyje. Zostawia wisielca samego na pozarcie – jak kazde scir…a tego typu … Ale miejmy nadzije, ze zawisna razem za 200 tys nadmiarowo umarlych Polakow.

 6. Powiedział minister zdrowia publicznego :
  ,,Chcemy wyszczepić Polaka każdego!”
  A ja się pytam, płacząc wśród zniczy, :
  kto cię Niedzielski za to rozliczy ?

 7. Czy kogokolwiek interesuje to co powie Wisielski ??? zanim chazarsko -masonska synagoga szatana powie A – my już wiemy jakie jest Z !!!

 8. Z winy tych i innych gamoni z kraju który się dobrze rozwijał zrobili inflacyjne dno a teraz długa teraz trzeba wiać bo wszystko okazuje się głupotą. Kilku ludzi zniszczyło 30 letni dorobek polaków bez żadnego powodu i skazało na śmierć lub naraziło na utratę zdrowia setki tysięcy ludzi młodych i starszych. Nastawili ludzi przeciwko sobie propagandą za duże nasze pieniądze.

Comments are closed.