Trzaskowski jest prawdziwym fanem palet. Kupił nowe dzieło. „Sztuka” za ponad 700 tys. złotych [FOTO]

Rafał Trzaskowski, palety Źródło: PAP, WikiMedia, collage
Rafał Trzaskowski, palety Źródło: PAP, WikiMedia, collage
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Warszawiacy nie zdążyli jeszcze zapomnieć o „Strefie Relaksu” z palet, którą Rafał Trzaskowski postawił w stolicy, a prezydent Warszawy znów postanowił wydać pieniądze na paleto-podobne „dzieło”. Tym razem miasto zainwestowało w sztukę nowoczesną i wydało ponad 700 tys. złotych.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zakupiło niedawno dzieło Vlassisa Caniarisa pod tytułem „Pokój Dziecięcy”.

Eksponat kosztował 707 020,50 zł, czyli, w czasach tzw. „pandemii”, naprawdę sporo.

„Dzieło sztuki” przypomina paletową strefę relaksu ustawioną swego czasu przez miasto stołeczne na pl. Bankowym.

– Trzaskowski znów kupuje palety, tym razem do muzeum. Tanio nie jest ta „sztuka” kosztuje ponad 700 tys. – napisał na Twitterze Tomasz Sommer, redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”.

Prezydent Rafał Trzaskowski musi być naprawdę ogromnym miłośnikiem palet i podobnej stylistyki.

W 2019 roku na Placu Bankowym ratusz ustawił „Strefę Relaksu”, która właśnie z palet była wykonana. Warszawiakom przeszkadzało to, iż inicjatywa jest bezdennie głupia, niepotrzebna i brzydka, a na dodatek droga, bo całkowity koszt „Strefy Relaksu” to „tylko” 920 tys. zł.

Pisaliśmy o tym szerzej: Trzaskowski nie przyznaje się do porażki! Zapowiada konsultacje i ankietę zadowolenia mieszkańców z europalet w „Strefie Relaksu”

Ledwo niektórzy zdążyli zapomnieć o tamtej inicjatywie, a tu ratusz Trzaskowskiego znów wydaje pieniądze na podobne „palety”…

26 KOMENTARZE

 1. Panie Trzaskowski : mam u siebie na podwórku ,,dzieło artystyczne” z palet pod tytułem ,,stojak pod drewno opałowe” – sprzedam za 500tys. złotych. Kupuj Pan, ale warunek : za swoje!

  • Otóż to! „ludzki pan” nie musi szanować ciężko wypracowanych pieniędzy Polaków, bo jeszcze by goje „zwariowali” z nadmiaru gotówki. A tak to kilka pieczeni na jednym ogniu i goje biedniejsi i łatwiej będzie nimi manipulować itd. itd. …

  • Od pomagania Polakom są inni Polacy np. w takich różnych zrzutkach czy innych akcjach. Nie znam przypadku, że ktoś z urzędujących urzędników na koszt Polaków pomógł Polakowi w potrzebie, ale przykładów niszczenia wszystkiego co nasze, łącznie z Narodem Polaków to jest wiele… Od kiedy obcy i często wróg pomaga tubylcom? Inne ma zadania obca agentura, czy wewnętrzny wróg i robią to doskonale, co widać po naszym kraju od lat…

 2. >Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie jest państwową instytucją kultury utworzoną przez Ministra Kultury zarządzeniem nr 6 z dnia 29 kwietnia 2005 r.

  Przestań manipulować pisowska gadzinówko!

 3. Niestety żydokomuna się nie skończyła…tkwimy w niej dalej. Niszczy się ludzi szczególnie deprawuje się dzieci promując zboków i psychopatów, niszczy się sztukę a zastępuje gównem, niszczy się kulturę, kłamie się wszędzie gdzie się da…po prostu niszczy się Polskę. To jest tragiczne…

 4. A ja w ubiegłym roku rozebrałem zabytkową drewnianą sławojkę (wc na wsi) która miała ponad 50 lat. Taka strata dla muzeum.

 5. Temu tępemu lowelasowi o odpowiednich korzeniach, i nacji i umocowaniach w konkretnych gremiach, zdaje się, że jest nietykalny.

 6. Jasna cholera… gdybym wiedział, że on szuka czegoś takiego, zrobiłbym mu to za pół wspomnianej ceny. I nawet ładniejsze.

 7. Pracowałem 6 lat w Warszawie ,wiem że Warszawiacy to ,pomimo utartemu stereotypowi mało myślący ludzie ,Kasa Fury Przekręty Lewe interesy .Referendum za odwołaniem Pani Prezydent ,było w pełni ,niemal oficjalnie zmanipulowane ,po prostu pracodawcy Warszawscy ,tu biurowce ,całe zaplecze administracyjne Państwa itp ,powiedziało pracownikom że jeżeli jego nazwisko pojawi się na liście głosujących tracą prace .Tak samo jest z innymi wyborami

Comments are closed.