Fragment okładki książki Bogdana Dobosza
Fragment okładki książki Bogdana Dobosza "Tęczowy terror. Upadek normalności we Francji"
REKLAMA
W Bibliotece Wolności pojawiła się kolejna pozycja obnażająca mechanizmy „tęczowego terroru”. W najnowszej książce Bogdan Dobosz opisuje francuskie realia w dobie tęczowej rewolucji.

Na stronie sklep-niezalezna.pl można znaleźć najnowszą książkę Bogdana Dobosza pt. „Tęczowy terror. Upadek normalności we Francji”. A oto fragment książki:

We Francji Międzyresortowa Delegatura ds. Walki z Rasizmem, Antysemityzmem i Anty-LGBT-izmem (DILCRAH) oraz ministerstwo ds. równości płci przypominało oficjalnie, że 23 września wypada „Dzień bisksualizmu”. Wymyślanie sobie przez środowisko LGTB różnych „dni” jest ich zbójeckim prawem, ale wspieranie takiej propagandy z publicznych pieniędzy to już lekka bezczelność.

REKLAMA

We Francji jednak usankcjonowana. W 2020 roku DILCRAH i ministerstwo przypominały: „Dzisiaj jest dzień biseksualności. Wszystkie pary mają prawo kochać się bez strachu”. Wynika z tego, że w inne dni pewnie kochają się ze strachem? Wpisy te umieszczono na Twitterze.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Znaleźli się szybko zwolennicy takich „świąt” i ich wpisy w rodzaju: „Myślę, że reakcjonistów jest wciąż zbyt wielu, a dzień takiego skupienia może zdecydowanie podnieść świadomość społeczną”. W dodatku z tej okazji stowarzyszenia biseksualistów (są i takie) urządzają sobie od kilku lat także marsze Międzynarodowego Dnia Biseksualności. Tak działo się nawet pomimo panującej pandemii koronawirusa.

W 2020 roku ich uczestnicy zbierali się w XIX dzielnicy Paryża na placu Colonel Fabien. Tłumów nie było, ale raczej dlatego, że wielu „bi” odstraszył po prostu deszcz. Znaleźli się jednak i złośliwi „reakcjoniści”.

Ci pytali kiedy będzie wreszcie „dzień hetero”? Tym bardziej, że 17 maja jest już przecież „Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii”, więc wychodzi na to, że progresiści mnożą tu byty bez potrzeby.

Zdaje się jednak, że dla takich ludzi dzień bez słusznych konotacji ideologicznych to dzień stracony… Trzeba dodać, że i w Polsce Lambda też organizowała w Warszawie 23 września „Dzień Widoczności Osób Biseksualnych”. Jednak na krajowych stronach ówczesnego odpowiednika francuskiej pani minister ds. równości płci Schiappy, czyli ministra Adama Lipińskiego, tematu biseksualizmu nikt nie dostrzegł.

Aktualności Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania kończyły się na „roli kobiet w służbie więziennej z okazji stulecia tej formacji”. Zacofańcy. I dziwić się później, że francuscy „postępowcy” patrzą na nas z góry…

Najnowszą książkę Bogdana Dobosza „Tęczowy terror. Upadek normalności we Francji” można kupić TUTAJ.


Czytaj także:


Najbliższe spotkania z autorem:

  • w Krakowie 17 lutego – Miodosytnia, ul. św. Wawrzyńca 6, o godz. 18
  • w Warszawie 24 lutego w Domu Literatury, Krakowskie Przedmieście 87/89, o godz. 18.
REKLAMA