Grzegorz Braun. / foto: PAP
Grzegorz Braun. / foto: PAP
REKLAMA
Szczęść Boże i ratuj się, kto może, gdy polską politykę zagraniczną prowadzi ekipa Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego – powiedział Grzegorz Braun podczas wspólnej Konferencji z Konradem Berkowiczem i Robertem Winnickim.

Zobacz także: Ukrywane nagranie i WIELKI RESET. Berkowicz pyta: z kim współpracuje Morawiecki? [VIDEO]


Grzegorz Braun stwierdził, że Morawiecki i Kaczyński prowadzą politykę zagraniczną Polski „na kolanach”. – I stąd nakolanniki – wyjaśnił polityk. Konfederaci podczas konferencji zaprezentowali prezent dla szefa warszawskiego rządu – właśnie nakolanniki.

REKLAMA

Grzegorz Braun nazywa tych polityków „zdrajcami polskiego interesu narodowego”. – Na co oni się zgodzili? Na wszystko szanowni państwo zdążyli się zgodzić – powiedział o sprawie KPO polityk Konfederacji.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

– To nie tylko sądownictwo, ale też właśnie energetyka, ale też właśnie w sposób pokrętny, ale jednak jednoznaczny penalizacja użytkowania silników spalinowych – przypomniał Grzegorz Braun.

Poseł wspomniał także o opodatkowaniu umów cywilnoprawnych. – Tu jeszcze chcą z nas wycisnąć pieniądze.

– Co my tam jeszcze mamy? Unijny podatek od plastikowych butelek […] podwyższenie wieku emerytalnego – do tego też się zobowiązali wobec Unii Europejskiej – przypomniał poseł Braun.

– Zobowiązali się nawet do spraw tak zdawałoby się już ekskluzywnie wewnętrznych, należących do naszej jurysdykcji, jak korekty regulaminów Sejmu i Senatu. No i nawet zagospodarowanie przestrzenne. Nawet poziom opłat dla użytkowników dróg szybkiego ruchu – wymienia dalej polityk.

Grzegorz Braun podsumowuje „negocjacje” rządu tymi słowy: – Kapitulacja na całej linii.

Cała konferencja:

REKLAMA