Sommer: „Poszliśmy za ciosem!” Mentzen, Chodakiewicz i Razprozak w Bibliotece Wolności

Tomasz Sommer.
Tomasz Sommer. / Zdjęcie: PAP
REKLAMA

Tomasz Sommer ujawnił plany wydawnicze na jesień. Już niedługo ukaże się wiele ciekawych książek.

W czasie swojego programu redaktor naczelny Tomasz Sommer ujawnił plany wydawnicze Biblioteki Wolności na jesień 2022 roku. Pierwsza pozycja to „Tak trzeba żyć” autorstwa Sławomira Mentzena, czyli znanego ekonomisty z Konfederacji. Przedsprzedaż tej książki rozpocznie się już na początku października. Zapraszamy do śledzenia naszej księgarni internetowej.

REKLAMA

Następnie wydamy drugą książkę popularnego blogera Razprozaka. Jak Państwo pamiętają, na początku roku nakładem naszej Biblioteki Wolności ukazała się jego debiutancka praca, czyli „Manifest antykomunistyczny”. Jeśli ktoś nie czytał, to czas nadrobić straty. Autor właśnie kończy swoje drugie dzieło, więc bardzo możliwe, że zdążymy je wydać do końca listopada.

Ostatnia książka, która pojawi się w tym roku, to kompleksowa monografia autorstwa prof. Marka Jana Chodakiewicza. Chodzi o pozycję „Światy Islamu”, w której ten znakomity naukowiec zamieścił wiedzę zdobytą w ciągu 20 lat swoich badań nad tą problematyką. Takiej pracy w polskiej historiografii jeszcze nie było.

Natomiast książka podsumowująca pracę śp. inż. Marka Zadrożniaka najpewniej zostanie wydana na początku 2023 roku. Przypomnijmy, że zmarły już ekspert zajmował się energetyką i obnażał przekręty związane z tzw. odnawialnymi źródłami energii, czyli OZE.

Sommer o planowanym festiwalu filmowym

Na zakończenie Tomasz Sommer wspomniał również o filmie na temat życia i twórczości prof. Bogusława Wolniewicza, który przez wiele lat współpracował z naszą redakcją. Wyraził również nadzieję, że np. w kolejnym roku uda się zorganizować festiwal filmowy, w ramach którego byłyby prezentowane różne prawicowe produkcje. Zaapelował przy tym tradycyjnie o wspieranie naszych licznych przedsięwzięć.

Jesienna ofensywa Najwyższego CZASu! Darmowe pokazy filmu o Jedwabnem i Konferencja Prawicy Wolnościowej

REKLAMA