Nie żyje aktorka znana z „Barw szczęścia” i „Na dobre i na złe”. Miała tylko 43 lata

Ewa Ampulska na planie
Ewa Ampulska na planie "Klanu". Źródło: TVP
REKLAMA

Niespodziewanie zmarła Ewa Ampulska, aktorka i tancerka, znana z ról w produkcjach TVP. Informację o śmierci artystki podał m. in. Teatr Akt.

Ewa Ampulska występowała w takich produkcjach, jak między innymi „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia” i „Ojciec Mateusz”.

REKLAMA

„Serca nam pękają… Przedwczoraj odeszła Ewa Ampulska, cudowna kobieta, tancerka, aktorka, która wystąpiła w klipie do mojego utworu »Zakochana«. Piękna, wrażliwa, obdarzona ogromnym talentem. Kochała taniec. Ona była tańcem! Każdy jej ruch zachwycał. Ewuniu…. dziękuję Ci, że podzieliłaś się ze mną swoim darem i dobrym sercem. Bliskim Ewy chciałabym przekazać ogromne wyrazy współczucia” – pisze na Instagramie piosenkarka Ewelina Flinta.

Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

„Nie ma już Ewy wśród nas. O jej odejściu dowiedzieliśmy się dzisiaj. Brakuje słów, wielki żal, trudno to pojąć… Żegnaj, ptaszyno!” – napisano na facebookowej stronie grupy teatralnej Teatru Akt, z którym aktorka była związana.

Głos zabrała także siostrzenica Ewy Ampulskiej: „W imieniu rodziny Ewy dziękuję za wyrazy współczucia i uprzejmie proszę o uszanowanie uczuć rodziny w żałobie i niekontaktowanie się. Najbliżsi Ewy są pod opieką, poinformujemy o pogrzebie”.

Aktorka miała zaledwie 43 lata. Nie wiadomo, co było przyczyną jej śmierci.

Ciało 36-latka znaleziono przy drodze. Zatrzymano trzech mężczyzn

REKLAMA