Janusz Korwin-Mikke komentuje pierwszą połowę meczu Polska – Arabia Saudyjska

Janusz Korwin-Mikke, Piotr Zielińsku strzela gola Arabii Saudyjskiej Źródło: PAP/EPA, Instagram, collage
Janusz Korwin-Mikke, Piotr Zielińsku strzela gola Arabii Saudyjskiej Źródło: PAP/EPA, Instagram, collage
REKLAMA

Janusz Korwin-Mikke, były prezes partii KORWiN i założyciel Najwyższego Czasu!, ogląda mecz Polska – Arabia Saudyjska. Polityk na bieżąco dzieli się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami na temat gry.

Polska reprezentacja prowadzi w meczu z Arabią Saudyjską 1:0. W 39. minucie meczu piłkarskich mistrzostw świata w Katarze gola strzelił Piotr Zieliński.

REKLAMA

Wojciech Szczęsny, bramkarz reprezentacji Polski, obronił rzut karny w doliczonym czasie pierwszej połowy meczu z Arabią Saudyjską w grupie C piłkarskich mistrzostw świata. Polska reprezentacja po pierwszej połowie prowadzi w Ar-Rajjan 1:0.

Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

Czytaj więcej: Mecz Polska – Arabia Saudyjska. Po pierwszej połowie Polska prowadzi 1:0


Janusz Korwin-Mikke komentuje

W 3 minucie meczu Janusz Korwin-Mikke zachwycał się grą Arabii Saudyjskiej: „Królestwo na znakomity atak!!” – pisał.

Po pierwszej połowie polityk pochwalił bramkarza polskiej reprezentacji:

„Po zdobyciu bramki nasi nabrali wiary we własne siły. A teraz: gdzie są ci, co wieszali psy na p.Wojciechu Szczęsnym?” – pisze w swoich mediach społecznościowych Janusz Korwin-Mikke.

Mundial w Katarze – mecze Polaków. Kiedy grają Polacy? Gdzie obejrzeć?

W kolejnych grupowych meczach zmierzy się z Arabią Saudyjską (26.11) oraz Argentyną (30.11). Do kolejnej fazy mistrzostw awansują z grupy dwie najlepsze reprezentacje.

Mecze z Kataru komentować będą:

 • Jacek Laskowski,
 • Dariusz Szpakowski (to jego ostatni mundial),
 • Robert Podoliński,
 • Przemysław Pełka,
 • Kazimierz Węgrzyn,
 • Maciej Iwański,
 • Marcin Żewłakow,
 • Mateusz Borek,
 • Janusz Michallik,
 • Sławomir Kwiatkowski,
 • Kamil Kosowski

Gdzie można obejrzeć mundial? Wszystkie mecze mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze transmitowane będą przez państwową telewizję w TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Jeśli spotkania będą odbywały się o tej samej porze – jeden mecz będzie w Jedynce, drugi – w Dwójce, a w TVP Sport będzie można oglądać transmisję łączoną.

Gdzie można obejrzeć mundial w Internecie?

Oficjalnym nadawcą mundialu 2022 w Polsce jest państwowa Telewizja Polska, więc to ona odpowiada za legalne transmisje w Internecie. Mundial w sieci można więc oglądać na stronie TVPSPORT.PL, w aplikacji mobilnej, aplikacji Smart TV oraz HbbTV.

„W internecie każde spotkanie pokażemy w dwóch streamach (oprócz tradycyjnego również alternatywny „ze stadionu”). Dostępne będą cztery ścieżki dźwiękowe: polska, angielska, z audiodeskrypcją oraz bez komentarza” – informuje TVP.

Mundial w Katarze. Te mecze są zablokowane w Korei Północnej

REKLAMA