Polska wygrała z Arabią Saudyjską 2:0. Michniewicz: „TO nas wprowadziło w odpowiedni nastrój…”

Czesław Michniewicz, polscy kibice na mundialu w Katarze Źródło: PAP/EPA, collage
Czesław Michniewicz, polscy kibice na mundialu w Katarze Źródło: PAP/EPA, collage
REKLAMA

Polska reprezentacja wygrała z Arabią Saudyjską 2:0 w meczu grupy C piłkarskich mistrzostw świata. Gole strzelili Piotr Zieliński i Robert Lewandowski.

Polska reprezentacja wygrała 2:0 w meczu z Arabią Saudyjską. W 39. minucie meczu piłkarskich mistrzostw świata w Katarze pierwszego gola strzelił Piotr Zieliński. Drugą bramkę trafił w 82 minucie trafił kapitan Rober Lewandowski.

REKLAMA

Wojciech Szczęsny, bramkarz reprezentacji Polski, obronił rzut karny w doliczonym czasie pierwszej połowy meczu z Arabią Saudyjską w grupie C piłkarskich mistrzostw świata.

Trener Michniewicz: Cztery punkty jeszcze nie…

– Cztery punkty niczego nie rozwiązują, ale cieszymy się bardzo z wygranej – powiedział zwycięskim dla polskiej reprezentacji meczu mistrzostw świata z Arabią Saudyjską (2:0) trener Czesław Michniewicz.

– Cieszymy się bardzo z wygranej i że sprawiliśmy tyle radości naszym kibicom i tutaj na miejscu, i w kraju. Myślę, że dziś wszyscy przeżywamy piękne chwile. Wiadomo, że cztery punkty niczego nie rozwiązują, ale cieszę się, że strzeliliśmy dwie bramki, mieliśmy też kilka niezłych okazji do podwyższenia rezultatu. Oczywiście przeciwnik też miał swoje szanse, jak to w każdym meczu bywa – powiedział Michniewicz w wywiadzie dla TVP.

Michniewicz stwierdził, że ducha walki polskiej drużynie zapewnił fenomenalny w tym meczu Wojciech Szczęsny.

– To nas wprowadziło w odpowiedni nastrój, czuć było moc w tej drużynie – zaznaczył.

Janusz Korwin-Mikke komentuje pierwszą połowę meczu Polska – Arabia Saudyjska

REKLAMA