Olejnik znów to zrobiła! Zobacz komu podziękowała dziennikarka TVN za wygraną Polski z Arabią Saudyjską

Monika Olejnik Źródło: Wikipedia
REKLAMA

Monika Olejnik znów zabiera głos ws. mundialu. Po wygranej Polski z Arabią Saudyjską gwiazda TVN podziękowała… Niemcom, Hiszpanom, Anglikom i Włochom.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej wygrała arcyważny mecz z Arabią Saudyjską 2:0, co oznacza, że po raz pierwszy od 1986 roku biało-czerwoni na mundialu do ostatniej kolejki walczą o wyjście z grupy.

REKLAMA

Sportowe emocje udzielają się wielu znanym osobom, które na co dzień nie mają nic wspólnego z piłką nożną. Kimś takim jest na przykład Monika Olejnik.

Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

Kilka dni wcześniej czołowa propagandystka TVN była zachwycona gestem Niemców, którzy zakryli usta na znak protestu przeciwko zakazowi noszenia tęczowych opasek na MŚ w Katarze. „Gest” ten powtórzyła w telewizyjnym studiu.

Dziś niemieccy piłkarze przegrali z Japończykami, ale wygrali poza boiskiem. Zaprotestowali przeciwko temu, co wyprawia FIFA w Katarze. Danke Deutschland – oświadczyła na antenie TVN 24 Olejnik.

CZYTAJ WIĘCEJ: Olejnik w TVN: Danke Deutschland [VIDEO]

Po wygranej z Arabią Saudyjską Olejnik znów dziękuje – tym razem zagranicznym trenerom. Na podziękowania polskim trenerom, którzy przecież od najmłodszych lat szkolili i wychowywali obecnych reprezentantów, miejsca zabrakło.

„Gratulacje Wojtek Szczęsny, bravissimo Piotr Zieliński, Robert Lewandowskim i cała drużyna. Szczególne podziękowania dla trenerów z Niemiec, Hiszpanii, Anglii, Italii, którzy edukują naszych najlepszych piłkarzy” – napisała na Instagramie Olejnik, dołączając zdjęcia ukazujące, jak „kibicuje”.

Zachowanie Katarczyka na meczu Polska – Arabia Saudyjska to HIT w sieci [VIDEO]

REKLAMA