Olejnik znów to zrobiła! Zobacz komu podziękowała dziennikarka TVN za wygraną Polski z Arabią Saudyjską

Monika Olejnik Źródło: Wikipedia
REKLAMA

Monika Olejnik znów zabiera głos ws. mundialu. Po wygranej Polski z Arabią Saudyjską gwiazda TVN podziękowała… Niemcom, Hiszpanom, Anglikom i Włochom.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej wygrała arcyważny mecz z Arabią Saudyjską 2:0, co oznacza, że po raz pierwszy od 1986 roku biało-czerwoni na mundialu do ostatniej kolejki walczą o wyjście z grupy.

REKLAMA

Sportowe emocje udzielają się wielu znanym osobom, które na co dzień nie mają nic wspólnego z piłką nożną. Kimś takim jest na przykład Monika Olejnik.

Kilka dni wcześniej czołowa propagandystka TVN była zachwycona gestem Niemców, którzy zakryli usta na znak protestu przeciwko zakazowi noszenia tęczowych opasek na MŚ w Katarze. „Gest” ten powtórzyła w telewizyjnym studiu.

Dziś niemieccy piłkarze przegrali z Japończykami, ale wygrali poza boiskiem. Zaprotestowali przeciwko temu, co wyprawia FIFA w Katarze. Danke Deutschland – oświadczyła na antenie TVN 24 Olejnik.

CZYTAJ WIĘCEJ: Olejnik w TVN: Danke Deutschland [VIDEO]

Po wygranej z Arabią Saudyjską Olejnik znów dziękuje – tym razem zagranicznym trenerom. Na podziękowania polskim trenerom, którzy przecież od najmłodszych lat szkolili i wychowywali obecnych reprezentantów, miejsca zabrakło.

„Gratulacje Wojtek Szczęsny, bravissimo Piotr Zieliński, Robert Lewandowskim i cała drużyna. Szczególne podziękowania dla trenerów z Niemiec, Hiszpanii, Anglii, Italii, którzy edukują naszych najlepszych piłkarzy” – napisała na Instagramie Olejnik, dołączając zdjęcia ukazujące, jak „kibicuje”.

Zachowanie Katarczyka na meczu Polska – Arabia Saudyjska to HIT w sieci [VIDEO]

REKLAMA