Nie żyje trener Dariusz Szczepaniak. Zasłabł nagle podczas meczu na finale WOŚP

Facebook / oficjalny profil WZPN / Dariusz Szczepaniak
Facebook / oficjalny profil WZPN / Dariusz Szczepaniak
REKLAMA

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej informuje, że nie żyje trener i założyciel Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów – Dariusz Szczepaniak. Sportowiec zasłabł podczas meczu na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

„Czasami niestety przychodzi nam się dzielić tragicznymi wiadomościami…” – czytamy na oficjalnym profilu Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w mediach społecznościowych.

REKLAMA

Szczepaniak był założycielem Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów, trenerem kadry Południe, a także menedżerem sportu, organizatorem szkolenia młodzieży.

Sportowiec miał tylko 46 lat i nic nie wskazywało na to, że może przydarzyć mu się taka tragedia. „Zmarł nagle, na boisku, wspierając szczytną ideę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” – dodano w komunikacie WZPN.

„Dariusz był nie tylko moim nauczycielem wychowania fizycznego, kiedy jeszcze byłem uczniem Liceum Ogólnokształcącego w Ostrzeszowie, ale i trenerem najmłodszych mieszkańców Miasta i Gminy Grabów nad Prosną, gdzie prowadził zajęcia z piłki nożnej” – napisał na Facebooku Maksymilian Ptak, Burmistrz Miasta i Gminy Grabów nad Prosną.

„Jestem głęboko zasmucony tą wiadomością” – dodał. „To nie tak miało być… Charakter i serce zostawiał na boisku jak mało kto. Był oddanym nauczycielem i dobrym kolegą. To olbrzymia strata dla całego środowiska piłkarskiego, ale i dla naszej społeczności” – zakończył.

Wielkie śledztwo ujawniło proceder. Tak Pfizer i Moderna zarabiały na szczepionkach

REKLAMA