Lewandowski będzie się tłumaczył przed sądem? „Nie ma intrygi doskonałej”

Robert Lewandowski. Foto: PAP/EPA
Robert Lewandowski. Foto: PAP/EPA
REKLAMA

„Lewandowski będzie się tłumaczył ze «studia nagrań»” – pisze w mediach społecznościowych były agent kapitana polskiej kadry.

2 lutego w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia odbędzie się pierwsza rozprawa w procesie Cezarego Kucharskiego, który oskarżony jest o szantażowanie Roberta Lewandowskiego i jego żony Anny.

REKLAMA

Kucharski, czyli były agent Lewandowskiego miał wielokrotnie grozić parze opublikowaniem dowodów na „rzekome nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych należącej do pokrzywdzonego spółki prawa handlowego”.

Choć rozprawa toczyć się będzie przeciwko Kucharskiemu, to jest on pewny swego i zachowuje się tak, jakby to Robert Lewandowski był oskarżony.

„Nie ma intrygi doskonałej” – pisze były agent piłkarza w mediach społecznościowych. „Nawet jak się ją zaplanuje, zatrudni armię ludzi… Usłużnych prokuratorów, media, które mogą zmanipulować opinię publiczną itd.” – czytamy dalej.

„Nadejdzie taki dzień, że Lewandowski będzie się tłumaczył ze «studia nagrań»” – twierdzi Kucharski.

Przed konfliktem Kucharski był agentem Roberta Lewandowskiego przez 10 lat. To właśnie on stoi za transferem polskiego kapitana do Borussii Dortmund czy Bayernu Monachium.

Nie żyje trener Dariusz Szczepaniak. Zasłabł nagle podczas meczu na finale WOŚP

REKLAMA