Trener zasłabł podczas meczu WOŚP i zmarł. Nowe informacje o synu sportowca

Dariusz Szczepaniak z synem Źródło: SiePomaga.pl
REKLAMA

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej poinformował niedawno o śmierci trenera i założyciel Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów – Dariusza Szczepaniaka. Teraz pojawiły się nowe informacje o synu sportowca.

„Czasami niestety przychodzi nam się dzielić tragicznymi wiadomościami…” – czytamy na oficjalnym profilu Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w mediach społecznościowych.

REKLAMA

Szczepaniak był założycielem Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów, trenerem kadry Południe, a także menedżerem sportu, organizatorem szkolenia młodzieży.

Sportowiec miał tylko 46 lat i nic nie wskazywało na to, że może przydarzyć mu się taka tragedia. „Zmarł nagle, na boisku, wspierając szczytną ideę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” – dodano w komunikacie WZPN.


Czytaj więcej: Nie żyje trener Dariusz Szczepaniak. Zasłabł nagle podczas meczu na finale WOŚP


Trener zasłabł i zmarł podczas meczu WOŚP. Osierocił chorego syna

Okazuje się, że Dariusz Szczepaniak był ojcem chorego syna. Miłosz Szczepaniak urodził się z wadą Centralnego Układu Nerwowego, wadą genetyczną oraz obniżonym napięciem mięśniowym.

Aby syn zmarłego trenera mógł się rozwijać, potrzebna jest mu mozolna rehabilitacja. Teraz przyszłość Miłosza rysuje się mniej kolorowych barwach – pozostała mu tylko matka i to na jej barkach spoczywa opieka nad chorym synem i organizacja finansowania jego leczenia.

Internauci stworzyli zbiórkę pieniędzy dla syna zmarłego trenera. Już zebrano blisko 200 tys. złotych. Zbiórkę można wspomóc TUTAJ.

Nie żyje aktorka, która grała Wednesday Addams. Jej scena tańca jest już kultowa [VIDEO]

REKLAMA