Twarz Putina zaczęła odpadać? Do Mariupola poleciał sobowtór w masce? [VIDEO]

Twarz Władimira Putina nagle dziwnie się przesunęła Źródło: Twitter
Twarz Władimira Putina nagle dziwnie się przesunęła Źródło: Twitter
REKLAMA

Prezydent Federacji Rosyjskiej, Władimir Putin, miał udać się do okupowanego przez Rosję ukraińskiego Mariupola. W sieci dostępne jest wideo, jak twarz Putina dosłownie zaczyna się zsuwać, a prezydent przytrzymuje ją dłonią.

Putin niespodziewanie pojawił się w sobotę na okupowanych przez Rosjan terytoriach Ukrainy. Najpierw odwiedził Krym, a następnie udał się do Mariupola, gdzie „dokonał inspekcji szeregu miejskich obiektów, a także rozmawiał z mieszkańcami”.

REKLAMA

Rosyjski prezydent miał jeździć po mieście samochodem w towarzystwie wicepremiera Marata Chusnullina, który szczegółowo informował go o sytuacji w regionie.

Wiele wskazuje jednak na to, że w rzeczywistości nie był to rosyjski prezydent, tylko sobowtór polityka – wiadomo, że Putin z nich korzysta.

Wszystko przez nagranie, na którym widać, jak podczas spaceru twarz Putina zaczyna się dziwnie przesuwać, a polityk chwyta się za brodą w taki sposób, jakby chciał nie dopuścić do tego, by spadła mu maska. Internauci twierdzą, że na nagraniach widać ucharakteryzowanego aktora.

REKLAMA