Lewica w szoku! „Mentzen pije piwo na piwie z Mentzenem.” Prezes Nowej Nadziei nagrany nad ranem [VIDEO]

Sławomir Mentzen Źródło: Twitter
Sławomir Mentzen Źródło: Twitter
REKLAMA

Niedawno lewica nie mogła przeżyć Konrada Berkowicza, który dobrze bawił się ze studentami z Krakowa. Teraz lewicowcy nie mogą uwierzyć, że Sławomir Mentzem podczas wydarzenia „Piwo z Mentzenem” naprawdę pije piwo.

Lewica chyba naprawdę nie lubi dobrej zabawy. Nie dawno przedstawicielom tej strony politycznej przeszkadzało to, że Konrad Berkowicz bawił się na juwenaliach w Krakowie ze studentami. Poseł Nowej Nadziei i Konfederacji będzie musiał nawet stanąć z tego powodu przed Komisją Etyki Poselskiej.

REKLAMA

Czytaj więcej: Berkowicz stanie przed Komisją Etyki Poselskiej. Komu przeszkadza dobra zabawa? [VIDEO]


Teraz lewicowy tygodni „Nie”, związany ze zmarłym już Jerzym Urbanem, zamieścił w sieci nagranie z jednego ze spotkań z cyklu „Piwo z Mentzenem”.

Na nagraniu widać szefa Nowej Nadziei, jak delikatnie się chwieje. Nie awanturuje się, nie bełkocze – nic z tych rzeczy. W dodatku jest to nagranie z ranka po spotkaniu, więc nic dziwnego, że polityk zasypia na stojąco. Nie wygląda jednak, jakby był szczególnie mocno pijany.

„Chłop nad ranem jeszcze się na nogach trzyma i nie podpiera choć zmęczony, garnitur czysty, awantur nie robi a tu wielka afera. 😅😅😅” – skomentował sprawę Michał Urbaniak z Konfederacji.

Sam Sławomir Mentzen z całej sprawy żartuje i zapowiadając kolejne tego typu wydarzenie, napisał: „Dzisiaj Piwo z Mentzenem o 19:00 w Klubie pod Palmą w Rzeszowie! Do zobaczenia!” i dołączył do wpisu mem z napisem: „Gdy dowiadujesz się, że Mentzen pije piwo na piwie z Mentzenem”.

REKLAMA