Elon Musk pozwany. Chodzi o dzieci

Elon Musk, Grimes Źródło: PAP, Instagram, collage
Elon Musk, Grimes Źródło: PAP, Instagram, collage
REKLAMA

Najbogatszy człowiek świata Elon Musk został pozwany przez była partnerkę – piosenkarkę Grimes. Artystka twierdzi, że miliarder utrudnia jej kontakty z ich dziećmi.

Elon Musk, właściciel m.in. SpaceX, Tesli i portalu X (do niedawna znanego pod nazwą Twitter) był z Carie Boucher, piosenkarką występującą pod pseudonimem Grimes, w latach 2018-2021.

REKLAMA

Miliarder ma z ekscentryczną artystką trójkę dzieci: chłopców X Æ A-12 i Techno Mechanicusa oraz urodzoną przez surogatkę córkę Exę Dark Sideræl.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

Para rozstała się dwa lata temu, a dzieci pozostają głównie pod opieką ojca. Nie podoba się to Grimes, która w zeszły piątek złożyła pozew o ustalenie relacji rodzicielskich.

„Powiedz Elonowi, żeby pozwolił mi zobaczyć się z moim synem, albo niech skontaktuje się z moim prawnikiem” – napisała w swoich mediach społecznościowych artystka. Wpis został bardzo szybko usunięty.

Elon Musk szuka ochotników, którym wszczepi chipy w mózgi

Należąca do Elona Muska firma Neuralink dostała pozwolenie od niezależnej komisji rewizyjnej na rozpoczęcie rekrutacji do pierwszych badań klinicznych na ludziach nad implantami mózgowymi. Teraz startup szuka chętnych, którzy dadzą wszczepić sobie chip w mózg. Grupa docelowa to osoby z paraliżem, dla których układ N1 mógłby być drogą do poprawy jakości życia.

Elon Musk szuka ochotników, którym wszczepi chipy w mózgi

REKLAMA