Po kilkudziesięciu godzinach głodzenia Alfie Evans nakarmiony! „Nawet zwierzęcia nie traktowaliby w ten sposób”

Alfie Evans ze swoim tatą/foto: FB
Alfie Evans ze swoim tatą/foto: FB

Po ponad 30 godzinach głodzenia Alfie Evans, który miał umrzeć kilka minut po odłączeniu aparatury pomagającej w oddychaniu, wreszcie został nakarmiony.

Ta sprawa pokazuje jak daleko ingeruje władza urzędnicza we władze rodzicielską w Europie Zachodniej.

ZOBACZ: Ojciec Alfiego Evansa oskarża lekarzy! „To nie jest cud – to jest błędna diagnoza!” Najnowsze informacje o stanie zdrowia dzielnego chłopca

ZOBACZ: „Proszę papieża, aby tu przyjechał. Alfie Evans jest zakładnikiem szpitala!” Dramatyczny apel ojca dzielnego chłopca

Alfie Evans, który został skazany na śmierć – dzielnie przeżył już kilkadziesiąt godzin od odłączenia od aparatury pomagającej w oddychaniu, mimo, że medycy zakładali, że nie przeżyje nawet godziny.

Nie dość, że lekarze w Wielkiej Brytanii skazali na śmierć Alfiego, to jeszcze nie pozwolono rodzicom zabrać go ze szpitala – na przykład do Włoch, gdzie jedna z placówek zadeklarowała chęć pomocy.

Przez ponad dzień od odłączenia aparatury Evans otrzymywał jedynie wodę, ale w końcu po 28 godzinach głodzenia chłopiec został nakarmiony. Nawet zwierzęcia nie traktowaliby w ten sposób. On udowodnił, że się mylą – mówi ojciec Alfiego.

ZOBACZ: To dlatego chcą zabić Alfiego Evansa? „Do uszkodzenia mózgu doszło przez szczepionkę podaną w szpitalu”

Źródło: lifenews.com

27 KOMENTARZE

 1. „Nawet zwierzęcia nie traktowalibyśmy w ten sposób”??? Większej hipokryzji nie słyszałam! Ludzie nie tylko zwierzęta poniewierają ale również własne dzieci! Co za pier**lenie w bambus!Jacy teraz wszyscy cudowni,sprawiedliwi i uczciwi!Przynajmniej co drugi buja **uja !!!Litości!

  • Ale gdzie tutaj jest hipokryzja?? To dziecko zostało odłączone od aparatury i powinno było umrzeć, nie umarło i należy je zagłodzić na śmierć wobec powyższego? Z całym szacunkiem, ale ogarnij się kobieto i włącz myślenie.

 2. Przecież był brexit, Wielka Brytania wstała z kolan, byliście w ekstazie że lewacka UE już nie dyktuje Brytyjczykom jak mają karmić dzieci.
  A teraz co?
  Chcecie Alfiego obywatela lewackiej UE przewieźć do lewackiej UE?
  Dobrze się czujecie prawiczki?
  Przedawkowaliście Stoliczną?

  • Dlaczego ten komentarz kierujesz lewaku do prawiczków?Skąd wiesz kto jest kim? Że ty jesteś lewakiem to wynika z twoich durnych komentarzy i wszyscy o tym wiedzą!

   • Bo przecież 100 razy pisaliście jaki to brexit był wspaniały i jaka Wielka Brytania jest dobra a lewacka UE zła.
    A teraz co?
    Domagacie się przewiezienia Alfiego do UE gdzie żyje się najgorzej na świecie i jest dyktatura Sorosa?
    Dobrze się czujecie?

    • Gościu widzę że INTELIGENCJĄ niegrzeszysz czy to ważne gdzie ważne że chcą to ratować a po drugie ta cała elita z Anglii to też należą do masonerii i pamiętaj nie ważny jest brexit czy lewackie UNIA najważniejszy jest interes jak jest interes to są sojusznicy nie ma interesu to sojusznik zawsze się wycofuje taka jest prawda liczy się intencja ludzi dobrej woli by pomóc komuś kto tej pomocy potrzebuje a nie znęcać się nad biednym dzieciątkiem!!!!!!

     • No ale przecież popieraliście brexit mimo że elita Anglii należy do masonerii. A teraz co? Brexit zły? Dlaczego wtrącacie się w wewnętrzne sprawy Wielkiej Brytanii?

  • Ty jak zwykle pieprzysz bez sensu! Lecz sie kobito, bo ewidentnie z glowa masz mocno cos nie tak

  • Ciul To trzeba mieć downa . Jedyne co się powinno liczyć to szansa na pomoc temu dziecku. A nie się na jakiś pierdolony brexit powoływać . Jakim kurwa debilem trzeba być ,żeby w takim momencie pisać takie coś o ludziach ,których nie znacie. Skąd WY kurwa wiecie czy chcieli brexit czy nie . mam cię spałować za wybranie tego rządu nawet jak nie byłeś na wyborach albo nie głosowałeś właśnie na nich ? taa ? Jebane cebulaki

 3. Jednym słowem hit sezonu! Każdy chce zaistnieć dzięki tej tragedii,a takich tragedii na świecie jest co najmniej miliony!

 4. Akurat ta głodówka mogła dzieciakowi wyjść na dobre. Moze dzięki tej głodówce jeszcze w ogóle żyje. Głodówka czyni cuda.

 5. Te podludzkie komentarze tutaj. Najlepiej oddajcie swoje dzieci na organy.

  • Kwiat Chrześcijaństwa, w niedzielę krzyżem leżą pod ołtarzem, ryj wystawiają po eucharystię a na co dzień to najbardziej patologia, która myśli że wszystko może! Im głośniej ryja drze w Kościele tym większe bydle na co dzień!

 6. Pomòdlmy się za chłopca – Bòg potrafi czynić cuda których medycyna nie potrafi wyjaśnić! Boże uzdròw tego chłopca. W ranach Twojego Syna nasze uzdrowienie! Panie powiedz słowo a chłopiec wyjdzie ze szpitala o własnych siłach!

 7. Bóg już uzdrowił tego chłopca. Miłą nie żyć, a przeżył głodzony przez tyle godzin! Prawdziwy cud!

 8. ten chłop[iec do konća życia będzie wegetował. i o ile rozpacza i walkę rodziców rozumiem, bo jak nawet nad pasem rozpaczałem, to nie kumam katomyślenia. byle dychał, nie ważne jak, ale byle dychał. i to jest CUD??? chyba was coś boli

 9. Marks i Engels kazali lewactwu zabijać ludzi, więc lewactwo bez mordowania długo nie wytrzymuje, w końcu opracowuje kolejne metody holokaustu żeby spełnić psychopatyczne sny swoich idoli.

 10. Ciul. Widzę jakiego downa . Jedyne co się powinno liczyć to jeśli jest na to szansa to pomóżcie dziecku. A nie się na jakimś pierdolonym brexicie przejmujecie. Jakim kurwa debilem trzeba być ,żeby w takim momencie pisać takie coś o ludziach ,których nie znacie .Skąd WY kurwa kurwa wiecie czy chcieli brexit czy nie .

 11. Jakim trzeba być skurwysynem żeby się nad bezbronną istotką ludzką znęcać i torturować niewinne dziecko ??!!!Łzy się do oczu cisną jak to czytam..na takie nieludzkie traktowanie człowieka ,niewinne cierpienia małego bezbronnego dziecka…świat na głowie stanął..brak słów po prostu.
  Nadużywanie władzy przez szaleńców bez sumienia i ludzkich uczuć do tego prowadzi..

 12. Dajcie mu umrzeć on nawet jak będzie żył to tak jakby prawie nie żył co to za życie bez czucia, wzroku, słuchu, smaku i pewnie jeszcze sparaliżowany… On będzie gorzej jak roślina.

 13. A jak to były na nim eksperymenty medyczne?I potrzebują ciała?koncerny farmaceutyczne są może w tym umaczane-
  to nie wypuszczą -bo by wyszło.

 14. jacy Wy wszyscy mądrzy, nie wiecie, że na głodówce o wodzie organizm ludzki się leczy??? poza tym lekarze powiedzieli wyraźnie i nie przekręcajcie faktów!: PO ODŁĄCZENIU ALFIE MOŻE ŻYC MINUTY, GODZINY, A NAWET DNI! wiec przestańcie sie nakręcać, że dziecko przeżyło tyle czasu, bo właśnie to przewidzieli lekarze. Slyszycie tylko TO, co sami chcecie usłyszeć! innych kwestii się nie czepiam, bo więcej nie wiem

Comments are closed.