To dlatego zabili Alfiego Evansa? „Do uszkodzenia mózgu doszło przez szczepionkę podaną w szpitalu”

alfie evans
Alfie Evans w szpitalu/foto: YT

Kolejne informacje na temat dzielnego Alfiego Evansa. Jego ciocia, Becca Evans, opublikowała na swoim profilu Facebookowym post, w którym pisze, iż jest przekonana o tym, że uszkodzenie mózgu chłopca nastąpiło na skutek, podanej mu szczepionki. Oskarża też brytyjskie media, że nie mówią całej prawdy.

PILNE! Zabili Alfiego Evansa! Po pięciu dniach od odłączenia aparatury dwulatek zmarł

Becca Evans w pierwszych słowach zadaje pytanie, gdzie są prawa rodzicielskie, skoro rodzice nie mieli możliwości zaczerpnąć opinii innego szpitala? Dlaczego nikt nie brał pod uwagę ich zdania i nie chciał pozwolić na to, aby mogli robić to, co uważają za stosowne?

Ojciec Alfiego Evansa, przebywającego w Alder Hey od 15 miesięcy, przez cały czas pobytu podpowiadał lekarzom różne propozycje, co do sposobu leczenia, z których z łatwością mogliby skorzystać, ale oni tylko udawali zainteresowanie, a tak naprawdę robili to, co sami uważali za słuszne, nie licząc się z jego zdaniem – twierdzi Becca.

Zrozpaczona ciocia zarzuca lekarzom, że podawali mu za dużo leków uspokajających oraz innych leków psychotropowych, bez wcześniejszego skonsultowania tego z rodzicami, którzy bez przerwy prosili o ich ograniczenie.

Zobacz także: Najnowsze informacje w sprawie Alfiego Evansa. „Transport do Włoch jest gotowy, trwa oczekiwanie na decyzję sądu” [VIDEO]

Rodzice małego Evansa uważali bowiem, że gdyby nie był pod ich wpływem, mieliby możliwość lepszej obserwacji i w ten sposób być może udałoby się dotrzeć do przyczyn choroby. Trzymając Alfiego cały czas na lekach, mówili, że jest w głębokiej śpiączce w stanie wegetatywnym, że mózg chłopca jest martwy, nie reaguje…, a jak miał reagować, skoro dostawał ich w nadmiarze? – pyta kobieta.

Alfie, gdy tylko nie dostawał leków, był żywszy, bardziej czujny, otwierał oczy, ziewał, rozciągał się, ssał kciuk. Będąc na diecie keto (niskowęglowodanowej), Alfie wyszedł spod respiratora i miewał dużo mniej ataków. Potem zaczęto mu podawać cukier, aby na końcu stwierdzić, że dieta keto nie działa!

Leczeniem chłopca, oprócz szpitala pediatrycznego Bambino Gesu w Rzymie, zainteresowane były jeszcze dwa inne, ale sędzia nie brał tego w ogóle pod uwagę. Nie słuchał też, żadnych innych argumentów, cały czas upierając się, że Alfie umiera, podczas gdy ten nabierał wagi, akcja serca była stabilna, a potrzebował jedynie trochę pomocy przy oddychaniu.

Tom Evans dotarł do posła Stevena Woolfa, który zadeklarował się pomóc, dając tym samym nadzieję do czasu, gdy nie spotkał się z sędzią. Po tym spotkaniu z wszystkiego się wycofał! Następnie szpital Alder Hey poprosił sędziego, aby ten ustalił datę końca życia Alfiego. Data została ustalona na piątek 13 kwietnia o godz.12.

Warto przeczytać: Korwin-Mikke o sytuacji Alfreda Evansa. „Dziś mamy ustrój niewolniczy. Państwo nie ma prawa żądać zabicia dzieciaka!”

Rodzice, posiadając pełnię władzy rodzicielskiej, byli przekonani, że uda im się przetransportować chłopca do innego szpitala i w ten sposób decyzja sądu o odłączeniu od aparatury sądu straciłaby swoją moc prawną. Skoro zgoda na odłączenie od aparatury dotyczyła tylko szpitala Alder Hey, a sąd nie zabronił opuszczenia go, to wydawało się logiczne.

Dlatego dzień przed planowaną egzekucją, w czwartek 12 kwietnia 2018 r. przygotowali własną prywatną ekipę medyczną, własną maszynę do podtrzymywania życia i w pełni wyposażoną karetkę, która miała ich przetransportować do prywatnego odrzutowca na lotnisku Johna Lennona, a ten z kolei miał ich przetransportować do szpitala we Włoszech.

Rodzice przygotowali się do wyjazdu, przyszli po Alfiego, chcieli spakować jego rzeczy i wtedy władze szpitala zadzwoniły po policję, która zablokowała wszystkie drzwi. Przy samych drzwiach chłopca postawiono aż trzech uzbrojonych policjantów.

Wtedy Tom Evans, zdecydował się opublikować w mediach społecznościowych, transmisję na żywo z całej akcji, prosząc „Armię Alfiego” o wsparcie. Protesty były pokojowe.

Ludzie, wierząc, że nie umiera, błagali wręcz o to, aby szpital dał mu szansę. Na nic się jednak to nie zdało. Adley Hey wystąpił do sądu, aby ten zadecydował czy Alfi może opuścić ich szpital. Dopiero po tej nieudanej próbie wywiezienia chłopca na własną rękę, do szpitala we Włoszech, Tom Evans udał się do Rzymu, do papieża Franciszka błagając, aby ten ujął się za chłopcem — pisze ciocia małego Alfiego na swoim blogu.

Zobacz też: Emigranci z Ukrainy chcą zostać. „Polska jest krajem, w którym chcą żyć, zarabiać, mieszkać i budować swoją przyszłość”

Źródło: Nczas.com/ Facebook/ PAP/ Śledczy24.pl

50 KOMENTARZE

 1. Po wczorajszej sprawie przedstawiciele szpitala mówili, że przeniesienie Alfiego do domu zajmie od trzech do pięciu dni bo… tłum jest wrogo nastawiony do lekarzy. Mściwe mendy.

  • A czego innego się spodziewali, że tłum ich obsypie kwiatami? Spadkobiercy Doktora Śmierć!

 2. Powiem tylko tyle: gdyby to był mój dzieciak, to o „wypis” poprosiłbym w ostateczności z karabinem w ręce. Owszem, zdaję sobie sprawę z konsekwencji – i w cholerę z nimi.

 3. W mrokach średniowiecza dzieci należały do rodziców i oni decydowali o ich losie. A w obecnym niewolniczym systemie – jak widać.

  • po 2 latach męczenia nieuleczalnie chorego szpital powiedzial basta i teraz masz swoje średniowiecze
   zdecydujcie się ludzie kurwa co popieracie

   • Konserwa popiera „prawo do życia”.
    Libertarianie popierają „nadrzędne (wobec państwa) prawo rodziców do decydowania o własnym dziecku”

    W tej sprawie, wychodząc z różnych pryncypiów, konserwa i libertarianie dochodzą do tego samego wniosku: dzieciak powinien trafić do innego szpitala, zgodnie z wolą rodziców.

    Tymczasem lewica popiera prawo państwa do traktowania człowieka jako własność tegoż państwa. „Nie pojedziecie, bo, kurwa, nie, i co nam zrobicie?”

    • nikt mi nie wmówi że swoboda podróżowania jest prawicowa
     lewica mówi o państwie, prawica o narodzie czyli jeden opresyjny chuj

     • Libertarianie (inaczej klasyczni liberałowie) mówią o jednostkach i indywidualnych prawach tych jednostek, czyli w tym przypadku wcale nie opresyjny chuj.

      Jako libertarianin mówię tak: ani mi nie będzie urządas kazał mojego dziecka wozić do Watykanu, ani mi nie będzie inny urzędas tego zabraniał. Tak długo, jak nie szkodzę komuś innemu, mam moralne prawo robić, co mi się podoba. A temu, kto w wystarczająco ważnej sprawie próbuje pozbawiać mnie moich praw, mam moralne prawo odstrzelić łeb.

     • a czy ja coś pisałem o libertarianach?
      ich ideą nie są konserwatywne zakazy ani socjaldemokratyczne nakazy

      paradoksalnie jako wróg religii chciałbym żyć tyle ile bóg pozwoli i o nic więcej nie walczę

   • …nawiasem mówiąc, przypominam Szanownym Dyskutantom, że Brytyjczyk nie jest obywatelem, tylko poddanym Korony. Ci, którzy poddanymi być nie chcieli, urządzili w Hameryce rewoltę i wykopali króla z przydupasami.

     • Zabrzmiało, bo robię sobie w tym miejscu jaja z korwinowego monarchizmu.

      Trudno sobie wyobrazić polski ruch libertariański bez Korwina. Korwina znamy i kochamy, ale ma parę dziwactw. Monarchizm jest jednym z nich.

  • W mrokach średniowiecznych dzieci umierały na byle zapalenie płuc a nie na taką ciężką chorobę jak Alfie.

   • …i to podobno była ta słynna selekcja naturalna której teraz nie ma w wyniku czego ludzkość schodzi na psy

    • Na zapalenie płuc umarł np. Henry Purcell jeden z najlepszych kompozytorów. A dziś Zenon Martyniuk żyje mimo że miał zapalenie wyrostka niewyleczalne w epoce przedbigpharmowskiej.

     • ja tez mialam zapalenie wyrostka i nie leczylam jak bylam mala , 3 tygodnie srecalam sie z bolu i zyje. nie przyznalam sie ze przestal mnie bolec.przetrwalam.bez pomocy lekarza a bylam tylko dzieckiem.

   • Alfie dostal sie do szpitala z powodu infekcji w klatce piersiowej.
    Dziwne sa te mutacje chorob w XXI wieku.

 4. Może by tak Anglicy zrobili rewoltę. Zapomniałem kupili ich satanistyczni babilończycy, wszyscy wiemy o kogo chodzi i robią z nich bydło w złotej klatce na rzeź z słowiańskich kości. Wcale mi nie szkoda saskich bydlaków, ale szkoda mi tego małego dziecka. Dzieci nie są niczemu winne.

 5. Prawiczki nie wiadomo dlaczego wtrącają się w wewnętrzne sprawy Suwerennej Wielkiej Brytanii.

  • Bo prawiczki to zawsze tak jakoś nieśmiało. My, libertarianie, wpisujemy się w tradycję amerykańską i uważamy, że taki rząd należy po prostu obalić. Precz z królową!

   • Nawiasem mówiąc, Pułaski z Kościuszką też się wtrącali. Z ich pomocą całkiem spora część brytyjskich poddanych wyzwoliła się spod władzy kacyka w Londynie.

    • No i co? Może lepiej żyć w demokracji niż monarchii? Przecież Polacy też 11 listopada 1918 wyzwolili się spod władzy uwielbianej przez prawiczków carskiej Rosji.

 6. NO jeśłi ciocia mówi, że uszkodzenie mózgu nastąpiło na skutek szczepionki, to na pewno tak było.Co prawda ciocia skończyła tylko podstawówkę a lekarze jakieś durne studia, no ale wie lepiej.

  • No i dlaczego ci głupi lekarze nie skorzystali z „różnych propozycji, co do sposobu leczenia, z których z łatwością mogliby skorzystać”, a które zgłaszał ojciec – z zawodu księgowy?

   • Bo gdyby to dziecko było leczone kozim mlekiem jak to w Nowym Sączu to pewnie byłoby zdrowe.

    • …a jakby trafiło pod opiekę Teresy z Kalkuty to nawet mleko okazało by się niepotrzebne

  • Bo studia są złe i lewackie. JKM twierdzi że lepiej sprzedawać paróweczki, choć on sam studia skończył – podobnie jak Stanisław Michalkiewicz

   • po tygodniu drwin z kurwinizmu zaczynam mieć wyrzuty sumienia że znęcam się nad uposledzonymi umysłowo, to trochę nie fair co robisz zwlaszcza ty

    • Fair nie fair ale jak dostaję 5 szekli za post od Sorosa to trudno zrezygnować z tak dobrego zarobku

   • JKM`owi trochę zajęło to studiowanie. Otarł się o wiele kierunków, by ostatecznie zostać filozofem z wykształcenia.

  • Nie wiem jak w Anglii ale w Polsce zaprzysięgłymi wrogami szczepionek są ci którzy w późnym PRL byli ich największymi orędownikami, znaczy ci mający pierdolca na puncie idei wyzwolenia ludu.
   Zresztą wystarczy zapodać w kościelnych mediach temat że rządy celowo nie chcą nas szczepić przeznaczając na to coraz mniej pieniędzy i momentalnie zaczną sie licytacje wyborcze co do kar za unikanie lekarzy.

   • Ale to tak samo jak z korwinistami. Przed 1989 wychwalali komunizm, dziś wychwalają Wolny Rynek i Putina. JKM nie raz pisał że w PRLu było lepiej niż w UE.

  • Ja nie rozumiem jednego .. dlaczego nie pozwolono dziecku opuścić szpitala i przenieść się do innego , w którym chciano mu pomoc ??!!!

 7. Lewackie państwa funkcjonują na zasadach socjalistycznych obozów koncentracyjnych w których normą jest mordowanie ludzi z urzędniczego nakazu.

   • Bonifacy 26/04/2018 at 13:45
    i będzie ban na Internet jak mama zobaczy.
    xx
    wytrzymasz, w końcu jej przejdzie i wrócisz

 8. Byc moze ze to jest nastepstwem po szczepieniach , a byc moze ze wysa sie czym go szczepili dlatego maja obawy przed wyjawieniem PRAWDY

 9. To gnidy,mordercy nie lekarze,za mordy to ścierwo,i do więzienia o zaostrzonym rygorze,25 lat ciężkich robót.Chcą zachować status quo ,i nie dopuścić do prawdy,że to oni przyczynili się do złego stanu dziecka.

 10. Ten sad I lekarzy powinni zastrzelic I powiesic nogami do gory bestie zwyrodnialce bandyci kretyni idioci Bog was ukaze srogo I surowo Bog wyraznie mowi Nie Zabijaj!

 11. „Żeby było śmieszniej w tym szpitalu główny personel to ciapaci,biali w większości tylko tam sprzątają.”
  „Jak podaje portal LifeSiteNews, Anthony Hayden, główny sędzia decydujący o życiu chłopca, od dawna wspiera prawo do eutanazji i aborcji. To właśnie on skrytykował rodziców dziecka nazywając ich „fanatycznymi”.
  Hayden jest również członkiem organizacji The Bar Lesbian and Gay Group (BLAGG), wspierającej osoby LGBT, m. in. w adopcji dzieci przez pary homoseksualne (BLAGG jest częścią organizacji LAGLA zrzeszającej homoseksualnych prawników).”

 12. Szukałem w internecie anglojęzycznych artykułów, wpisów o rzekomej cioci Alfiego Evansa, a także jej rzekomym poście.

  Cisza, nic. Zero.

  Proszę o konkretne źródło artykułu, inaczej uważam, że jest kłamstwem – zaś Wasza redakcja oszustami.

  Pozdrawiam.

  • aż dziwne ze jeszcze nie wsadzili kogoś do paki za taki fake news. Jak mozna tak żerować na tragedii rodziny i publikować antyszczepionkowe hasła.. Najwyzszy czas zamknac ta strone i sie obudzic. predzej dzieciak zmarł z pwoodu braku odpornosci spoleczenstwa na skutek braku szczepien niz na skutek szopki ktora opisaliscie.

Comments are closed.