Podpisz się pod PETYCJĄ: Donaldzie Trumpie nie podpisuj ustawy S.447! „Polska zostanie wyszlamowana na 300 mld dolarów”

tRUMP usa podatki
Donald Trump. / Dostawca: PAP/EPA.

Izba Reprezentantów Kongresu USA jednomyślnie, przez aklamację, przyjęła we wtorek ustawę o sprawiedliwości dla ofiar, którym nie zadośćuczyniono (Justice for Uncompensated Survivors Today – JUST), dotyczącą restytucji mienia ofiar Holokaustu.

To narzędzie dla organizacji żydowskich do nacisków na Polskę. Polska dyplomacja nawet nie próbowała zablokować tego prawa i prawie na pewno nic w tej sprawie już nie zrobi.

W związku z tym powstała petycja, pod którą musi znaleźć się sto tysięcy podpisów.

ZOBACZ: Ojciec Alfiego Evansa oskarża lekarzy! „To nie jest cud – to jest błędna diagnoza!” Najnowsze informacje o stanie zdrowia dzielnego chłopca

Petycja skierowana jest do Prezydenta Donalda Trumpa, od którego decyzji zależy, czy ustawa wejdzie w życie czy nie. Prosimy, aby nie podpisywał Pan ustawy JUST – głosi główne hasło petycji.

Ustawa, której pełna nazwa brzmi „Justice for Uncompensated Survivors Today” oparta jest na kryterium narodowościowym i nie respektuje prawa własności.

W imię „sprawiedliwości narodowej” mienie, które przed wojną należało do Żydów, teraz ma też należeć – tyle, że do innych Żydów, tylko dlatego, że są oni Żydami.

Warto przeczytać: Rafał Ziemkiewicz jednym gestem komentuje przyjęcie ustawy S.447! To samo powinien zrobić polski rząd

To wypaczone rozumienie „sprawiedliwości” uzasadniane jest „pomocą potrzebującym, ocalałym z Holocaustu”. Nowe prawo będzie bezprecedensowym aktem zwrotu mienia, którego właściciele już nie żyją, na zasadzie etnicznej, narodowościowej.

Jednocześnie ustawa skierowana jest wprost przeciwko Polsce, od której rozmaite organizacje żydowskie domagają się gigantycznych pieniędzy – mowa tu o kilkuset miliardach dolarów.

Jeżeli ta ustawa zostanie uchwalona, to Polska zostanie wyszlamowana na ponad 300 mld dolarów. Taka suma pojawiła się w liście żydowskiej organizacji Restytucji Mienia z Nowego Jorku w liście do Ministerstwa Sprawiedliwości w Warszawie – mówi Stanisław Michalkiewicz.

Petycję można podpisać pod TYM LINKIEM. 

Czas na zebranie podpisów jest do 22 maja br.

Czytaj więcej: Michalkiewicz ostro o ustawie 447! „To jest dla Polski katastrofa. Po prostu okupacja” [VIDEO]

21 KOMENTARZE

 1. Na pewno zawetuje. To nie lewaczka Clintonowa ani lewak Obama. Trump popiera Polaków. Zobaczycie :)

  • Bzdury bez znaczenia. 300 000 000 000 $ wystawionego przez żydów w JUST Act (S.447). Wszystko wskazuje na to – tajne rozmowy prezydenta w USA, wyjazdy do Izraela, niepełnosprawni … – że PiS umówił się z żydami z USA, że zrobią to łapkami z Waszyngtonu a tu będą grać dalej dobroczyńcę Polaków. Trzeba wybrać czysto polski sejm, złożony z Polaków, po czym co miesiąc, bez nerwów komunikować tym zasrańcom:
   Kwiecień: brygada pancerna US Army – wypad
   Maj: Redzikowo – wypad
   Czerwiec: Patrioty – wypad
   Lipiec: Helikoptery – wypad
   Sierpień: Gaz – wypad
   Wrzesień: Wycieczki z Izraela – wypad

   i na koniec żydzi z Polski – wypad
   Jak tak – to tak
   „Tajemniczy don Pedro” podpowiada:
   Eee, tam, wystarczy z siłą spokoju wysyłac rachunki za żądania żydowskie do Waszyngtonu. A to na podstawie Art. IV umowy indemnizacyjnej z 1960. Tekst tutaj: treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/Volume 384/volume-384-I-5518-English.pdf

   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

 2. USA nie są sojusznikiem Polski. Polska nie ma sojuszników. Czas przejrzeć na oczy. Dziś Chiny sa mniejszym zagrożeniem dla Polski niż USA które właśnie Polskę sprzedały i doprowadzą do wyniszczenia ekonomicznego. Niestety brakuje Polsce elit, nawet solidnej inteligencji która potrafiłaby przyjąć odpowiednią do takiej sytuacji postawę, bo temu da się zaradzić.

   • Jakie zaś „prawiczki”? Gdzie ty masz w Polsce prawicowych polityków u władzy? Naucz się wreszcie, że PiS to LEWICA, tyle że pobożna…

 3. Trzeba wysłać Polski Lotniskowiec Fiona do Waszyngtonu z Hósarią Morską czyli ONR na pokładzie. Zaraz lewak Trump się przestraszy i ustawę zawetuje.
  Wygraliśmy pod Wiedniem, wygramy pod Waszyngtonem.

 4. Nie płaczcie. Mamy sojusznika Orbana co ma 30 czołgów. On nas obroni przed lewakiem Trumpem.

  • Jakie zaangażowanie w pisaniu. No postaram się że śmiechu jak D.T. zawetuje 447

   • Małe szanse biorąc pod uwagę że znajomym jego żydowsko-amerykańskiej Rodziny jest sam Soros o czym było na tym portalu

 5. zawsze mówię że bycie pedałem to nie koniec świata, prawdziwa zniewaga to bycie cwelem, także na szachownicy świata

 6. Problem jest jeszcze taki, której organizacji ( bo rozumiem, że jest ich więcej) i ile wypłacić tego odszkodowania. Jeśli będzie ich kilkanaście lub więcej to każdej po 300 dużych baniek mamy zapłacić, czy podzielić to na wszystkie? Jeśli dzielić to z jakiego klucza i kto ma o tym decydować? Czy nasi bracia starsi już się między sobą w tej kwestii dogadali i czy pożyczą nam $ na tę rekompensatę?

  • Ano właśnie, trzeba zauważyć, że za jedną fabryczkę, czy kamienicę, nasze państwo może wypłacać odszkodowanie każdej kolejnej, zgłaszającej się grupie Żydów. W 100 procentach. A potem następnej, następnej, i tak ad mortam defecatum. A czemu? Ano:
   forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=5&t=28166#p380755
   — proszę zerknąć od słów: „kilka wątków”

 7. Ale jak to zrobić ? gdzie kliknąć ? Klima i co dalej

 8. Musimy sami działać, bo Polska jest sierotą. Wchodż na link, wpisz, sprawdż pocztę , potwierdż weryfikację. Rozsyłąj do znajomych. przekonuj nieprzekonanych.

 9. JUDE chcą od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę i prawo mają gdzieś! A w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

Comments are closed.