Narodowe Centrum Nauki znów finansuje antypolskie projekty! Tym razem dało prof. Engelking-Boni ponad pół miliona zł.

Tomasz Sommer/ YouTube: CEPERolkV4
Tomasz Sommer/ YouTube: CEPERolkV4

Tomasz Sommer i Sławomir Cenckiewicz poinformowali o skandalicznej decyzji Narodowego Centrum Nauki o przyznaniu głównej nagrody czyli 522 tysięcy złotych dla antypolskiej prof Barbara Engelking- Boni. To ta Pani co powiedziała sławne słowa: „Dla Polaków śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka.”

Profesor Barbara Engelking znana ze swego zamiłowania do narodu żydowskiego i niechęci do narodu polskiego, została właśnie nagrodzona pół milionem złotych przez NCN by dalej szkalować nasz kraj.

Czytaj też: Szok! Ras ludzkich nie ma – twierdzi Unia Europejska

Na pewno jej badania będą dotyczyć kwestii zachowania społeczeństwa polskiego wobec zagłady Żydów.

O tym skandalu w mediach społecznościowych poinformował Tomasz Sommer.

„Jak byście nie wiedzieli, to właśnie dopłaciliście, za pośrednictwem min. Gowina, 522 tys. na kolejny antypolski paszkwil w wykonaniu „prof” Engelking-Boni, która zajęła 1. miejsce w konkursie NCN. Jak zwykle zajmie się „społeczeństwem polskim wobec zagłady Żydów”.

Tak samo o tej sprawie w mediach społecznościowych wypowiedział się znany historyk i dyrektor Wojskowego Biura Historycznego Sławomir Cenckiewicz.

-„Władze RP dały właśnie pół miliona złotych na kolejne badania prof. B. Engelking – dziękuję za taką obronę polskiego imienia! Polska i jej instytucje stają się pośmiewiskiem, bo sami finansujemy antypolonizm i swoich osobistych wrogów. Cudownie!”

„Za finansowanie grupy Engelking i Grabowskiego odpowiada NCN podległe Ministrowi Nauki i Szkolnictwa Wyższego”

„Żeby było jasne: jestem za wolnością badań naukowych, także o „polskiej winie”! Chciałbym jednak by konserwatywny rząd RP wspierał także innych badaczy (nie propagandę) i miał szacunek dla samego siebie skoro Engelking i jej środowisko notorycznie atakuje RP w kraju i za granicą”

Poniżej nagranie gdzie Pani profesor Barbara Engelking- Boni tłumaczy widzom TVN różnice między śmiercią polaka a żyda.

Przeczytaj też: Szkoda, że jeszcze Grossa nie było. Ks. Isakowicz-Zaleski ostro o Dudzie: „Polska spadła wobec USA do poziomu Portoryko”

Nczas.com/ Twitter

16 KOMENTARZE

 1. Barbara Engelking-Boni, czyli jak żydowska kretynka może być profesorem. (Dziennik gajowego Maruchy)
  marucha.wordpress.com/2017/05/27/barbara-engelking-boni-czyli-jak-zydowska-kretynka-moze-byc-profesorem/

  • Poza tym prof. Barbara Engelking-Boni jest 100% żydówką i w związku z tym jej te pieniądze się należą.
   Tak mówi Talmud.
   Autor powinien to wiedzieć.

   • Tak mówi również S447

    Gowin powinien zostać publicznie powieszony, natychmiast po wyroku Trybunału Narodowego!

 2. QRWA mać!Kiedy doczekamy się w naszym kraju rządów które będą dbać o dobro Polski i Polaków?Naszym krajem i za nasze pieniądze rządzą sami nieudacznicy albo niszczyciele naszego kraju i narodu!

  • Jest to przykry dowod, ze wiekszoscia wyborcow w Polsce sa kompletni idioci nie majacy zadnego rozeznania co jest dobre a co zle dla naszego kraju.Czy ci co zostali wybrani w procesie wolnych wyborow ( ‚za nasze pieniadze’) nagle po objeciu stanowisk okazali sie nieudacznikami i niszczycielami naszego kraju? Nieudacznika, niszczyciela, antypatriote nie jest tak trudno rozpoznac i nie potrzeba na to dlugiego czasu ale potrzeba powaznego traktowania procesu wyborczego.Nasuwa sie tylko jeden wniosek: w Polsce panuje kompletna apolityczna ignorancja, brak znajomosci i ignorowanie historii naszego kraju. Ile potrzeba wlascicielowi biznesu, zeby wypierdolic na bruk scierwo. Trzeba natychmiast przestac srac we wlasne gniazdo i moe popatrzyc w karty Polskie Konstytucji jakie prawo posiada narod by usunac sabotazystow i zdrajcow.

 3. Teraz już wiecie wszelkie matoły zwane Suwerenem – głosujące przez 30 lat na PO/PiS/PSL/SLD/ – jak działa UB-państwo? Nie dość, że was dymało przez 30 lat to jeszcze sprzedało w niewolę żydowską.
  Myśleliście matoły, że państwo to prezydent, premier, organy, konstytucja? Państwo to struktura przestępcza utworzona przez sowieckich żydów w 1944 za czasów IW/UB/NKWD. A wam matołom tylko nazwy podmieniono, bo skądś wiedziano, że się nie skapniecie (bo jesteście matoły o wielkim mniemaniu o sobie). Dziś w TVP usłyszycie, że ACT 447 to nie dotyczy was matoły albo i nic nie usłyszycie. Będą kpić z Was do końca. Do zgaszenia światła.
  Uczcie się matoły. Na naukę nigdy nie jest za późno.

  • Chciałbym się oburzyć, skrytykować ale masz rację. Również ja przyczyniłem się do tej sytuacji, choć nigdy nie byłem w żadnej partii. Ilu z nas odważy się to powiedzieć o sobie? A powinien każdy.

   • Też masz rację.
    Głosowałem w 1990 na „bolka” a zmądrzałem dopiero miesiąc później jak zobaczyłem swoje dzieło w działaniu. Od tego czasu nie mam czego się wstydzić. Same „korwiny”.

 4. To są właśnie rządy PiSdożydokomuny w pełnej krasie. I te zdradzieckie mordy (te wszystkie Dudy, Kaczyńskie, Morawieckie, Gowiny, Ziobry) robią u najciemniejszego luda za „patriotów”.

 5. Najgorszy rodzaj człowieka to tzw. ŚWIĘTOJEBLIWY. Pasuje do Gowina jak ulał.

Comments are closed.