Szkoda, że jeszcze Grossa nie było. Ks. Isakowicz-Zaleski ostro o Dudzie: „Polska spadła wobec USA do poziomu Portoryko”

Ks. Isakowicz-Zaleski i prezydent Andrzej Duda/ PAP/ wikicommons
Ks. Isakowicz-Zaleski i prezydent Andrzej Duda/ PAP/ wikicommons

Ks. Isakowicz-Zaleski ostro wypowiedział się o planach prezydenta Dudy w USA. „Polska spadła wobec USA do poziomu Portoryko” – uważa ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, który skomentował na Twitterze składanie kwiatów pod Pomnikiem Katyńskim przez prezydenta Andrzeja Dudę i burmistrza Jersey City Stevena Fulopa.

„Jeżeli prezydent Andrzej Duda, pierwsza osoba w III RP, wspólnie składa wieniec z oszczercą, który znieważył marszałka Stanisława Karczewskiego, trzecią osobę w państwie, to oznacza, że w 100. rocznicę niepodległości Polska spadła wobec USA do poziomu Portoryko” – napisał ks. Isakowicz-Zaleski.

Czytaj też: Niemiecki parlament wrze! Politycy awanturują się o uchodźców. „Kto płaci w wam pensje? Na pewno nie burki i żyjący z zasiłków muzułmańscy nożownicy”

Ksiądz Isakowicz- Zalewski wypowiedział się na temat obraźliwych słów burmistrza Jersey City, który zarzucił marszałkowi Senatu antysemityzm i zaprzeczanie Holokaustowi. Fulop nazwał też Karczewskiego „białym nacjonalistą”. Po kilku dniach ogłosił, że żałuje tych słów.

W środę Andrzej Duda, a następnie Steven Fulop złożyli kwiaty pod Pomnikiem Katyńskim w Jersey City. Odbyli również krótką rozmowę i wymienili się upominkami. Polski prezydent wręczył amerykańskiemu politykowi książkę o historii Katynia po angielsku, natomiast burmistrz przekazał Dudzie miniaturę Pomnika Katyńskiego.

O spotkaniu z burmistrzem Jersey Stevenem Fulopem wypowiedział się również Krzysztof Szczerski, szef gabinetu prezydenta.

–”Była to dobra okazja, żeby burmistrz po raz kolejny wysłuchał dość twardych słów polskiego prezydenta, który powiedział dość wyraźnie i kategorycznie, że oczekuje wypełnienia obowiązku, jakim jest poszanowanie Pomnika Katyńskiego” – oświadczył Szczerski.

Wcześniej w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku Andrzej Duda spotkała się z przedstawicielami organizacji żydowskich.

„To jakiś obowiązkowy rytuał? Będzie też Tomasz Gross i inni polakożercy? Nie lepiej spotkać się z tymi, którzy w USA dobrze życzą Polsce i Polakom?” – pyta ks. Isakowicz-Zaleski.

Przeczytaj też: To skandaliczne nagranie z oszustwa podbija sieć. Oto jak w magiczny sposób truskawki z Hiszpanii „zamieniają się” w polskie! [VIDEO]

Nczas.com/ PAP/ Twitter

16 KOMENTARZE

 1. Wszyscy rządzący w PiS mają przetrącone przez komunizm i jego metody kręgosłupy. To są chodzące kompromisy z wszelakim złem. Dlatego nie nadają się do niczego. Trzeba nowych ludzi, najlepiej tych z Ruchu Narodowego, ONR i Wolność JKM.
  To wszystko to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
  Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

   • Biedroń pochodzi z patologicznej rodziny podkarpackich meneli, którzy notorycznie nadużywali spirytusu i wykorzystywali seksualnie okoliczne zwierzęta (psy, kury, barany).

  • Szczera prawda ! Czas na opcje zerową w Polsce. Wszystkie dotychczasowe partie, organizację polityczne won do lamusa historii…Polityka to działalność społeczna, charytatywna i ideowa…I równolegle i przede wszystkim należy zacząć odbudowę kulturową naszego wrażliwego narodu wyrzucając całkowicie to wszystko co deprawuje człowieka i Polaka moralnie nie zapominając o Bogu i Jezusie, szacunku wobec bliźniego, bo tak naprawdę wszystko obecnie sprowadza się do tego co jest złem a co dobrem…i to tak moja prosta recepta.

 2. Isakowicz znacznie przesadził, Portoryko ma znacznie więcej do powiedzenia niż Polska :)

 3. Ksiądz ma rację. Mamy potężnego sojusznika czyli Węgry które mają 30 czołgów. Przed sojuszem polsko-węgierskim drży cały świat łącznie z USA, UE i Izraelem.

 4. Wieczny podnozek zydowski Adrian jude dupa w pelni swoich mozliwosci , zobaczycie ze jeszcze przed fullopem ukleknie , tak na chwile profilaktycznie ;)

 5. Znów ta prostytutka wilk jedź do obozu muslimów tylko nie wiem czy by chcieli?

Comments are closed.