Wyborcza idzie na całość! Czytelnicy organu Michnika wstydzą się tego, że są Polakami!

Adam Michnik / screen z Gazety Wyborczej/ TwitterAdam Michnik / screen z Gazety Wyborczej/ Twitter
Adam Michnik / screen z Gazety Wyborczej/ Twitter

Wyborcza idzie na całość! Polityka wstydu w natarciu. Na łamach gazety Adama Michnika pojawił się sondaż, który pokazuje kim są czytelnicy „GW”.  Z czego są dumni i czego się wstydzą. Jak się okazuje znaczna większość czytelników wstydzi się tego, że są Polakami!

Z sondażu wynika, że zdecydowana większość czytelników „GW” wstydzi się tego, że jest Polką lub Polakiem – to 78 proc. badanych.

Przeczytaj też: Niemiecki parlament wrze! Politycy awanturują się o uchodźców. „Kto płaci w wam pensje? Na pewno nie burki i żyjący z zasiłków muzułmańscy nożownicy”

Co jest wymieniane jako powód do wstydu? Przede wszystkim działalność rządzących, na którą wskazuje 84 proc. Kolejny powód do wstydu to zaściankowa religijność, na którą wskazuje 65 proc. ankietowanych.

Nie podoba im się również rosnący nacjonalizm i rasizm, niska kultura polityczna, chamstwo, oddalenie się od standardów Europy, restrykcyjne prawo aborcyjne, homofobia i nieprzyjmowanie uchodźców.

Czyli wyborcy PO i Nowoczesnej wypisz, wymaluj. Co polskie to obciach i zaścianek.W sondażu pojawiło się również stwierdzenie, że czytelnicy wstydzą się biedy kraju i historii Polski.

Po raz kolejny mamy do czynienia z jawnym antypolonizmem tworu Adama Michnika. 100 tys. osób, które deklaruje, że czyta Gazetę Wyborczą to okazuję się ludzie pełni kompleksów i poczucia niższości z powodu swojego pochodzenia.

Dobrym przykładem jest tutaj aktor Jerzy Stuhr, ktory w wywiadzie powiedział:

„Za granicą mówię żonie na ulicy: Tylko nie za głośno po polsku”. 

Smutne, że na 100-lecie państwa polskiego takie media dalej wiodą w Polsce prym…

Przeczytaj też: Wolność słowa według TVN. Dyrektor Miszczak przyznaje, że w stacji nie wolno śmiać się z Platformy! „Lemingi tego nie chcą”

Nczas.com/ wpolityce.pl /Gazeta Wyborcza

9 KOMENTARZE

 1. Mój pradziadek był zadania, że ani żydzi ani żydówki nie powinny mieć prawa zasiadywać w sejmie jako mniejszość narodowa. Uważał również, że żydzi nie powinni mieć żadnego prawa pozywać Polaków o cokolwiek i rościć sobie prawa do czegokolwiek, co wyrosło na polskiej ziemi, czy to las, czy droga, czy kamienica. Wiem z opowieści, że mówił to odnośnie każdego, kto przybył na teren rzeczpospolitej jako koczownik wygnany z innych krajów za różnego rodzaju malwersacje, spiskowanie, dzieciobójstwa o zabarwieniu okultystycznym. Zaiste, przezorny to był człowiek.

  Ci co rządzą się w Palestynie nie czytają wcale Tory. To jest księga opieczętowana i zamknięta. Czytają Talmud i Protokoły które są wprost zaprzeczeniem każdego przykazania z Dekalogu. To są ich urojenia i chore, maniakalne wymysły pochodzące z od diabelskiej żądzy posiadania wszystkiego i globalnej władzy. To są rządy szatana!

  Żyd to rasa podła i parszywa. Nie docenia nic i niczego. Gnany z krajów i miast nauki nie czyni sobie żadnej. Wstrętny, zachłannych i niewdzięczny. Jeśli pomożesz mu – to tego nie doceni. Dąsać się będzie żeś za niego nie umarł. To lud wybrany i inny żaden tak podły nie jest i Boga swego by nie zabił.

  • To nie jest lud wybran, Księga objawienia rozdział 3:9
   Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami – a nie są nimi, lecz kłamią. Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami, a poznają, że Ja cię umiłowałem.

 2. A skąd znają treść gazety Michnika autorzy tego artykułu ? Jeżeli czytają co pisze Michnik to są czytelnikami tejże…
  Na FB bardzo często czytam deklaracje jakoby elektorat PIS-u nie oglądał TVN 24. Taaaaa… Dziwne, że jak tylko na TVN 24 pojawi się cokolwiek n.t. naszej władzy, natychmiast krzyk… a skąd niby skoro nikt nie ogląda ? Bajery frajery proszę państwa. Jedynie pośmiać się można…

 3. To zadziwiające!
  Przecież czytelnicy KosherZeitung są Polakami conajwyżej z obywatelstwa, tak hojnie rozdawanego przez polską ambasadę w Tel-Avivie.
  Zazwyczaj mają przynajmniej jeszcze jedno (czasem więcej) obywatelstwo. Ale etnicznie z Polakami nie mają nic wspólnego! I bardzo czystości etnicznej pilnują. Stąd ożenek Dudy ma dla Polski takie skutki jakie ma.

 4. Wstydem jest bycie lewacką patologią czytającą marksistowską GWnianą propagandówkę Michnika.

Comments are closed.