Niemcy w szoku. Bo kardynał powiedział im prawdę: Homofobia to bzdura i narzędzie totalitaryzmu

Kardynał Gerhard Ludwig Müller. Fot. wikipedia
Kardynał Gerhard Ludwig Müller. Fot. wikipedia

Homofobia nie istnieje. Jest to oczywisty wymysł i instrument totalitarnej kontroli nad myślami innych. Homoaktywistom brakuje naukowych dowodów, więc wymyślili ideologię, która chce rządzić za pomocą wykreowanej przez siebie rzeczywistości. Według marksistowskiego wzorca, to nie rzeczywistość kształtuje myślenie, lecz myślenie rzeczywistość – stwierdził w wywiadzie dla włoskiej gazety kardynał Gerhard Ludwig Müller niemiecki duchowny, były prefekt Kongregacji Nauki Wiary.

– Każdy, kto odrzuca sztucznie wykreowaną rzeczywistość przez propagatorów zboczeń jest automatycznie uznany za „homofoba” czyli człowieka chorego. Z „pomocą” chorym przychodzi wtedy państwo i sądy. To są metody stosowane przez reżimy totalitarne, zarówno te spod znaku narodowego socjalizmu jak i komunizmu – dodał kard. Müller.

– Duchowni, którzy angażują się w katolickie inicjatywy przeciwko homofobii, nie mają odwagi głosić prawdy i dają się zastraszyć, bo nie rozumieją, że homofobia jest oszustwem, które służy do zastraszania ludzi – zaznaczył.

Czytaj także: Skandal! 9 milionów dla antypolskiego POLIN. A wiceminister kultury Jarosław Sellin jest zachwycony działalnością antypolskiego centrum

– Ale my – chrześcijanie – nie powinniśmy żyć w strachu przed zagrożeniami tego świata. W pierwszym wieku wyznawcy Chrystusa byli wtrącani do więzień i rzucani na pożarcie lwom. Dzisiaj rozrywa się nas za pomocą psychomanipulacji, jednocześnie wykorzystując nasz brak wiedzy. Jednakże, od księdza – o biskupie nie wspominając – powinno wymagać się dostrzeżenia istoty tych ideologii. Jesteśmy tymi, którzy starają się z pomocą Bożej łaski kochać wszystkich ludzi, również tych, którzy doświadczają pociągu do osób tej samej płci, ale musi być jasne, że miłość nie oznacza posłuszeństwa propagandzie ideologii gender
– dodał kardynał.

Dla osób homoseksualnych, a także tych, którzy nie żyją w prawdziwych związkach małżeńskich, kardynał ma prostą radę: walczyć z grzechem przez życie w czystości.

Czytaj też:Rabują nas z okazji rocznicy niepodległości? Prezent czy inflacyjna sztuczka

63 KOMENTARZE

 1. Kardynał powiedział to, co każdy powinien sobie zapamiętać. Chore,sztuczne stwory są Nam zbyteczne.

  • W końcu jakiś normalny człowiek. Cieszę się z jego słów i powiem tak: życie bez Boga jest ślepym zaułkiem. Bez Boga ni do proga – jak mawiali przodkowie Sarmaci. Tak wygląda współczesny świat. Bez Boga, bez Jego praw. I to ciągłe zastanawianie się nad wydumanymi problemami kolejnych zboczeńców. Trzeba się bronić. Następne pociągnięcie Pana Boga może być straszne. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

   Wszystkie te frustracje i problemy to wyłącznie skutek wyrzucenia Boga z życia współczesnych tzw. post-sowieckich społeczeństw i poszczególnych ludzi. Nic nie jest w stanie zastąpić piękna Kościoła Katolickiego i Mszy Wszechczasów. Jedyna prawdziwa religia to Kościół Rzymsko-Katolicki sprawujący Najświętszą Ofiarę. Nie ma innej prawdziwej wiary i nie będzie. Reszta jest co najwyżej jej cieniem i majaczeniem. To są tylko wierzenia, odszczepieńcy i heretycy.

   Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza BEZ SPECJALNEGO PRZYGLĄDANIA SIĘ TEMU. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i NIE NALEŻY NIMI PODĄŻAĆ.

   Żydokomuna wyjaławia teren i podsuwa prostym ludzikom w to miejsce kolejne „błyskotliwe” teorie walki z Kościołem jak teoria ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy oczywiście jest „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).

   • 10/10
    Pamiętam słowa pewnej zakonnicy, która opowiadała mi w krakowskich Łagiewnikach o tym, jak przyśniła jej się św.Faustyna (którą znała jeszcze z przedwojnia osobiście). Otóż św.Faustyna wskazała na przepiękne 3 wieże i powiedziała: idź prosto do nich, nie skręcaj! 3 wieże oznaczają Trójcę Przenajświętszą.

   • które przykazanie boże każe nienawidzić kogoś bo kibicuje niewłaściwemu klubowi?

    • Nie szkoda Ci czasu na polemike z takim debilem jak kibol? To pewnie jakis 16-18 latek jak przecietny wyborca Korwina, pewnie z tego wyrosnie za 2-3 lata … albo cale zycie na meczykach pitu pitu. W sobote obije komus w morde a w niedziele bede uczestniczyl we mszy jak typowy katolik, w sobote opluje pedala a w niedziele przekaze mu znak pokoju. Jeszcze te jego madrosci o religii… ciekawie jak sie dowie ze pierwsi chrzescijanie byli Zydami , tak jak Jezus :)

     • W życiu nie byłem na stadionie a mam 60+ lat. Tak daleko sięga Twój rozum pyszałku. Specjalnie dla Ciebie wytłumaczę „żydowskość” Pana Jezusa. Posłuchaj i więcej nie bredź:

      Pan Jezus narodził się w grocie, bo nie mógł w gospodzie. Bóg niczego nie zawdzięcza człowiekowi. Jest odwrotnie. To my wszystko Mu zawdzięczamy i powinniśmy co dzień okazywać należytą wdzięczność.
      Jest oczywiste, że Jezus Chrystus nigdy nie należał do narodu Izraela, bo po pierwsze jako takiego nie było go wtedy a po drugie i ważniejsze – co wynika z Jego słów zapisanych w Ewangeliach – był jakby zawsze ponad wszystkimi, co znakomicie charakteryzują (między innymi) zapisane Jego słowa jako opinia niezależnego obserwatora „MÓWI JAKBY MIAŁ WŁADZĘ”.
      Istotnie – miał i ma. I to niedarowaną, dzierżawioną, ale realną i wieczną. Wobec niej wszelkie ludzkie zależności nikną. To prawda, że życiem to przypłacił – ale tylko na chwilę. Warto, więc być blisko Niego, pamiętając o przestrodze: Cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł?

      Niepokalanie poczęta znaczy bez grzechu pierworodnego. Miała normalnie ojca i matkę, była Żydówką.”
      – niepokalanie poczęta znaczy nie za przyczyną swego ojca św. Joachima i matki św. Anny tylko Ducha Świętego.
      Chodzi o to, że Bóg nie mógł się narodzić z kobiety skażonej grzechem przez szatana, dlatego jego Matka musiała być świętą od chwili samego poczęcia. I tak było – patrz na objawienie w Lourdes. Powiem Ci więcej. Narodził się w grocie, bo nie mógł w gospodzie. Bóg niczego nie zawdzięcza człowiekowi. Jest odwrotnie. To my wszystko Mu zawdzięczamy i powinniśmy co dzień okazywać należytą wdzięczność. Na dzisiaj starczy,
      Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

     • Coś Ci się Kibol pomieszało. „Niepokalanie poczęta” z pewnością nie znaczy z Ducha Świętego, bo takie poczęcie według doktryny należy do Jezusa. Ją zrobili tradycyjnie ruchem frykcyjnym. W grocie się narodził? Kompletne szaleństwo. Jeśli Jezus według Ciebie nic praktycznie nie ma wspólnego z Żydami to dlaczego usilnie starał się spełnić proroctwa żydowskie? Jak będziesz powoływał się na „proroka” Izajasza (Żyda, żebyś nie miał wątpliwości) ustal na którego. Bo było ich co najmniej trzech: pierwszy, po kilkudziesięciu drugi zwany deuteroizajaszem i dodatkowo trzeci po stu, dwustu latach.

  • Chore, sztuczne stwory są nam zbyteczne i należy się ich raz na zawsze pozbyć.
   Tak.

   • Żal mi Ciebie i twojego pojęcia wiary…… Może znowu zacznijmy zabijac tych ludzi którzy różnią się od nas wiara ,wyglądem , orientacją . Zmuszamy ich do zmiany za wszelką cena za cena mordowania niewinnych tak jak jak za czasów krzyżackich . Może kobiety które mają pieprzyka ma piersi tak zwanego kiedyś 3 sutka ,palmy na stosie ,tak jak niegdyś robili chrześcijanie na polecenie władz kościoła….. Oświęcim jest niczym w porównaniu ile ludzi zginelo z rąk kościoła przez stulecia. Nie wspomnę już o zmianach w starym testamencie które zostały zrobione dla podporządkowania sobie ludzi ,tej niegdyś ciemnoty . Ty mój drogi nie wiesz co to jest wiara , wiara to nie kościół który zalewa się przepychem i bogactwem gdzie powinien głosić ubustowo . Wiara to nie piękne szaty dostojników kościoła ,figurki i obrazy . Wiara to miłość do ludzi i tolerancja . Tak nie wiele a tak dużo dla was pseudo chrzescijan

  • Czekamy na jasne stanowisko polskiego, NIEZLUSTROWANEGO Episkopatu.
   Bez autolustracji polska hierarchia będzie milczeć na wieki!
   Zbyt wiele „deus pascudeus” na sumieniu.

 2. Niemieckie, TRESOWANE metodą prof. Pawłowa pieski czy raczej kundle (pieski rasy europejskiej) są w szoku. Tyle lat na tęczowy sygnał: HOMOFOBIA” ujadały, warczały, łapały za nogawkę. Normalka przy tzw. ODRUCHU WARUNKOWYM.
  Teraz kardynał Gerhard Ludwig Müller niemiecki duchowny, były prefekt Kongregacji Nauki Wiary mówi Niemcom: Kochane tęczowe kundelki, ktoś was zrobił w lolo i kazał ujadać na fantom, złudę, miraż. Coś takiego jak homofobia nie istnieje.
  Tak zupełnie na serio. Kto chociaż trochę zna Niemcy wie, że nie chodzi czy naprawdę Niemcy wierzą czy nie wierzą w homofobię czy uważają, że zboczenia to choroba czy też nie. Najważniejsze – dokładnie jak u nas za komuny – by żadne wątpliwości nie pojawiły się w przestrzeni publicznej. W tym sensie publiczne powiedzenie, że homofobia to bzdura i brednia jest szokiem w ZNIEWOLONYCH Niemczech. Tam już od dłuższego czasu żadnej wolności słowa nie ma.

 3. Kogo jeszcze szokują pokrętne brednie wygłaszane notorycznie przez watykańską enklawę krypto gejowską ?Na pewno nie Niemców ! Odwracanie żółwia grzbietem to specjalność KK od wieków.

  -” Istotą chrześcijaństwa jest ekspansja. A mówienie o miłości, jej marketingowym narzędziem… były dominikanin prof. Bartoś nauczanie o miłości ocenił jako element autoprezentacji Kościoła, marketing za pośrednictwem którego fałszuje prawdę na swój temat… KK w Polsce tworzy mentalność kolesiowską. Jest dziś najbardziej zdemoralizowaną i demoralizującą instytucją w kraju. Ten system kolesiostwa, który krytykujemy w polityce, od lat jest zasadą funkcjonowania kleru polskiego – argumentował.”

  w Godzinie Filozofów dr hab. Tadeusz Bartoś, filozof i teolog, publicysta, były dominikanin
  .Polecam wywiad

  • Masz rację. Niestety Klioes, Kibol i inni nie znają historii. Biblii prawdopodobnie nie czytali i nie widzą jej kłamstw i przeinaczeń. Fanatycy czy to islamscy, czy chrześcijańscy są tacy sami.

   • Czytali i wiedzą, patologiczni kłamcy,fanatycy tak mają – jeżeli fakty nie pasują, tym gorzej dla faktów.

    • Prowadzący mówił żebyś dzisiaj się uspokoiła, bo jak nie da da cię dla Jojne z Mossadu.

     • Jesteś Kibol takim antysemitą a wierzysz w Żyda Jezusa. Cud samozakłamania i obłudy.

     • Specjalnie dla Ciebie „@2016” wytłumaczę „żydowskość” Pana Jezusa. Posłuchaj i więcej nie bredź:

      Pan Jezus narodził się w grocie, bo nie mógł w gospodzie. Bóg niczego nie zawdzięcza człowiekowi. Jest odwrotnie. To my wszystko Mu zawdzięczamy i powinniśmy co dzień okazywać należytą wdzięczność.
      Jest oczywiste, że Jezus Chrystus nigdy nie należał do narodu Izraela, bo po pierwsze jako takiego nie było go wtedy a po drugie i ważniejsze – co wynika z Jego słów zapisanych w Ewangeliach – był jakby zawsze ponad wszystkimi, co znakomicie charakteryzują (między innymi) zapisane Jego słowa jako opinia niezależnego obserwatora „MÓWI JAKBY MIAŁ WŁADZĘ”.
      Istotnie – miał i ma. I to niedarowaną, dzierżawioną, ale realną i wieczną. Wobec niej wszelkie ludzkie zależności nikną. To prawda, że życiem to przypłacił – ale tylko na chwilę. Warto, więc być blisko Niego, pamiętając o przestrodze: Cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł?

      Niepokalanie poczęta znaczy bez grzechu pierworodnego. Miała normalnie ojca i matkę, była Żydówką.”
      – niepokalanie poczęta znaczy nie za przyczyną swego ojca św. Joachima i matki św. Anny tylko Ducha Świętego.
      Chodzi o to, że Bóg nie mógł się narodzić z kobiety skażonej grzechem przez szatana, dlatego jego Matka musiała być świętą od chwili samego poczęcia. I tak było – patrz na objawienie w Lourdes. Powiem Ci więcej. Narodził się w grocie, bo nie mógł w gospodzie. Bóg niczego nie zawdzięcza człowiekowi. Jest odwrotnie. To my wszystko Mu zawdzięczamy i powinniśmy co dzień okazywać należytą wdzięczność. Na dzisiaj starczy,
      Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

     • Co prawda już wyżej Ci odpowiedziałem, ale żeby był porządek:
      Coś Ci się Kibol pomieszało. „Niepokalanie poczęta” z pewnością nie znaczy z Ducha Świętego, bo takie poczęcie według doktryny należy do Jezusa. Ją zrobili tradycyjnie ruchem frykcyjnym. W grocie się narodził? Kompletne szaleństwo. Jeśli Jezus według Ciebie nic praktycznie nie ma wspólnego z Żydami to dlaczego usilnie starał się spełnić proroctwa żydowskie? Jak będziesz powoływał się na „proroka” Izajasza (Żyda, żebyś nie miał wątpliwości) ustal na którego. Bo było ich co najmniej trzech pierwszy po kilkudziesięciu drugi zwany deuteroizajaszem i dodatkowo trzeci po stu, dwustu latach.

     • Dodam jeszcze, że co najwyżej ten Twój Bóg poświęcił Ci swój weekend. Według Kościoła wiedział, że jest Bogiem i wiedział, że zmartwychwstanie. Cóż takiego więc poświęcił i cóż wycierpiał? Jak dziecko nabroi to mówisz, że przebaczysz tylko jeśli zabije swojego psa? Coś podobnego twierdzi nauka kościelna. „Bóg poświęcił swojego syna” – czyli w swojej własnej grze.

   • Katolicy nikogo nie zabijają.
    Muzułmanie zabijają.
    W Biblii nie ma ani jednego kłamstwa, ani przeinaczenia.

    • Ależ oczywiście… Jezus był Polakiem. Masz nikłą wiedzę na temat swojej własnej religii i prawdopodobnie dlatego wierzysz. Pleśń najlepiej rośnie w ciemnych miejscach.

     • Czujesz się oczywiście lepiej? Taki wybrany, zbawiony, wyróżniony? Jezus nie jest Bogiem. Nawet sam siebie za takiego nie uważał. Przeczytaj rodowody Jezusa z Ewangelii i porównaj je ze sobą. A potem spytaj się dlaczego udowadniają, że Jezus jest potomkiem Dawida przez Józefa jeśli Józef nie jest jego ojcem? Nigdzie nie napisałem, że jestem ateistą. W swoim chrześcijańskim zadufaniu sądzisz, że jesteś wyróżniony i zbawiony, ale tak naprawdę nie różnisz się od islamskich fanatyków. Twój Bóg jest albo moralnie złym bytem, który będąc wszechmogącym nic nie robi ze złem na świecie albo jeśli jest dobry to jest bezsilny.

     • Jeśli urodził się w Betlejem z żydowskich rodziców to w takim razie jest Żydem. O czym tu można dyskutować? W jakim języku się porozumiewał i do jakiej kultury przynależał? Oczywiście zakładając, że w ogóle był ktoś taki, bo najprawdopodobniej Jezus jest tylko i wyłącznie mitem.

   • @Shk Jeśli pytałeś się czy czytałem Biblię to Ci krótko odpowiem, że przeczytałem dwa razy. Wysil się i również przeczytaj. Tylko, że ja przeczytałem Biblię ze zrozumieniem, a nie na klęczkach.

   • „Dla tej organizacji hipokryzja i patologiczne kłamstwa to norma , fakt.” – powiedziała tęczowo tresowana suczka rasy europejskiej.

    • Widać po Tobie chrześcijańską miłość bliźniego. Dokładnie o tym Pani Gośka pisała. Spróbuj przeciwstawić się swojemu szefowi. Poćwicz na mocniejszych od siebie. Pewnie byś uciekał z podkulonym ogonem.

     • Mareczek, kibolek i reszta słabi i zagubieni we mgle,plugastwem próbują nadrabiać, sierotki, powołując się na Boga, oczywiście.
      Ciekawe jakiego ??

     • @Gośka
      Ty śmierdząca szmato. Zamknij członkiem męskim swoją śmierdzącą paszczę.

     • Nie zauważyłem, abym gdziekolwiek nie dochował przykazania miłości bliźniego.
      Ja tylko zwracam ostro uwagę bluźniercom i kłamcom.
      Tyle razy już mnie to spotyka, ale już nigdy chyba nie przestanę się dziwić.
      Bluźniący przeciw Bogu, wrogowie Kościoła oczekują ode mnie – człowieka wierzącego – miłości ‚bliźniego”. Kto do diabła nagadał wam takich głupot, że wy (bluźniercy) jesteście moimi bliźnimi?
      Ktoś tu zwariował, z tym, że na pewno nie ja.

    • Cóż za chrześcijańska, patriotyczna elita… Jeśli wojna by wybuchła pierwsi będziecie uciekać, razem ze swoimi zakłamanymi klechami, przez Zaleszczyki. Każdy z Was chowa się zapewne w pracy czy w życiu, gdy powinien się w dobrej sprawie sprzeciwić przełożonym lub innym ludziom. Niestety, ale to typowo polskie zachowanie. Tak samo jak religijne niedouczenie. Mało Polaków ma cywilną odwagę.

     • Na wojnach kobiety i dzieci zawsze bronili wierzący i księża.
      Polacy to najodważniejszy ludzie na świecie.

     • Ci sami księża, którzy błogosławili Wehrmacht i SS? Masz oczywiście świadomość, że to księża zagrzewali wojska niemieckie do boju z Polakami? „Gott mit uns” coś Ci mówi? Księża bronili? Ksiądz Robak może?

  • 2016 jesteś ignorantem czyli nieukiem. Hitlerowcy byli poganami. Wrócili do germańskich bogów i obrzędów. A hasło Bóg z nami było szatańską hipokryzją. Niemcy to kraj protestancki prócz Bawarii. Ale wśród pastorów też byli antyhitlerowcy, chociaż walka z żydowskimi komunistami im początkowo odpowiadała.

   • Współczuję Ci, że masz tak wyprany mózg. Preriokurowi już radziłem i Tobie również poradzę. Doucz się historii. Widzę poza tym, że jesteś kolejnym chrześcijańskim antysemitą. Zmartwię Ciebie. Chrześcijaństwo jest żydowską sektą.

 4. Kardynał powiedział oczywistą prawdę dla każdego normalnego człowieka.

 5. Chłopaczku – Alusiu Wilk. Już wiemy, że tatuś tak do mamusi twojej czule prawił. Wyluzuj płatny prowokatorze , pożal się Boże.Amen.

 6. „Na wojnach kobiety i dzieci zawsze bronili wierzący i księża.”

  dokumentalna książka Agnosiewicza ” Kościół a faszyzm ” powinna być obowiązkową lekturą dla współczesnej młodzieży. autor na 241 str. konkluduje ” zdecydowana większość opisanych w książce reżimów faszystowskich miała charakter stricte chrześcijański, zwłaszcza katolicki. Tutaj nie mówimy już o kolaboracji, a o budowaniu przez religię i kościół reżimów faszystowskich.”
  To TYLKO CZUBEK GÓRY LODOWEJ – organizacje faszystowskie lat 30 i 40 ubiegłego stulecia jak :
  -faszystowscy Żołnierze Mateczki Fatimy
  – Austrofaszyzm Dollfusa , jednego z przywódców partii chrześcijańskiej
  -faszystowskie Błękitne koszule katolików irlandzkich
  -faszystowskie Zielone koszule katolików brazylijskich
  – Christus Rex – belgijski faszyzm katolicki
  – Faszystowska Słowacja księdza Tiso
  – Faszystowska Strzała i krzyż Węgier
  – faszystowski Słoweński Legion Śmierci biskupa Rozmana
  – faszystowsko katolicka Chorwacja Ustaszów

  Księża zabijali i gwałcili – Rwanda 20 lat temu
  kkpp.blox.pl/2014/06/Ksieza-zabijali-i-gwalcili-Rwanda-20-lat-temu.html
  18 cze 2014 – Przed dwudziestu laty, dokładnie 6 kwietnia 1994 roku, w Rwandzie …. Co wie abp Henryk Hoser na temat ludobójstwa w Rwandzie?

  • Ty śmierdząca szmato. Zamknij członkiem męskim swoją śmierdzącą paszczę.
   Tekst tak błyszczy, jak widły w gnoju.

 7. Powiedział pasibrzuch w sukience, strażnik normalności, wolny od zboczeń

Comments are closed.