Polski sąd: Żyda pali się z nienawiści, księdza dla żartu

Łódź, 25.11.2016. Płonąca
Łódź, 25.11.2016. Płonąca "anonimowa" kukła przed siedzibą Sądu Okręgowego na placu Dąbrowskiego w Łodzi, 25 bm. Happening "Solidarni z Piotrem Rybakiem" zorganizował redaktor naczelny eMisjaTv Piotr Korczarowski (L), na znak oburzenia wyrokiem skazującym Piotra Rybka. Wrocławski sąd skazał 21 bm. Rybaka na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia za spalenie kukły symbolizującej Żyda. (kru) PAP/Grzegorz Michałowski

Polska kasta sądowa dyskryminuje: lewacki świr jest lepiej traktowany od prawicowego szura. – Profesjonalnie palę kukły. Spaliłem już np. kukłę Jarosława Kaczyńskiego pod Sejmem. W Toruniu miałem gaśnicę i było bezpiecznie – chwalił się niedawno przed sądem Sławomir D., obwiniony o wywołanie zagrożenia pożarowego przed Radio Maryja. Sąd zupełnie inaczej zakwalifikował jego czyn niż sądzone wcześniej spalenie kukły Sorosa.

Mężczyzna odpowiada za wykroczenie z art. 83 par. 1 Kodeksu wykroczeń („Kto nieostrożnie obchodzi się z materiałami wybuchowymi, łatwo zapalnymi …). Grozi mu kara aresztu, grzywna lub nagana. W podobnej sytuacji Piotr Rybak został prawomocnie skazany na trzy miesiące bezwzględnego więzienia, ale nie za „łatwopalność” tylko za nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych.
Do zdarzenia w Toruniu doszło 28 maja 2017 roku, przy ul. Żwirki i Wigury. Na chodniku przylegającym do siedziby Radia Maryja mężczyzna pojawił się z kukłą, do której przylepił portret ojca Rydzyka. Polał kukłę benzyną i usiłował podpalić. Uniemożliwili mu to interweniujący policjanci i strażacy, którzy teraz są świadkami w sprawie. Co kierowało Sławomirem D.? Chciał spalić kukłę o. Rydzyka.
– Jestem skrajnym prawicowcem, członkiem ultraprawicowej Konfederacji Rodziców – mówił D. dla toruńskich „Nowości”. A także – rycerzem Niepokalanej, dla którego autorytetem moralnym jest ojciec Maksymilian Maria Kolbe. Dla mnie ojciec Tadeusz Rydzyk, podobnie zresztą jak Jarosław Kaczyński, to skrajne lewactwo. W maju ubiegłego roku chciałem dać wyraz swoim poglądom – tłumaczył „Nowościom”. – Zupełnie nie zgadzam się z tym, że spowodowałem zagrożenie pożarowe. Uczestniczę w wielu manifestacjach. Profesjonalnie palę kukły. Spaliłem już np. kukłę Jarosława Kaczyńskiego pod Sejmem. Jutro jadę do Warszawy wspierać rodziców osób niepełnosprawnych i prawdopodobnie też coś spalę. Wiem, jak to bezpiecznie robić. W Toruniu miałem gaśnicę – dodał.

Czytaj także: Niemcy w szoku. Bo kardynał powiedział im prawdę: Homofobia to bzdura i narzędzie totalitaryzmu

Polski sąd nie dostrzega, że stosuje podwójne standardy inaczej kwalifikując spalenie Żyda od spalenia księdza. Natychmiast dostrzegli to twitterowicze:

Czytaj także: Rabują nas z okazji rocznicy niepodległości? Prezent czy inflacyjna sztuczka

A my przypominamy, że wolność słowa polega także na możliwości demonstracyjnego palenia dowolnej kukły.

Za: twitter, Nowości

10 KOMENTARZE

 1. Dla żartu powiem tak.
  Po pierwsze to jest git i koliduje jak mawia p. Michalkiewicz, bo Gliński z UD/PiS dał 100 mln zł waszej kasy wyborcy na odnowienie grobu między innymi żydowskiego mordercy płk. UB Józefa Różańskiego. To wszystko co się dzieje, to taki teatrzyk dla tych tabunów niedorozwiniętych wyborców, którym co dwa dni sondażownie szlachty jerozolimskiej mierzą poziom rozumu specjalnymi do tego celu sondażami. Jak widać Tusk za mało jeszcze dał w dupę tym wszystkim swoim wyborcom i innym mądralom.

  Przykład z Łukaszenką jest wprost genialny. Jeden człowiek przed którym żydzi kucają. Wystarczy zdecydowanie. Na tym przykładzie widać, że to nie żydzi, nie Amerykanie są winni waszego nieszczęścia Polacy tylko ci „nasi/wasi” przywódcy i inni wybierani przez Suwerena zasrańcy – NIKT INNY!
  Jakoś Łukaszenki nikt nawet nie śmie zapytać o bez-spadkowe mienie czy inny Polin.
  A tak się z niego naśmiewali. Teraz okazało się, że to on jest Mężem Stanu a oni to popierdułki jakieś.

  Teraz już wiecie wszelkie wyborcy zwane Suwerenem – głosujące przez 30 lat na PO/PiS/PSL/SLD/ – jak działa UB-państwo? Nie dość, że was dymało przez 30 lat to jeszcze sprzedało w niewolę żydowską.
  Myśleliście wyborcy, że państwo to prezydent, premier, organy, konstytucja? Państwo to struktura przestępcza utworzona przez sowieckich żydów w 1944 za czasów IW/UB/NKWD. A wam wyborcom tylko nazwy podmieniono, bo skądś wiedziano, że się nie skapniecie (bo jesteście wyborcy o wielkim mniemaniu o sobie). Dziś w TVP usłyszycie, że ACT 447 to nie dotyczy was wyborcy albo i nic nie usłyszycie. Będą kpić z Was do końca. Do zgaszenia światła.

  A, jeszcze jedno. Gliński z UD/PiS dał 100 mln zł na odnowienie grobu między innymi żydowskiego mordercy płk. UB Józefa Różańskiego (wcześniej Goldberg) (zam. ul. Sędziowska 10 w Warszawie) na cmentarzu żydowskim w Warszawie. Za wasze pieniądze, wyborcy, odnawiane są groby zbrodniarzy żydowskich jak ten wspomniany, co chciał zamordować asa lotnictwa polskiego, człowieka bez skazy, Stanisława Skalskiego.

  Uczcie się wyborcy. Na naukę nigdy nie jest za późno.

  • To, że głosujących przez 30 lat na PO/PiS/PSL/SLD państwo dymało, to pół biedy.

   Gorzej, że dymało również tych, którzy na nich nie głosowali.

   • Głównie o to własnie chodzi, jakie szkody robią te niekumate głąby, którym się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy i że tę wyspę im Donald zrobi.

 2. Normalka w kraju rządzonym przez Żydów lub ich kukiełki.
  PS.
  Szanowna Redakcjo!
  Proszę nie dezinformować PT czytelników.
  W sprawach o przysłowiową miedzę pomiędzy polskimi rolnikami można – od biedy – mówić o POLSKIM SĄDZIE.
  Natomiast w sprawach o których mowa w artykule, przymiotnik polski poprzedzamy zwrotem tzw. [polski] lub dajemy w cudzysłowie [„polski”].

  • W tej sytuacji Piotr Rybak został jednoznacznie zdefiniowany jako głupi goj.
   Zadziwia też ta posłanka” Sobecka. Mają prokuraturę na zdalnym sterowaniu a ona się skarży publicznie na prokuratora. Żarty sobie robi?
   PiS to zwykła post-sowiecka zbieranina nieudaczników.

 3. Ciekawie się zapowiada bo sąd nie chce wydać zgody na ekshumację kukły Żyda spalonej przez p.Rybaka. Okazuje się , że nie był obrzezany. Dodatkowo był murzynem a za murzyna należy się 3 miesiące nie 10.

Comments are closed.