Polska – Chile. Przedostatni test reprezentacji. Sieć odzieżowa już przygotowana na porażkę [FOTO]

Robert Lewandowski. Foto: PAP/Darek Delmanowicz
Robert Lewandowski. Foto: PAP/Darek Delmanowicz

Dziś przedostatni i zarazem bardzo ważny sprawdzian polskiej reprezentacji przed mundialem. Spotkanie odpowie na wiele pytań dotyczących decyzji podjętych w ostatnich dniach przez Adama Nawałkę. Reprezentacja Chile szykuje się do walki, a trener chce przetestować nowych zawodników. Tymczasem jedna z sieci odzieżowych już wypuściła produkt, który ma być przydatny podczas zawodów w Rosji.

Dla nas jest to mecz o wysoką stawkę. Będzie to sprawdzian i jeden z początkowych etapów budowy nowej reprezentacji Chile. Wiemy, że nie jest to zespół złożony z tak wielkich nazwisk jak Vidal, Sanchez i Bravo. Będziemy zatem chcieli sprawdzić drużynę, której piłkarze wcześniej stanowili zaplecze dla czołowych zawodników – przyznał Reinaldo Rueda, selekcjoner chilijskiej reprezentacji.

ZOBACZ: „Śmierć Izraelowi!” Wielkie demonstracje w Iraku, Iranie i Strefie Gazy

Przed Polakami przedostatni test. Biało-czerwonych czeka jeszcze spotkanie z Litwą, które odbędzie się 12 czerwca w Warszawie. Oba mecze to bardzo sprawdziany nie tylko dla naszej kadry, ale również trenera i przyjętej przez niego strategii.

Według selekcjonera mecz z Chile jest o tyle ważny, że sposób gry przeciwnika biało-czerwonych przypomina grę Kolumbii oraz Sengalu. To będzie bardzo ciekawy i atrakcyjny przeciwnik. Liczymy, że ten mecz będzie rozgrywany w dobrym tempie – stwierdził Nawałka w czasie przedmeczowej konferencji.

Trener przyznał także: Na wczorajszym treningu widać było, że to zmęczenie się nałożyło, ale najważniejsza jest nasza dyspozycja podczas mundialu. Wszystko przebiega zgodnie z planem i gorąco wierzę w to, że będziemy optymalnie przygotowani do Mistrzostw Świata.

W kontekście zbliżającego się mundialu oraz spotkań towarzyskich warto wspomnieć o nowym pomyśle sieci Reserved. Producent przedstawił koszulki, które mogą się przydać polskim kibicom. Wśród oferowanych nowości pojawiły się nie tylko koszulki z napisami „Polska Gola” i „Polska Biało Czerwoni”, których właściwie można się było spodziewać.

Reserved proponuje również bardziej zaskakujący wzór.

SPRAWDŹ: Żydzi nie chcą Argentyny na mundialu. Powód – dyskryminacja religijna

Źródło: Twitter/wprost.pl/sport.pl

6 KOMENTARZE

  1. Pojadą patałachy do Rosji zrobić obciach. Skończy się ta ich wyprawa szybciej niż myślicie

Comments are closed.