Trump ostro odpowiada: „Robert De Niro, człowiek z bardzo niskim IQ, otrzymał zbyt wiele ciosów w głowę od prawdziwych bokserów podczas kręcenia filmów”

Robert De Niro i prezydent USA Donald Trump/ YouTube/ PAP
Robert De Niro i prezydent USA Donald Trump/ YouTube/ PAP

Donald Trump nie jest dłużny i odpowiada Robertowi De Niro na jego wulgaryzmy. Wcześniej popularny aktor zadeklarował publicznie: „Jeb** Trumpa”, prezydent Stanów Zjednoczonych odpowiedział mu za pośrednictwem Twittera. 

Aktor na rozdaniu nagród teatralnych Tony po raz kolejny dał upust swojej niechęci do Donalda Trumpa w trakcie wystąpienia podczas gali Tony awards. De Niro pojawił się na scenie New York’s Radio City Music Hall, by zapowiedzieć występ Bruce’a Springstina.

Przeczytaj też: Tak ma wyglądać Bóg? Według Amerykańskich naukowców tak! Będziesz w szoku [FOTO]

Nie poprzestał jednak na tym i krzyknął do publiczności: „Zamierzam powiedzieć jedną rzecz. Je*** Trumpa”. „Daily Mail” podkreśla, że słowa aktora spotkały się z żywiołową reakcją publiczności.

Gdy oklaski umilkły, De Niro kontynuował: „Koniec z mówieniem: Precz z Trumpem. Teraz tylko: Piep***ć Trumpa”.

Na te wulgarne słowa swojego odwiecznego krytyka za pośrednictwem Twittera odpowiedział sam prezydent Stanów Zjednoczonych.

„Robert De Niro, człowiek z bardzo niskim IQ, otrzymał zbyt wiele ciosów w głowę od prawdziwych bokserów podczas kręcenia filmów. Oglądałem go zeszłej nocy i poważnie jestem przekonany, że może być oszołomiony.”

„Podejrzewam, że nie zdaje sobie sprawę, że gospodarka jest na najwyższym poziomie, przy wysokim poziomie zatrudnienia i powrocie firm do kraju. Obudź się, oszołomie!” – odparował aktorowi prezydent USA na Twitterze.

Przeczytaj też: Hiperinflacja w Wenezueli! Właśnie padł rekord, a do końca roku mogą go pobić dwunastokrotnie!

Nczas.com/

6 KOMENTARZE

 1. Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego o aktorach mówi się: „ludzie kultury”.

  • Bo żyją z dotacji „na kulturę”. To takie Trzaskowskie.

   Dla odmiany napiszę Wam o kandydacie sfer UB – Rafale żeby poszerzyć Waszą zerową wiedzę.
   Rafał Kazimierz Trzaskowski (ur. 17 stycznia 1972 w Warszawie) – polski polityk i politolog, doktor nauk humanistycznych, specjalista w zakresie spraw europejskich.
   Jest absolwentem Kolegium Europejskiego w Natolinie, a także Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Był stypendystą Oxford University (1996) oraz paryskiego Instytutu Unii Europejskiej ds. Badań nad Bezpieczeństwem (2002). W 2004 uzyskał stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW na podstawie pracy pt. Dynamika reformy instytucjonalnej w Unii Europejskiej[1].

   Sami z tej miernoty – wykształconej do gotowania na gazie i ostrzenia opinii publicznej – robicie nie wiem kogo. Ten człowiek to jest zero. Dosłownie ZERO. On na niczym konkretnym się nie zna. Nie ma żadnego zawodu. Sami sobie jesteście winni bo jesteście zwykłe matoły.

   Po co się tak ekscytować, proszę 13 514 872 matołów głosujących za wstąpieniem do UE. Trzeba o tym było myśleć w 2003 podczas referendum, proszę 13 514 872 matołów. No i jeszcze ten błysk geniuszu w A.D. 2009 – Traktat Lizboński panów Kaczyńskich. Aż im pióro pokazało gest Kozakiewicza, ale też nie pomogło, proszę 13 514 872 matołów.
   W sumie wszyscy siedzą w gównie po szyję a więc cicho sza umysłowe niemoty.
   „Unia” mówiła, że „da” tylko nie dosłyszeliście, że „w dupę”. 14 mln matołów dedykuję wierszyk:
   ”Koci, koci, łapci,
   pojedziem do babci,
   ale ani słówka,
   bo babcia Żydówka”

   Chciał naród polski Unii to ją ma. Koniec kropka.
   Referendum w Polsce w 2003 roku – referendum ogólnokrajowe w sprawie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej: „Czy wyraża Pani / Pan zgodę na przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej?”
   TAK 13 514 872 / 77,45%
   NIE 3 935 655 / 22,55%
   Głosy ważne 17 450 527 / 99,28%
   Głosy nieważne 126 187 / 0,72%
   Razem 17 576 714 / 100,00%
   Frekwencja 58,85%
   Frekwencja wymagana 50,00%

 2. Jak się DeNiro nie podoba w trumpowskiej ameryce, to może do Szwecji się wyprowadzić.

 3. Jestem pełen uznania dla p. Niro. To genialny aktor. Powtarzam ! Genialny ! Przez 40 lat nie pozwolił mi się zorientować, że jest debilem.

Comments are closed.