Wałęsa w swoim stylu wypowiada się o kandydaturze Jakiego. „Jestem za, a nawet przeciw”

Lech Wałęsa Fot. Twitter

Lech Wałęsa zabrał głos w sprawie kandydatury Patryka Jakiego na prezydenta Warszawy. Ex-prezydent chyba po raz pierwszy od dłuższego czasu nie wypowiedział się jednoznacznie negatywnie o polityku z rządzącego obozu.

„Jak patrzę na jego walkę, to jednak coś tam się stara załatwić w stronę sprawiedliwości, a ja też zawsze w tym kierunku pracowałem” – powiedział o Patryku Jakim Lech Wałęsa.

Czytaj też: Postkomunista Miller kpi z Andrzeja Dudy. „Poważni ludzie nie powinni się tym zajmować”

Lech Wałęsa przyznał w programie „Graffiti”, że jest „za, a nawet przeciw” Jakiemu i „za” Rafałem Trzaskowskim.

Czytaj też: Trump ostro odpowiada: „Robert De Niro, człowiek z bardzo niskim IQ, otrzymał zbyt wiele ciosów w głowę od prawdziwych bokserów podczas kręcenia filmów”

Lech Wałęsa tak określił Patryka Jakiego: „Uważam, że ma pewnie elementy złe jako człowiek i czy będzie dobrym prezydentem, to mam wątpliwości” i dodał, że Jaki „pomówił mnie, obwinił i mnie nie przeprosił” – wyjaśnił.

Źródło: Polsat News

6 KOMENTARZE

  • Barierą w zapewnieniu Polsce dobrobytu i bezpieczeństwa jest ulokowana na szczytach państwa 6 000 000 spuścizna po żydokomunie. To są beneficjenci i zstępni IW, UB, KBW, SB, MO, ORMO, PZPR, LWP, wywiadu PRL i WSI. PO to szajka dzieci i wnucząt UBowców, milicjantów, LWP, sędziów, prokuratorów, czerwonych nauczycieli z ZNP, PZPRowców i tym podobnego szajsu.
   Dopóki nie wymrze ten sowiecki twór to zawsze będzie maił 15 – 20% tzw. poparcia społecznego.

   „bolek” to tylko jeden z nich. Drobny kapuś który trafił na wiatr historii. Taki smrodek komunistycznej kloaki.
   Nie wiem czy dożyję, ale prawdziwy problem z „bolkiem”, to będzie problem z jego pogrzebem. Państwowy pogrzeb konfidenta komunistycznych zbrodniarzy. Coś niebywałego!
   Z jednej strony jako b. prezydentowi przysługuje mu pogrzeb państwowy a z drugiej strony jako komunistycznemu kapusiowi tajnych, zbrodniczych służb prawidłowym miejscem jest „pod płotem”. Władze państwa polskiego w tym prezydent będą mieli niezła zagwozdkę jak im przyjdzie klękać przed trumną tego komunistycznego kapusia. Wyobrażacie to sobie?
   Jego pogrzeb to dopiero będzie WIELKI PROBLEM! Niech o tym cymbał pomyśli zawczasu.

 1. Kiedy ty przejrzysz na oczy matole….ta pycha cię tak zaślepia że nie odróżniasz idioty od prawego człeka.

Comments are closed.