Lewacki terror! Polska policja aresztowała nauczyciela, bo… klepnął w tyłek w Irlandii

Aresztowanie w szkole. Fot. ilustracyjna. YouTube
Aresztowanie w szkole. Fot. ilustracyjna. YouTube

37-letni Mariusz H. został zatrzymany przez policję w szkole podstawowej w Bodzanowie w woj. opolskim. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie Europejskiego Mandatu Aresztowania za to, że dwa lata temu w irlandzkim pubie… klepnął kobietę po pupie. Mariusz H. w Bodzanowie pracował jako nauczyciel informatyki i wychowania fizycznego.

– Policjanci przedstawili panu Mariuszowi zarzut i pan Mariusz opuścił z nimi szkołę, na spokojnie, bez kajdanek. Dzieci, z którymi miał lekcje w ogóle nie wiedziały co się stało, widziały tylko, że pan Mariusz idzie z panem policjantem do radiowozu – mówiła w rozmowie z Radiem Opole dyrektor placówki Lilla Żurek.

Czytaj także: Donatan wydał oświadczenie w sprawie seksualnego incydentu z Edytą Górniak. Ręce opadają

– Zdarzenie miało miejsce 16 marca 2016 roku w mieście Cork, w jednym z tamtejszych pubów. Tam ten mężczyzna miał położyć rękę w miejscu intymnym kobiety o brytyjsko lub irlandzko brzmiącym nazwisku – powiedział portalowi Gazeta.pl prok. Stanisław Bar, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Mariusz H. został tymczasowo aresztowany. – Zostało wydane postanowienie o przekazaniu tego mężczyzny organom ścigania Republiki Irlandii, z zastrzeżeniem powrotu tego mężczyzny na teren Rzeczpospolitej po zakończeniu prawomocnego postępowania – wyjaśnia prokurator.

Oznacza to, że 37-latek, jeśli zapadnie wyrok skazujący, trafi do więzienia w Polsce. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, trafi w ręce irlandzkich służb w ciągu kilkunastu najbliższych dni.

Podobne zachowanie w Polsce nie jest przestępstwem, co najwyżej wykroczeniem, za które na pewno nie należy się areszt ani ściganie listem gończym. Tak stało się natomiast w wielu krajach zachodniej Europy w z powodu triumfu lewackiej ideologii. W tym sensie nieprzyzwoity nauczyciel jest więźniem politycznym i polskie władze zamiast wydawać do Irlandii, powinny go natychmiast wypuścić na wolność.

Czytaj także: VIDEO Mel Gibson: w Hollywood mordują dzieci. Bo wierzą, że mogą przejąć ich młodość

18 KOMENTARZE

 1. Za klepnięcie dorosłej kobiety w dupę,grozi facetowi 10 lat więzienia,a za zamordowanie Niemca przez uchodźcę dwa lata w zawieszeniu!Super mamy organa sprawiedliwości na tym świecie!

 2. I teraz widzicie prawiczki dlaczego jest tyle gwałtów w cywilizowanych krajach? Bo w Polsce gwałt = włożenie penisa do pochwy bez jej zgody a klepnięcie kobiety w pupę bez jej zgody to tylko lekki niektakt.

  Dobrze że UE cywilizuje nasz kraj.

  • To jest molestowanie.
   Karanie mężczyzny, który niechcący dotknie kobiety, a udawanie, że się nie widzi hord muzułmanów, którzy w biały dzień gwałcą kobiety, to cywilizowanie?

   • Proponuję konwersję na Islam – będziesz mógł molestować, gwałcić (także nieletnich), zabijać bezkarnie a jak ktoś będzie próbował zwrócić Ci uwagę to będziesz mógł dać klientowi w dziób, oskarżyć go o mowę nienawiści i islamofobię i zawlec do sądu, żeby zapłacił Ci odszkodowanie.

    • Tym bardziej że JKM popiera islam przeciwko UE
     nczas.com/2012/05/03/korwin-mikke-sojusz-z-islamem-przeciw-lewicy/

  • Matko jedyna ile to trzeba powtarzać, że trolli się nie karmi, bo je tylko napędza. Jak się ich nie karmi, to w końcu zdychają z głodu i jest spokój.

 3. zgadza sie poniewaz jak muzulmanin zabil niemca to dostal wyrok w zawieszeniu i tak samo bylo jak muzulmanie zgwalcili niemke i ta niemka popelnila samobojstwo i tez wyrok w zawieszeniu i dobrze ze polska nie wpuszcza imigrantow

 4. powinna mu oddac w sadzie …bedzie kwita po 50 fifti fifri za malo dla angielki czy irlandki to niech go pocaluja w dupe a polaka wypuscic na wolnosc -paranoja WOLNOSC DLA POLAKA ……..REALISTA

 5. Niestety, nikt z polskojęzycznego rządu nie stanie w obronie obywatela. Nawet jeśli było to w pubie, po kilku drinkach i ten facet tego nie pamięta, a pewnie i ta kobieta również. Za taki gest w normalnym kraju dostałby od babki po pysku lub kopniaka w jaja i po sprawie. Mamy bardzo asekuracyjny rząd, bardzo poprawny politycznie, układny. Nikt się nie wychyli, bo by się jeszcze naraził towarzyszom z jewropy. Dno i dwa metry mułu.

 6. Założę się że ten kretyn głosował za anszlusem i wyzbyciem się suwerenności. Niech więc ponosi konsekwencje swojej głupoty.

Comments are closed.