Piraci z Somalii na socjalu w Niemczech. Porwali niemiecki statek, a teraz spokojnie żyją w Niemczech jako imigranci

Piraci z Somalii. Fot. Wikipedia
Piraci z Somalii. Fot. Wikipedia

Po „dochodzeniu” jakie w Hamburgu wszczęła Alternatywa dla Niemiec okazało się, że 5 z 10 somalijskich piratów, którzy napadli na niemiecki statek wygodnie sobie żyje w Niemczech jako imigranci za pieniądze podatników.

W 2012 roku 10 somalijskich piratów zostało skazanych Hamburgu na różne kary za porwanie dwa lata wcześniej niemieckiego statku Taipan. Po wyroku było o nich cicho, aż do czasu, kiedy tą starą sprawa zainteresowała się partia Alternatywa dla Niemiec.

Czytaj także: Ukraińcy piją, wrzeszczą i biją Polaków! Dwóch mieszkańców Oławy w stanie ciężkim po tym jak chcieli… ciszy

Okazało się, że piraci odsiedzieli co swoje a teraz niektórzy z nich żyją jako imigranci na koszt podatników. Z 10 skazanych 4 wróciło do Somalii, 1 wyjechał do Szwecji, a 5 żyje z zasiłków opieki w Hamburgu.

Mimo, iż ich prośby o azyl zostały odrzucone żadnemu nie grozi deportacja, bo… nie mają somalijskich dokumentów. Afrykański kraj odmawia wydania im paszportów, więc według niemieckich procedur nie da się ustalić skąd pochodzą.

Jeden z nich anonimowo rozmawiając z dziennikiem „Die Welt” opowiedział, iż jeszcze w czasie pobytu w więzieniu odwiedzani byli przez grupki proimigranckich aktywistów. Po wypuszczeniu z więzienia 4 z nich poszło do szkoły. Najstarszy, liczący około 40 lat, który nie zdołał nauczyć się niemieckiego, wciąż mieszka w schronisku dla azylantów.

Pirat przedstawiany jako Abdi ma teraz żonę i córkę. Od państwa niemieckiego otrzymuje 1000 euro. Dodatkowo za 350 euro pokrywane są jego koszty zamieszkania.

Teraz niemieckie władze są praktycznie wobec pirata bezradne. Jego córka urodziła się już w Niemczech.

Podobna bezradność dotyczy wielu innych przypadków. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przyznało, że spośród 750 zidentyfikowanych muzułmańskich ekstremistów udało się deportować tylko 10. Deportowanie nawet zwykłych przestępców napotyka na wielkie protesty lewicowych aktywistów i lewicowych rządów poszczególnych krajów związkowych wchodzących w skład Republiki Federalnej.

Źródło: „Die Welt”

Czytaj także: Wojna o żołnierzy na Westerplatte! Błaszczak o Adamowiczu: jak Niemcy w czasie II Wojny Światowej

21 KOMENTARZE

 1. No wiadomo, lewak jest najgorszym szkodnikiem w swojej własnej wspólnocie, ale wszystko ma swoje konsekwencje. Dzieci tych lewaków zapłacą za głupotę ojców. I matek, ma się rozumieć.

  • Tak właśnie wpadłem na makiaweliczny pomysł, żebyśmy swoich lewaków podsyłali naszym potencjalnym wrogom: do Rosji ich na długoletnie stypendia, do Niemiec, Izraela, na Ukrainę, tak żeby ich od środka rozwalali. Całej Krytyce Politycznej wynająć na koszt podatnika lokal w Izraelu.

 2. Mam nadzieję, że AfD dojdzie do władzy. Najwyższy czas, by prastare ziemie niemieckie zagarnięte przez polskie świnie wróciły do Niemieckiej Macierzy.

  • raz podajesz się za żyda, raz za niemca, a tak naprawdę jesteś spedalonym debulem nienawidzącym wszystkiego co polskie, w dodatku potrafisz swoje gówno przedstawiać po polsku, więc strasznie musi ciebie boleć dupa

    • Kurwinozo, gdyby mnie pies na schodach do burdelu nie wyprzedził to byłbym twoim ojcem. Ale i tak bym kazał cię wyskrobać

  • nie da rady, szwabski kundlu synu kurwy niemieckiej i spod ojca alfonsa pijaka menela kloszarda.
   szwaben kundlen niedługo zostaną przydupasami islamistów i wreszcie sprawiedliwości stanie się zadość.
   a największa niemiecka kurwa, czyli szwaben kundlen kurwinozen będzie wylizywał islamskie obsrane dupy do czysta.

  • Dyzio – marzyciel i do tego prymitywnie ordynarny. Zydowska edukacja nie poszla na marne.

  • Za późno już, za póżno! Teraz to demografia zrobi swoje i do władzy dojdą tam Abdi i kumple.

 3. a gdzie zniknął temat odszkodowań od ssmanów i gestapowców (czyt. szwaben kundlen) za 2wś?

 4. Lewackie procedury imigracyjne, przyłazi dziki mówi że nie wie skąd pochodzi i dostaje z automatu pobyt z socjalem.

 5. w Somalii jest wymarzony przez kurwinistów wolny rynek gdzie jedynym prawem jest prawo do pięści

  • Czyli socjalistyczny lewak nikogo nie okradnie bo może dostać z pieści. :)

 6. jak dobrze, że nie jestem obywatelem niemieckim…. dziwię się, że na ulicach niemieckich jest ciągle spokojnie…

Comments are closed.