Zrealizował się najczarniejszy scenariusz. Prokuratura potwierdza. Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Szulim, wypadł z łodzi na Mazurach. Trwa druga doba poszukiwań

Piotr Woźniak-Starak z żoną Agnieszką Szulim. Foto: instagram/aga_wozniak_starak
Piotr Woźniak-Starak z żoną Agnieszką Szulim. Foto: instagram/aga_wozniak_starak

Prokuratura potwierdziła, że osobą poszukiwaną na jez. Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Informację przekazał PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny.

„O godz. 4 nad ranem otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo” – powiedział PAP mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji.

Zdaniem policjanta, rzeczy pozostawione na motorówce, która miała wyłączony silnik, wskazywały, że mogły nią płynąć dwie osoby. Jak dodał, natychmiast rozpoczęły się poszukiwania, w trakcie których policjanci znaleźli na brzegu jeziora jedną osobę.

„Była to kobieta, która sama dopłynęła do brzegu. Poinformowała ona, że motorówką pływał z nią 39-letni mężczyzna. Od tej pory trwają jego poszukiwania” – mówił Jackowski.

Według niego odnaleziona na brzegu 27-letnia mieszkanka Łodzi była w dobrym stanie.

Piotr Woźniak-Starak jest postacią znaną w polskim show biznesie. Urodził się w 1981 r., jest synem Anny Woźniak-Starak i pasierbem Jerzego Staraka, znanego biznesmena działającego w branży farmaceutyczno-kosmetycznej, do którego należą takie firmy jak Nutricia i Colgate-Palmolive oraz Polpharma i warszawska Polfa.

W 2016 r. Piotr poślubił Agnieszkę Szulim, prezenterkę telewizyjną obecnie związaną ze stacją TVN. Para poznała się na imprezie zorganizowanej w domu mężczyzny. Następnie spotykali się coraz częściej aż 2016 r. zawarli związek małżeński.

Źródła: PAP/nczas.com