Jonny Daniels leci na policję. Chodzi o post z filmem z Międlarem [VIDEO]

Jacek Międlar i Jonny Daniels. Foto: PAP/Maciej Kulczyński/Marcin Kmieciński
Jacek Międlar i Jonny Daniels. Foto: PAP/Maciej Kulczyński/Marcin Kmieciński

Jonny Daniels stał się niezwykle aktywny. Odblokował część internautów, odpowiadał na ich pytania w czacie na żywo a teraz zapowiedział pójście na policję z filmem z Jackiem Międlarem.

Jonny Daniels to kontrowersyjna postać, która pojawiła się znikąd i pojawiała się na wielu państwowych uroczystościach. Daniels towarzyszył też prominentnym urzędnikom państwa. Postanowił najwyraźniej zrobić akcję ocieplania wizerunku. Ogłosił czat na żywo pod hasłem #AskJonnyDaniels.

To jednak nie koniec jego aktywności. Niesamowicie ubodły go słowa profilu „Narodowy Lublin”.

– Kilkanaście dni temu do Polski zawitał spowrotem rezydent sprawy żydowskiej w Polsce, znany nam wszystkim @MrJonnyDaniels, dwa dni temu przez funkcjonariuszy #ABW zatrzymany został @jacekmiedlar, na czyje zlecenie? – czytamy na profilu, do którego załączono nagranie z Jackiem Międlarem.

Jonny Daniels zapowiedział, że pójdzie z tym na policję.

– To kolejny czysty przykład podżegania do nienawiści wobec mnie i Żydów. Nie musisz mnie obwiniać za aresztowanie nienawistnika, spójrz przez dwie minuty na czystą nienawiść, a potem sam ją wyrzuć. Jutro pójdę z tym postem na policję – zapowiedział Daniels.

19 KOMENTARZE

 1. Daniel powinien zostać zatrzymany przez Kontrwywiad i zapuszkowany ! skoro tak się nie dzieje Kontrwywiad jest zinfiltrowany przez izraelskie służby – TO JEST WOJNA !!! Wojna HYBRYDOWA z pełzająca okupacja takich to person jak Daniels jawny agent obcego państwa działający w Polsce !

 2. Ale się dałam podpuścić… Już chciałam życzyć Jonnusiowi szczęśliwego lotu, bo myślałam, że leci do siebie, a on ani myśli odlatywać od „antysemitów”. Szkoda!

  • Ps. Czyżby Jonnuś zbierał haki? Nie dajcie się podpuścić, bo to cwana bestia i swoją gierkę prowadzi, tak jak i inni.

   • Ps. Z osobistą dedykacją dla p. Jonnusia.
    Panie Jonny D. Przecież pan doskonale wie, że antysemityzm i holokaust to wg. was samych – czyli ludzi uważających się za Żydów to tylko taki trik. Chyba wierzy pan byłym i obecnym ministrom w Izraelu? Szczegóły ma pan w filmie pt. „Robią nas w konia: ANTYSEMITYZM i Holokaust… wg Żydów „To taki trik.” #190″

    Ps. Bardzo proszę, żeby moje komentarze się ukazały, wyślę kilka na raty. Doceniam troskę o moją skromną osobę, ale męczy mnie fakt, jak niektórzy ludzie uważający się za Żydów żyją w nieświadomości.

    • Ps. Drugi film z osobistą dedykacją dla p. Jonn’ego D. pt. „Jedwabne – Film zakazany w TVP i innych polskojęzycznych telewizjach”
     W tym filmie ma pan prawdę o Jedwabnem i wyjaśnione jest czego boją się syjoniści.

     • Ps. Moja trzecia osobista dedykacja dla p. Jonne’go D, dla odmiany coś do poczytania pt. „Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi.”

     • Ps. Czwarta osobista dedykacja dla p. Jonne’go D. znowu filmik pt.
      „Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi.”
      + dodatkowy filmik pt. „Izraelska policja aresztowała 28 ortodoksyjnych Żydów” przypatrzcie się żydzi, jak traktujecie innych Żydów. Myślicie, że ktoś wam uwierzy, że w naszym kraju Polaków, kogoś będziecie nazywanych innych Gojami, traktować lepiej? Wolne żarty.

      Nie rozumiem was, ludzi uważających się za Żydów. Chcieliście swoje państwo, mniejsza o to jak je dostaliście, ale macie je i nie chcecie w nim żyć? Ja Polka z dziada, pradziada jak najlepiej wam życzę szczęśliwego życia w swoim państwie, a wy nie chcecie u siebie żyć, dlaczego?
      Zabieracie głos w sprawach mojego kraju i moich rodaków, jakim prawem, co was do tego upoważnia? Ilu jest w Izraelu Polaków będących ministrami, posłami, Polaków dobrze żyjących wśród Żydów, tak jak w moim kraju żydów żyjących dobrze wśród Polaków? Ilu Polaków żyje w Izraelu, wtrąca się bezczelnie w politykę państwa, w życie Żydów, poucza ich, ciągle grymasi itd.? Ilu Polaków w czasie ostatniej wojny uratował choć jeden żyd lub Żyd, skoro tak ciągle narzekacie, że za mało wam Polacy pomagali?
      Nie chce mi się już i resztę pytań, filmików, art. zaprezentuję panu, lub pana ziomkom innym razem. No i przede wszystkim panie Jonny D. żeby być Żydem to trzeba to udowodnić. Choćby badaniami genetycznymi, a to się panu nigdy nie uda, bo jak na moje oko, to nie ma pan nic z Żyda, więc o jakim antysemityzmie pan bredzi, tak jak i inni pana ziomkowie?

 3. Kiedy wreszcie służby państwa polskiego zrobią porządek z tym przybłędą? Czy tu jest jeszcze Polska? Gdzie my żyjemy?

 4. Daniels poszedł zatem jeszcze dalej niż Żydowska Liga Antydefamacyjna. Ta za antysemityzm, a więc najcięższe przestępstwo, uznaje pogląd, iż Żydzi są nadreprezentowani w niektórych dziedzinach. Daniels za przestępstwo uznaje pogląd, iż postępował zgodnie z polskim prawem – miał domagać się od ABW zatrzymania nienawistnika. Są trzy możliwe wytłumaczenia dla takiej postawy Danielsa: a/ uważa on, iż Międlara zatrzymano niesłusznie, b/ reprezentuje jakąś awangardową logikę, c/ (najbardziej prawdopodobne) jakakolwiek wzmianka na temat Żydów powinna być jego zdaniem wcześniej konsultowana i zatwierdzona przez starszych i mądrzejszych – np. pana Danielsa.

 5. Czy w słowach Narodowego Lublina jest coś nienawistnego? Czy słowo Żyd to coś złego? Tak bardzo nienawistnie Daniels reaguje na samo pytanie, jakby sam siebie nienawidził. Oj Panie Daniels, jak tu czasem wpadniesz, na ten portal, to zauważ, że To właśnie Tobie potrzebne jest ustanie na dwie minuty przed lustrem, a potem zobaczyć siebie i swój naród, a następnie samemu się wyrzucić. Wyrzucić swoją nienawiść i się samemu wyrzucić z tego kraju do którego nie za bardzo przystajesz. Choćby z tego powodu, że dla Ciebie czym innym jest nienawiść i czymś niezrozumiałym nasze wartości. Skorzystaj z życzliwej propozycji dla swojego i naszego dobra. Bo jak wiesz, takie wtykanie się w nie swoje sprawy nigdy nie kończyło się zbyt dobrze. A my Polacy, przy całej naszej dotychczasowej życzliwości kiedyś możemy przestać zapraszać, ratować i wybaczać. Dla nas przestać wybaczać nie oznacza zacząć nienawidzieć. Tylko przestać tolerować i bronić swoich wartości. Sama dyskusja na żywo, jaką wywołałeś zakrawa na prowokację. Jakbyś wpuścił żyrafę między konie. W końcu Cię któryś kopnie. I co? Oskarżysz wtedy wszystkie konie? No już lament zaczynasz.

 6. Tacy jak daniels powinni być deportowani natychmiast z Polski i powinni dostać wilczy bilet zakazujący wjazdu na nasz teren na zawsze ! Nie cierpię tego typa , który sie tak bezczelnie panoszy. Z byle g…em leci do sądu. Jakim prawem ?

 7. Ale z czym, bo czytam i nie rozumiem o co mu chodzi.
  Koincydencja czasowa jest. Chce podac do sadu zegarki?
  A nic wiecej tam nie widze. Może się mylę ale o co chodzi nie łapię

  • Nie łapiesz? Strategia Żydów to wymuszenie na gojach uznania tezy, że „Żydów nie ma”. A po co? A po to, żeby uzyskać status totalnej bezkarności.

 8. Jack Daniels :) Ta sklejka zdjęć powinna trafić na etykietę :) z dopiskiem SEMI KOSHER

 9. O co Ten pan, się bulwersuje???Wszak,faktycznie pojawił się w polityce i przy politykach w Polsce,nie wiadomo skąd??? Czy Polacy,nie mają prawa tego wiedzieć???W Polsce,jest dużo naszej, rodzimej ,wykształconej młodzieży i jakoś nie mają tyle szczęścia?,co ta osoba , z Izraela.Czy w Izraelu ,Polacy,też mają takiego farta ,jeśli chodzi o politykę,Rząd,tego kraju?-jakoś nic nie słyszałam,nie czytałam.

Comments are closed.