Spurek agituje katolików do przejścia na ideologiczny weganizm? „Niektórzy z was stosują się do Wielkiego Postu, mają ułatwiony start” [VIDEO]

Europosłanka wybrana z list Wiosny Biedronia Sylwia Spurek z wegańskim Hot-Dog-iem. Foto: Instagram
Europosłanka wybrana z list Wiosny Biedronia Sylwia Spurek z wegańskim Hot-Dog-iem. Foto: Instagram

Sylwia Spurek nie ustaje w boju powszechny weganizm. Tym razem obrończyni krów wybrana do Parlamentu Europejskiego z list Wiosny Roberta Biedronia postanowiła agitować katolików. Jak stwierdziła, ci którzy przeżywają Wielki Post, łatwiej mogą przejść na ideologiczny weganizm.

Europoseł uparcie walczy z produkcją mięsa. Spurek jest jedną z najbardziej zagorzałych zwolenniczek wprowadzenia podatku od mięsa. Po tym, jak okazało się, że 2/3 Polaków nie podoba się ten pomysł, postanowiła zachęcić do dobrowolnego przejścia na weganizm.

Dla tych, którzy przegapili veganuary mam nowe wyzwanie – #veggiechallenge! Startuje 1 marca i polega na maksymalnym ograniczeniu produktów odzwierzęcych w swojej diecie. Niektórzy i niektóre z was stosują się do Wielkiego Postu, mają więc ułatwiony start – może zdecydujecie się na wprowadzenie do swojego życia takich zmian, które wyeliminują przemoc wobec zwierząt?mówiła Spurek. Ta sama europoseł chce natomiast rozszerzyć możliwość zabijania dzieci nienarodzonych, ponieważ twierdzi, że prawo do morderstwa jest prawem człowieka.

Każdy krok się liczy! Możecie na początek spróbować zrezygnować z mięsa i zastąpić je pełnowartościowymi substytutami, które teraz są już w Polsce dostępne w większości supermarketów – dodała.

Anja Hazekamp, europosłanka z partii dla zwierząt i ja trzymamy za was kciuki! – zapewniała także Spurek.

View this post on Instagram

PODEJMIECIE WYZWANIE❓ Dla tych, którzy przegapili @weareveganuary , mam nowe wyzwanie – #veggiechallenge‼️ Startuje 1 marca i polega na maksymalnym ograniczeniu produktów odzwierzęcych w swojej diecie. Niektórzy i niektóre z Was stosują się do Wielkiego Postu, mają więc ułatwiony start – może zdecydujecie się na wprowadzenie do swojego życia takich zmian, które wyeliminują przemoc wobec zwierząt❓🐮 Każdy krok się liczy‼️ Możecie na początek spróbować zrezygnować z mięsa i zastąpić je pełnowartościowymi substytutami, które teraz są już w Polsce dostępne w większości supermarketów. Anja Hazekamp, europosłanka z Partii dla Zwierząt i ja trzymamy za Was kciuki‼️ Powodzenia‼️ #GoVegan @fundacjaviva @otwarteklatki

A post shared by dr. Sylwia Spurek (@spureksylwia) on

Źródło: Instagram

8 KOMENTARZE

  1. Powszechnie wiadomo,że Spurkowa udaje weganke z powodów koniunkturalnych,tak jak Szur-Wielgusowa miłość do zwierząt.Weganie nie jedzą steków,a miłośnicy zwierzakóww nie oddają piesków do sschroniska przecież.

  2. Zeszłej zimy rozporek poszła do parku, zobaczyła żółte slady na sniegu i zaczęła go jeść, ludzie zaczęli ja pytać CO PANI ROBI?!! A ona niewzruszona odparła cytrynowego jeszcze nie jadłam

  3. Biedna kobieta najwyraźniej nie wie, że Święty Kościół Katolicki obowiązuje jedynie Nauka Jezusa Chrystusa, a ideologie są dla tych, co to niewierząc w Pana Boga uwierzą w byle co, np. w to, co to nieszczęśliwe biedactwo wygaduje.

Comments are closed.