Prof. Gwiazdowski OSTRO do lewicy usprawiedliwiającej zamieszki w USA. Przypomina sprawę Igora Stachowiaka

George Floyd, Igor Stachowiak Źródło: Twitter

Zabicie czarnoskórego George’a Floyda przez policjanta wywołało zamieszki w USA. Lewicowe bojówki dewastują miasta. Establishment – również w Polsce – tłumaczy, że to reakcja na brutalność policji.

„Pytanko do wrażliwych społecznie młodych zwolenników sprawiedliwości społecznej, którzy usprawiedliwiają rozboje w US brutalnością policji: po zabójstwie Stachowiaka zrobiliście jakiś włam do osiedlowego sklepu i pobiliście właściciela?” – pyta na Twitterze Robert Gwiazdowski.

Choć trudno w to uwierzyć, to niektóre media związane z lewicą rzeczywiście stają w obronie wandali z USA. Przykładem jest np. „Gazeta Wyborcza” o czym pisaliśmy TUTAJ.

Dodatkowo „protestujących” antifiarzy popierają ich polscy odpowiednicy i młodzież z lewicowych forów internetowych.

Jak słusznie zauważył Robert Gwiazdowski, po śmierci Igora Stachowiaka nikt nie urządzał w Polsce takich „protestów”. Sprawa zaś była bardzo podobna do zabicia George’a Floyda.

W maju 2017 r. media ujawniły nagrania z kamery paralizatora, którego funkcjonariusze użyli wobec Stachowiaka na komisariacie. Okazało się, że funkcjonariusze torturowali chłopaka fizycznie i psychicznie – tak przynajmniej odebrały to osoby oglądające nagranie. Policjanci zostali skazani na 2,5 roku bezwzględnego więzienia za przekroczenie uprawnień i znęcanie się.

Tuzy polskiej lewicy zachwycone bojówkarzami w USA. Podobne obrazki marzą im się w Polsce? [VIDEO]

2 KOMENTARZE

  1. ktos tego chce czy nie jak nadal przy korycie bedzie zlodziejska holota od ustawki towarzysza kiszczaka,to takie obrazki zobaczymy rowniez w polin.Moze sie to zdarzyc wczesniej nic pozniej.zalezy jak szybko micha bedzie pusta

Comments are closed.