Dantejskie sceny na ulicach. Antifa podpala policjanta [VIDEO]

Antifa/Bojówkarze podpalają policjanta/Fot. screen Twitter
Bojówkarze podpalają policjanta/Fot. screen Twitter

Do dantejskich scen doszło w Meksyku. Lewackie bojówki podpaliły policjanta na służbie. Antifa coraz bardziej uaktywnia się podczas „protestów” w różnych częściach świata.

Do sieci trafiło dramatyczne nagranie. Wideo zostało nakręcone podczas jednej z manifestacji. Widać na nim, jak jeden z funkcjonariuszy policji wsiada na motocykl. W tym samym czasie jeden z manifestantów podpala mu plecy. Dochodzi do starć z policją. Za zamieszkami najprawdopodobniej stoi Antifa.

Po śmierci George’a Floyda na całym świecie dochodzi do wzmożonej aktywności Antify. Donald Trump zapowiedział wpisanie lewackich ekstremistów na listę organizacji terrorystycznych.

Niedawno grupa dziennikarzy śledczych opublikowała nagranie z ukrytej kamery pokazujące szkolenie faszystów z Antify. „Zajęcia” prowadzi osobnik zidentyfikowany jako Nicholas Cifuni, który radzi jak chować broń i atakować „wrogów’. – Nie bądź jednym z tych pie..ych facetów z kastetem , któremu robi się zdjęcia – tłumaczy faszysta. – Policja będzie mówić:„ świetnie, że możemy ścigać tych skurwieli, patrzcie, jacy są brutalni”. To nie tak, że nie jesteśmy, ale musimy ku..a ukryć to gó..o”– mówi.

Ćwicz takie rzeczy jak wyłupianie oczu. Nie trzeba bardzo naciskać, aby zranić czyjeś oczy – kontynuuje. – To nie boks, to nie kickboxing, to jest niszczenie wroga.

Pojawiły się także doniesienia mówiące o tym, że od 2014 roku bojówkarze Antify szkolili się także w Syrii. Od setki cudzoziemców udały się do północnej Syrii, aby dołączyć do marksistowsko-leninowskiej YPG. Grupa szukała rekrutów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zachodnie media przedstawiały YPG jako amerykańskich sojuszników w walce z ISIS.

Źródła: Twitter/nczas.com

7 KOMENTARZE

 1. Wydaje się, że cywilizacja łacińska konsekwentnie zdycha. Czy i gdzie będzie „obóz świętych” : )?. Czy żałować Ameryki? A niby i w zasadzie dlaczego? Zresztą jak może funkcjonować potężne państwo uważające się za wzór demokracji dla innych, gdzie faktycznie rządzi AIPAC z przyległościami hahahahahah? Z tym, że to śmieszne tak naprawdę nie jest, bo jeżeli Amerykanie się nie przebudzą (a szanse są marne po kilkudziesięciu latach wrogiego przejęcia ich elit-niestety zdebilniałych), to będziemy się zbliżać do finału. No i co zrobią te dupki oddelegowane na odcinek patriotyczny w naszym bantustanie bez wyraźnych instrukcji z zewnątrz? Słabo to wszystko wygląda. Bierzmy się zatem do różańca, bo tylko chyba na Matkę Boską możemy liczyć.

 2. Podczas gdy media głównego ścieku niestrudzenie pracują nad tym, by Donald Trump stał się błaznem, w ciągu ostatnich dwóch tygodni prezydent USA podjął następujące działania:

  Zapowiedział, że szczepionki będą wyłącznie dobrowolne, nieobowiązkowe. Wojsko zajmie się ich dystrybucją, sprawdzi laboratoryjnie czystość i rozprowadzi szczepionki.
  Wypowiedział umowę Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na zawsze i chce zbadania jej działalności. Wszczęto śledztwo w USA.
  Anulowano ustawę HR 6666 Demokratów, znaną jako ustawa TRACE Covid -19, która była podstawą projektu diagnozowania i śledzenia Billa Gatesa, który również został anulowany.
  Anulowano projekt Billa Gates’a znany jako ID2020.
  Otworzył platformę do skarg na media społecznościowe, aby zgłaszać cenzurę na Facebooku, Twitterze i YouTube. Wpływa masa skarg. Są dowody na bezprawną cenzurę.
  Wstrzymał wdrażanie 5G w całym kraju.
  Wydał nakaz ponownego otwarcia stanów dla obywateli: gubernatorzy, którzy odmówią ponownego otwarcia, zostaną pozwani do sądu federalnego.
  Wykonał zlecenie na przejęcie przez Biały Dom wszystkich sieci elektrycznych: które obejmą serwery internetowe, systemy nadawcze, systemy elektroniczne. . To niebawem da mu możliwość czasowego wyłączenia komunikacji aby zdławić Deep State.
  Wydał polecenie otwarcia miejsc kultu religijnego dla wszystkich obywateli „Essential Sevices”. Niektórzy burmistrzowie nakładają kary za chodzenie do kościoła.
  Wspiera Australię i 116 krajów, które przyłączyły się do śledztwa w sprawie Covid-19, pomimo kilku gróźb ze strony Chin o odmowie eksportu.
  A to jeszcze nie koniec. A dobra praca wciąż nadchodzi. Standard oparty na złocie jest w przygotowaniu i mówi się o Nesara / Gesara. Ten człowiek ma jaja!
  Teraz rozumiesz skąd te zamieszki i próba wywołania wojny domowej w USA? Donald Trump próbuje zwrócić ludziom wolność … na całym świecie. On walczy z niesprawiedliwością, obłudą, kłamstwem, lewactwem, pedofilią, kanibalizmem elit i mordowaniem niewinnych. Czy wyobrażasz sobie jakie siły, władza, korporacje i pieniądze stoją naprzeciwko jego rządu?
  Nie bądź obojętny. Przyłącz się do Globalnej rewolucji. Pomyśl teraz w jakim świecie żyjesz !?

Comments are closed.