Ochojska jak Spurek. Kolejna europoseł z Polski powiela kłamstwa tęczowego aktywisty [FOTO/VIDEO]

Sylwia Spurek i Janina Ochojska/Fot. Twitter/PAP
Sylwia Spurek i Janina Ochojska/Fot. Twitter/PAP

Podczas debaty w Parlamencie Europejskim Patryk Jaki w emocjonalnym przemówieniu podkreślał, że nie istnieją „strefy wolne od LGBT”. Do tych słów z oburzeniem odniosła się europoseł Janina Ochojska.

Po pierwsze w Polsce nie istnieją żadne strefy wolne od LGBT. Jest tylko wasz – lewicowy działacz, który tworzy te tabliczki. Nielegalnie wiesza i wysyła wam zdjęcia. A wy w to wierzycie i obrażacie Polskę. Wzywam was do zachowania powagi waszych urzędów – mówił Jaki.

„Poseł @PatrykJaki kłamie w @Europarl_PL, że w PL nie ma stref wolnych od LGBT. Że to tylko oczernianie Polski. Proszę bardzo np. Zamość, Końskawola, Skierniewice. Takich miast, miasteczek jest więcej” – napisała na swoim Twitterze Janina Ochojska. Eurodeputowana załączyła zdjęcia z akcji tęczowego prowokatora Barta Staszewskiego.

„Dobre. Pani poseł pisze, że „Jaki kłamie”, że nie ma w Polsce „Stref wolnych od LGBT”. Na dowód podaje wymyśloną i przyklejoną ze złamaniem prawa przez jej kolegę tabliczkę 🤦‍♂️” – odpowiedział Jaki.

Janina Ochojska nie jest jedyną europarlamentarzystką z Polski, która powiela kłamstwa Barta taszewskiego. Z upodobaniem slogan o „strefach wolnych od LGBT” w Polsce wygłasza także Sylwia Spurek.

Osoby LGBT+ nie są chronione przed mową nienawiści i przestępstwami z nienawiści. Teraz do tego doszła jeszcze nienawiść wobec osób LGBT ze strony rządu, brutalność policji i strefy wolne od LGBT – mówiła w PE, po raz kolejny posługując się kłamliwymi sloganami.

Kłamstwo o rzekomo istniejących w Polsce „strefach wolnych od LGBT” zakorzeniło się także w postępowym zagranicznym mainstreamie. Wpisy z pierwszej akcji Staszewskiego udostępnił m.in. Guy Verhofstadt. Nagminnie używa go cała brukselska machina. Pojawiło się także w kłamliwym reportażu BBC.

Źródła: Twitter/nczas.com

7 KOMENTARZE

  1. Tow. Ochojska, zapraszam do naszej strefy wolnej od LGBT. Jeśli oficer prowadzący nie wyprał towarzyszce mózgu w stopniu nadmiernym, to liczę przynajmniej na taką rzeczową dyskusję jak ta w 2002 w Krakowie.

  2. Pani Ochojska – współczuję jej niesprawności fizycznej- ale dlaczego na forum europejskim negatywnie obnaża swoją niesprawność umysłową?

  3. Urodziwe te LGBT, postępująca frustracja na tle seksualnym wynikająca z faktu, że mój pies jednak ładniejszy od każdej z nich robi swoje, poczekajcie jeszcze jak im się agresor włączy po przekwitaniu.

Comments are closed.