Mentzen: „Ci sadyści będą przedłużać to szaleństwo, dopóki nie napotkają na opór. Trzeba działać!”

Sławomir Mentzen i Adam Niedzielski. Foto: fb/PAP
Sławomir Mentzen i Adam Niedzielski. Foto: fb/PAP

Minister Adam Niedzielski ogłosił, że reżim covidowy zostanie wstępnie przedłużony do 14 lutego. Sławomir Mentzen z Konfederacji nawołuje do radykalnego obywatelskiego nieposłuszeństwa.

Minister zdrowia Adam Niedzielski brzmiał podczas konferencji jak uczniak odpytywany z geografii. Opowiadał o sytuacji w Niemczech, Hiszpanii, Francji… brakowało tylko San Escobar.

Gdzieś w trakcie tej robotycznej deklamacji polityk znalazł chwilę na wtrącenie kilku słów o obostrzeniach. Do walentynek zmieni się niewieli. Pisaliśmy o tym:

Lockdown przedłużony do 14 lutego. Kuriozalna konferencja ministra Adama Niedzielskiego [VIDEO]

W odpowiedzi na to Sławomir Mentzen, przedstawiciel wolnościowego skrzydła Konfederacji, udostępnił na Facebooku wpis skierowany do przedsiębiorców:

„Rząd właśnie przedłużył nielegalne obostrzenia do 14 lutego. Restauracje, hotele, szkoły, stoki i siłownie będą dalej zamknięte.

Mówiłem wiele razy, że trzeba być ciężkim frajerem, żeby wierzyć, że oni sami odpuszczą. Ci sadyści będą przedłużać to szaleństwo, dopóki nie napotkają na opór.

Zachęcam przedsiębiorców do otwierania się. Te zakazy są nielegalne, sądy uchylają kary z Sanepidu. Kontaktujcie się z Kongresem Polskiego Biznesu, oferujemy darmową pomoc prawną dla otwierających się przedsiębiorców.

Przypominam też, że zbieramy podpisy pod projektem ustawy OtwieramMY gospodarkę. Link do zbiórki w komentarzu. Jestem sprawozdawcą tego projektu, co znaczy, że jeżeli zbierzemy 100 tysięcy podpisów, będę go prezentował w Sejmie.

Trzeba działać, ten lockdown sam się nie skończy, musimy sami wysłać go w diabły. Jeżeli my tego nie zakończymy, to kto miałby za nas to zrobić?”

Można się spodziewać, że teraz jeszcze więcej lokali otworzy się w ramach akcji #otwieraMy. Co innego im bowiem pozostało, gdy rząd stawia ich pod ścianą?

Informacje o zbiórce podpisów w artykule poniżej:

Konfederacja rozpoczyna akcję powrotu do normalności! Zbiórka podpisów pod projektem „Otwieramy Gospodarkę”. Sprawdź, jak zmusić rząd do zniesienia lockdownu [VIDEO]

32 KOMENTARZE

  • Panie Mentzen i poczciwi Przedsiębiorcy, oj dobre chęci
   A zrobić pięcioosobowe, więc legalne! zgromadzenia!…
   W jednej minucie pod wszystkimi sanepidami w Polsce i pokazowo spalić po jednej maseczce, wystarczy do szokującego tv-pis zdjęcia!… na temat krótko napisać, głośno oświadczyć.
   A wy mnie chcecie ,-, czołgać w papierach gorzej niż rządowe biurwy?… Wiadomo że te 10.tysiecy kartek to już makulatura, Kaczyński już chichocze.
   Oj chłopcy, politycy się z was robią, chyba brakuje Wam… macic!

  • Patrząc na to, że sondaże mówią o osiemdziesięcio kilku procentowym poparciu socjalistów, to jeżeli „Polak” to określenie większości tutejszej ciemnej masy, to Niedzielski jest wręcz wodzem królem i chrystusem, wielki Polak to mało, buahahahahaahhaha Ty koleżko też jesteś albo zza granicy albo też jesteś wielkim Polakiem ogromnym Polakiem – oczywiście od słowa POLACTWO.

 1. Sławek – ty jeszcze nie w pierdlu. Oj ten pisowski wymiar niesprawiedliwość „ślepnie” na swoich. Może jak dojdzie prawica – to Sypniewski, Berkowicz i stary szuler karciany odpowiedzą przed sądem. Akurat zwolniło się miejsce po „misku-pyśku” Macierewicza. Będziesz siedział, mam nadzieję, że z Kijowskim w jednej celi.

 2. Sławek – ty jeszcze nie w pierdlu? Oj ten pisowski wymiar /nie/sprawiedliwość „ślepnie” na swoich. Może jak dojdzie prawica, prawdziwa Prawica, nie wy przebierańce – to Sypniewski, Berkowicz i stary szuler karciany odpowiedzą przed sądem. Akurat zwolniło się miejsce po „misku-pyśku” Macierewicza paróweczce. Będziesz siedział, mam nadzieję, że z Kijowskim w jednej celi.

  • co byś nie zrobił i co byś nie napisał to i tak cię tu wszyscy znają, antypolska świnio karmiona przez Sorosa.
   Usiłujesz zniszczyć jedyne prawicowe ugrupowanie. Takie małe, a tak się go boicie, lewacka hołoto.
   Jesteś antypolską gnidą bez honoru, godności, sumienia, człowiekiem już nie jesteś.

 3. Należy działać i to niezwłocznie.Każda zwłoka pracuje na niekorzyść przedsiębiorców.Nie wiem tylko czy już nie jest za póżno.Nie kto inny a jeden z naczelnych klakierów rządowych Horban powiedział wprost ‚zdemolowaliśmy gospodarkę,szkolnictwo,wszystkie aspekty życia społecznego’.Dla ochrony ludzi przed zakażeniem.Tylko że ja mam w d…e ich troskę o mnie.
  Za te wypowiedziane słowa powinien być kryminał oraz za całokształt ich poczynań.

  • przestancie Prosic, Postulowac Apelowac! To nic nie da!
   Powolajcie NIEZALEZNY ZWIAZEK ZAWODOWY MALYCH I SREDNICH PRZEDSIEBOIRSTW
   W ramach tego Zwiazku Komitet Obrony Przedsiebiorcy
   W Polsce jest 3mln przedsiebiorstw.
   To potezna kilkumilionowa zdyscyplinowana sila polityczna. Okazja jest wyjatkowa, tak jak kiedys miala SOLIDARNOSC. Drugiej takiej okazji nie bedzie.
   Pospieszcie sie, bo moze byc za pozno.
   Poprostu sie zorganizujcie w Wielki Ruch
   Ten Apel dalej.

 4. Przez takich jak on umierają dziesiątki tysięcy Polaków, nie na covid, który jest mniej grożny niż sezonowa grypa, tylko na wszelkie inne choroby nieleczone bo rządzący dostali polecenie zablokowania służby zdrowia. Masz się zaszczepić bo NWO Ci każe.
  Mam już swoje lata, ale może doczekam czasu kiedy ci ludobójcy zawisną za zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu.

 5. Niedzielski to pierwszy morderca IIIRP. Razem z drugim morderca Polakow, Szumowskim zamordowli w 2020 roku 80 tysiecy Polakow. To osoby zabite przez odciecie od pomocy medycznej. To bylo 80 tysiecy poza kowidem i ponad liczbe 400 tysiecy zmarlych Polakow w ciagu roku w ostatnim czasie.
  Ze tez ziemia polska nosi takich zbrodniarzy zabijajacych moich rodakow. Jakiej oni sa narodowosci ?

  • Przy wladzy sa neokomunisci do ktorych nie mozna apelowac, ani skladac jakis petycji.
   Oni maja swoj plan. Zagrabic wlasnosc prywatna drobnej klasy posiadajacej i pozbawic ich niezaleznosci. Mali przedsiebiorcy musza sie zorganizowac w wielki Ruch MiSP Solidarni jak kiedys Solidarnosc. Jest w Polsce 3 mln firm. To potezna sila. Powinni powolac w ramach Zwiazku MiSP Komitet Obrony Przedsiebiorcow i dzialac
   Wtedy obronia wlasnosc.

 6. Bosak jako lider siedzi cicho, widocznie liczy na pisowską synekurę tak jak Andruszkiewicz. Reszta chłystków z Konfederacji niegroźnie tarmosi prezesa Jarka za nogawki. Ale kto by słuchał pacanów od Korwina?

 7. Ale szmaciarstwo z POPiSu na tym portalu się udziela. Ciekawe czy z głupoty, czy za miską ryżu od kłamczucha. Słowem *** szmaty ********** się. Doszło do waszych ciasnych główek?

 8. My tu gadu-gadu, pierdu-pierdu🤔😛 a pieniądze nie zwrócone do kasy, co je był Mentzen z Berkowiczem i kasiarzem Sypniewskim zakorwinili z partyjnej kasy. Partyjna kasa to państwowa dotacja na partię- a nie na chlanie i szlajanie się po barach. No pasożyty od żłobka do nagrobka w partii, nieroby, darmozjady, pijawki – zwracać zagrabione pieniądze. PS. Honoru to za grosz nie macie.

Comments are closed.