Cejrowski broni przedsiębiorców: „Łapy precz!”

Wojciech Cejrowski. / fot. Prt Sc TVP Info
Wojciech Cejrowski. / fot. Prt Sc TVP Info

Wojciech Cejrowski w mocnych słowach skomentował sytuację przedsiębiorców w naszym biednym kraju. „Zaapelował” do rządu, by zabrał od nich „łapy precz”.

„1,5 tys. siłowni działa! (wbrew zakazowi). Miejsca w hotelach natychmiast wyprzedane. TO ZJAWISKO NALEŻY TRAKTOWAĆ JAKO DEMOKRATYCZNE REFERENDUM – NARÓD WYBRAŁ, RZĄD ŁAPY PRECZ” – napisał krótko Wojciech Cejrowski.

Od dzisiaj rząd na dwa tygodnie „poluzował” koronarestrykcje. Otworzył m.in. baseny. Zamknięte wciąż jednak pozostają aquaparki, siłownie, kluby i centra fitness. Za to działalność wznowiły kasyna.

Od dzisiaj też hotele mogą przyjmować wszystkich gości – podróżujących służbowo lub turystycznie. Obłożenie nie może jednak przekroczyć 50 proc. pokoi. Hotelowe restauracje mogą obsługiwać gości tylko na wynos – podobnie jak pozostałe, które wciąż pozostają zamrożone.

Miłościwie panujący rząd zezwolił także na uprawianie sportu na świeżym powietrzu i otworzył stoki narciarskie, boiska piłkarskie i lodowiska – ale nie te pod „balonem”. Otwarte są też kryte korty tenisowe.

Działalność wznowić mogą także kina, teatry, filharmonie oraz domy i ośrodki kultury prowadzące działalność kinowo-teatralną i wystawienniczą.

Źródła: Twitter/rmf24/PAP

9 KOMENTARZE

    • Sprawdź pachole czy ci się oczy nie zaczerwieniły. Zawiść w stosunku do bliźniego, który radzi sobie w życiu lepiej niż my Chińczycy nazywają chorobą czerwonych oczu. A czym innym niż zawiścią można wytłumaczyć pretensję do człowieka, że oprócz zagrody na Kociewiu ma jeszcze zagrodę w Arizonie?

      • Dokładnie, oni tak mają, potomki śmieci przywleczonych tutaj na sowieckich tankach w czterdziestym piątym.

  1. Wojtuś handluje na Kociewiu „ekologiczną” mąką i ziarnem jęczmienia po 10zł/kg. Rozumiemy teraz skąd u Mopa pączki po 11zł, a u Mentzena piwo marki sikacz po 9zł. Wszystko przez pazernego Cejrowskiego.

  2. To handluje! Ktos ci przyklada pistolet do skroni, ze masz kupic? A ta tania maka , ktora jesz, na zdrowie wyjdzie ci kiedys jak rak jelita zawita?

Comments are closed.